Uwaga Cal Flame Bbq07963

Cal Flame BBQ07963 is a durable and reliable outdoor cooking product from Cal Flame. It is built with a stainless steel body, making it resistant to rust and corrosion. The product also has an adjustable cooking height, allowing you to customize the height of the grilling surface to suit your needs. It also features a heavy-duty construction, making it ideal for long-term use. It is a great choice for those looking for a dependable and reliable outdoor cooking appliance.

Ostatnia aktualizacja: Uwaga Cal Flame Bbq07963

Wanna SPA z hydromasażem Laguna Plus PPL7BE - 6 miejsc z systemem hydromasażu U-Select. Trzy pompy zasilające (3 x 5. 0 BHP).


Odpręż się w wannie z hydromasażem Laguna Plus PPL7BE serii PLATINUM z wykorzystaniem 93 dysz oraz systemu U-Select oraz Ekskluzywny regulowany system terapeutyczny Plus ™ (ATS Plus). Wanna może pomieścić do 6 osób. Potężny masaż całego ciała zapewniony jest dzięki ekskluzywnym dyszom Velocity ™, które są starannie umieszczone, aby zapewnić jak najwięcej korzyści z sesji hydroterapii. Każdy strumień jest starannie umieszczony, tak by skutecznie oddziaływać na zmęczone i obolałe mięśnie. Pełnowymiarowe miejsca i fotele kapitańskie dopasowują się do ciała, zapewniając poczucie bezpieczeństwa i relaksu. Odpowiednia ergonomia eliminuje zjawisko wypływania ciała podczas silnego hydromasażu.


  • OPT19-900 - Thermo-Guard ™ Pełna piankowa izolacyjna
  • Opt19-G970 - Rama konstrukcji ze stali ocynkowanej z formowaną obudową ABS
  • Opt19-JPV880 - Podświetlenie dysz i zaworów LED
  • OPT19-191B - HYBRYDOWY SYSTEM SANITIZACJI: PURE CURE ™ UV + PURE SILK ™ OZONE
  • OPT19-113B - System soli Cal Pure ™
  • OPT19-FS43 - SYSTEM DŹWIĘKU FREEDOM ™ BLUETOOTH, ZASILANY SUBWOOFER I (4) GŁOŚNIKI


* Cal Spas zastrzega sobie prawo do ulepszania, modyfikowania lub zaprzestania produkcji produktów w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wymiary są przybliżone.

* Obrazy mają wyłącznie charakter ilustracyjny

* Prezentowana oferta dotyczy wersji standardowej.

* Dodatkowe wyposażenie oraz warunki techniczne instalacji stanowią oddzielny koszt i wymagają konsultacji z doradcą handlowym.

Produkt jest zamawiany indywidualnie wg ściśle określonych potrzeb użytkownika


Najlepsze grille ze stali nierdzewnej i sprzęt kuchenny mogą być teraz Twoje. Dostępne są palniki boczne, podgrzewacze do żywności, lodówki zewnętrzne i wiele innych pomocnych narzędzi, które stworzą miejsce dla smakosza grilla na świeżym powietrzu.

Cal Flame to pierwszy i jedyny producent, który zaoferował sprzęt klasy komercyjnej do zbudowania prawdziwej kuchni na zewnątrz domu. Najlepsze grille ze stali nierdzewnej i sprzęt kuchenny mogą być teraz Twoje. Boczne palniki, podgrzewacze do żywności i lodówki zewnętrzne eliminują potrzebę ciągłego biegania do domu, zatrzymując Ciebie tam, gdzie chcesz być najdłużej - przy grillu!

Przenieś niezbędne funkcje kuchni domowej do grilla Cal Flame, wyspy kuchenne BBQ lub mobilnego grilla. Wygodne boczne palniki ułatwiają przygotowywanie wielu posiłków podczas zasadniczego grillowania. Wybierz jedno- i dwustronne palniki w stylu pasującym do Twojego upodobania.

Popraw swoje wrażenia kulinarne na świeżym powietrzu dzięki naszemu Hibachi. Te wpuszczane i zabudowane akcesoria z pewnością sprawią, że każda wyspa BBQ zabłyśnie i wzniesie się na wyższy poziom w Twojej kuchni dla smakoszy grilla!

