Uwaga dotycząca konfiguracji Electrolux Er 7020 D

Konfiguracja Elektrolux Er 7020 D wymaga szczególnej uwagi. Przede wszystkim, upewnij się, że jesteś świadomy dokładnego modelu urządzenia, które posiadasz. Ponadto, ważne jest, aby upewnić się, że wszystkie kable są właściwie podłączone zgodnie z instrukcją producenta. Następnie, konfigurację urządzenia należy wykonać zgodnie z instrukcją producenta. Ustawienia urządzenia, takie jak tryb pracy, temperatura i inne parametry, należy dokładnie sprawdzić i ustawić zgodnie z wytycznymi producenta. Sprawdź również, czy wszystkie funkcje urządzenia działają prawidłowo. Możesz skorzystać z instrukcji producenta, aby zapoznać się z wykorzystywanymi funkcjami urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Uwaga dotycząca konfiguracji Electrolux Er 7020 D

Produkt ELECTROLUX ZXM 7020 dostępny w kolorze: czerwono- srebrny. Zasięg pracy urządzenia wynosi: 12 m. Produkt posiada kabel elektryczny o długości 9 m. Odkurzacz o mocy elektrycznej 2200 W. Zastosowanie odkurzacza: Domowy. Urządzenie posiada False. Waga odkurzacza wynosi 7, 4 kg. Rodzaj filtrów zastosowanych w odkurzaczu: hepa 12. Pojemność worka w odkurzaczu wynosi 3, 5 l.

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do odkurzacza ELECTROLUX ZXM 7020.Przewodnik użytkowania został dodany 14. 05. 2012.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą ELECTROLUX ZXM 7020 i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 10. 6 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

 • instrukcja obsługi do odkurzacza ELECTROLUX ZXM 7020
  Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
  Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

INFORMACJE PODSTAWOWE
Kod ProducentaZXM 7020
System odkurzaniaZ workiem
ZastosowanieDomowy
Kolorczerwono- srebrny
WYPOSAŻENIE
Zwijacz kablaTrue
Łagodny start silnika
Zasięg pracy12 m
Filtr wodnyFalse
Elektroniczna regulacja mocy
TECHNICZNE
Ciężar7, 4
Moc elektryczna (maks. )2200 W
Rodzaj filtrówhepa 12
Długość kabla elektrycznego9 m
Możliwość zbierania płynów
Długość (bez wyposażenia)448 mm
Wskaźnik zapełnienia worka (pojemnika)
Sposób parkowaniaPoziome i pionowe
Możliwość prania dywanów i tapicerki
Pojemność worka (pojemnika)3, 5 l
Szerokość (bez wyposażenia)318 mm

Oceń ELECTROLUX ZXM 7020

 • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

 • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Filtry analizy mogą być filtrem głównym lub podrzędnym w zależności od pozycji, w której znajduje się tytuł podsumowania. Filtr główny to filtr analizy, który jest stosowany pionowo w odniesieniu do pozycji tytułu podsumowania. Gdy tytułem podsumowania jest kolumna, głównym filtrem jest wiersz filtru analizy, a filtrem podrzędnym jest kolumna filtru analizy.

Uwaga dotycząca konfiguracji filtrów głównych i podrzędnych

 • Gdy filtry analizy są stosowane jednocześnie do elementów wierszy i kolumn, najpierw przetwarzany jest filtr główny, a następnie filtr podrzędny.

  Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat sekwencji przetwarzania, gdy stosowane są filtry wielowarstwowe, zobacz „1-1-10 Skonfiguruj filtr analizy w warstwie innej niż dolna ”.

 • Gdy filtry analizy są skonfigurowane zarówno dla wiersza, jak i kolumny, następujące kombinacje filtrów analizy mogą spowodować, że nie uda się uzyskać poprawnych wartości i należy ich unikać:

  • Połączenie filtra głównego typu „Wartość statystyczna” i filtrów podrzędnych typu „Wartość statystyczna” i „Warstwa wartości sumarycznej”

  • Kombinacja filtra głównego typu „Na warstwę wartości sumy” oraz filtrów podrzędnych typu „Wartość statystyczna” i „Na warstwę wartości sumy”

 • Gdy filtry analizy są skonfigurowane jednocześnie dla wiersza i kolumny, ustawienia w Detale z Operacje na filtrach analizy wyniki podsumowujące zostaną wyłączone zarówno dla głównego, jak i podfiltra.

 • Gdy zarówno wiersz filtru analizy, jak i kolumna filtru są skonfigurowane w tym samym czasie, operacje drążenia wszerz są dostępne tylko wtedy, gdy oba filtry używają filtrów analizy, takich jak „Najwyższy” i „Najgorszy”, które wyświetlają tabelę szczegółów bez sumowania ani zastępowania.

 • Filtr analizy można anulować podczas przetwarzania filtru analizy, jeśli generowane są dane niedostępne do przetwarzania filtru analizy. W takim przypadku zobaczysz komunikat informujący, że przetwarzanie filtra analizy zostało anulowane w dniu Uruchom informacje ekran.

 • Jeśli ustawisz filtr podrzędny, operacje na elementach służące do zmiany celu sortowania są ograniczone.

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

Romo324 16 May 2017 19:19 2028

 • #1Level 11  

  #1

  Witam, potrzebuję kodu konfiguracji do pralki EWF10240W. Wymieniłem programator z innej pralki gdyż w oryginale uszkodził się soft. Brak jakichkolwiek oznak życia procesora po za oscylacjami na kwarcu, zasilanie 5V i 7V ok.
  PNC: 914904510(02)
  Pozdrawiam, Roman.

 • #2#2

  Witam po długim szukaniu wiem, iż tego typu programatory programuje się za pomocą interfejsu. Sposobu na zaprogramowanie modułu z trybu serwisowego nie znam i nie wiem czy jest taka możliwość w tym module. Instrukcja wklepania kodu znaleziona na forum nie działa. Czy ktoś z czytających Podjął by się przeprogramowania tego modułu interfejsem pod model pralki z tytułu tematu?
  Pozdrawiam, Romo324.

  Lub czy ktoś wie gdzie taki moduł można wysłać do przeprogramowania?

 • #3zibi1971

  Home appliances specialist  #3

  Witam
  Autoryzowane serwisy posiadają programatory

Uwaga dotycząca konfiguracji Electrolux Er 7020 D

Bezpośredni link do pobrania Uwaga dotycząca konfiguracji Electrolux Er 7020 D

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Uwaga dotycząca konfiguracji Electrolux Er 7020 D