Akcesoria wysuwane zapewniają funkcjonalność niezbędną do obsługi każdego wydarzenia w ogrodzie. Zachowaj świeżość dań za pomocą bocznych podgrzewaczy do potraw. Przygotuj dowolny napój w centrach koktajlowych i skrzyniach lodowych.
W
Cal Flame masz możliwość wyboru!

Szuflady Cal Flame idealnie nadają się do przechowywania dużych przedmiotów na wyspie BBQ! Utrzymuj porządek w kuchni na zewnętrznej dzięki łatwo wysuwanymi szufladom Cal Flame. Duża powierzchnia otwieranych drzwi pozwala na łatwe zapełnianie przestrzeni porządkowych. 152266ba5a5e9fa3_329">

Uzupełnij swoją kuchnię zewnętrzną w lodówkę ze stali nierdzewnej Cal Flame oraz o piekarnik 2 w 1 do pizzy. Dostępne są również chłodziarki z kranem piwnym i kostkarki do robienia lodu.

Stwórz zachęcającą przestrzeń do zabawy i relaksu dzięki akcesoriom do patio od Cal Flame. Wykorzystaj w pełni swoją przestrzeń na patio, poprawiając nastrój kolejnego spotkania rodzinnego. Dodaj szczególny akcent do swojej przestrzeni na zewnątrz lub nadaj obecnej kolekcji zupełnie nowy wygląd dzięki akcesoriom do patio Cal Flame.

Najlepsza stal wykorzystywana do produkcji grilli i przyrządów kuchennych może być Twoja. Stwórz własną kuchnie zewnętrzną z gotowych elementów; grilla, kuchni, szafek pomocniczych i innych przydatnych modułów. Przenieś kuchnię na taras, ogród i gotuj jeszcze z większą satysfakcją!

MOD ZLEWOZMYWAK I CHŁODZIARKA

MOD KUCHENNY PALNIK KUCHENNY

MOD SPIŻARNIA NAROŻNA KUCHENNA

ROZWIĄZANIA DLA NOWOCZESNEGO STYLU ŻYCIA, ZAPROJEKTOWANE DLA DOSKONAŁOŚCI

Zwiększenie przestrzeni życiowej na tarasie lub w ogrodzie dla wielu może wydawać się trudnym projektem, ale nie musi to być nieprzyjemna praca. Cal Flame stworzył kompletną linię produktów z kominkiem i grillem, które sprawiają, że tworzenie idealnego kurortu poza domem jest zabawą i przyjemnością. Wielokrotnie nagradzany producent oferuje kompletną linię produktów do aranżacji otoczenia domu w tym pięknie zaprojektowane ze stali szlachetnej kuchnie BBQ Grille, Wyspy Grill, Wózki Grill, dodatkowe akcesoria do kominków i grilla.

Każdy produkt jest wykończony niezawodnymi komponentami i sprzętem, a wszystkie są poparte obecnie najlepszymi gwarancjami w branży Dom i Ogród.

Konstrukcja ze stali ocynkowanej na ramie 16'

Poproś o więcej informacji

Posiadanie Cal Flame® jest łatwe. Poproś jednego z naszych autoryzowanych dealerów, aby skontaktował się z tobą i pokazał, jak łatwe jest stworzenie najlepszego miejsca dla smakosza dobrego grilla. Każdy produkt Cal Flame® jest zaprojektowana do natychmiastowego działania. Pod panelami z ustawieniami funkcji pracy są potężne palniki, które optymalizują maksymalny przepływ ciepła do specjalnie zaprojektowanego ruszt V. Jeśli Waszym celem jest spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi,
Cal Flame® oferuje różne modele grilli, kominków ogrodowych i palenisk zapewniających udane ciepłe wieczory w każda porę roku. Zapoznaj się z najnowszym katalogiem i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie. 3189530cfbfff6b2_62">

Grille ogrodowe do zabudowy

Kominki i paleniska ogrodowe

Akcesoria i wyposażenie grilla

Uwaga Cal Flame Bbq07963

Bezpośredni link do pobrania Uwaga Cal Flame Bbq07963

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Uwaga Cal Flame Bbq07963