Używanie Setup i instalowanie dodatków Frigidaire 134305700b

Instalowanie dodatków do urządzeń Frigidaire 134305700b jest łatwe i bezproblemowe. Przed przystąpieniem do instalacji należy wykonać Setup, który obejmuje skonfigurowanie urządzenia Frigidaire i ustawienie wszystkich ustawień. Kiedy urządzenie jest już skonfigurowane, możesz zainstalować wszystkie dodatki, takie jak wymienniki ciepła, filtry i inne części. Instalacja dodatków jest prosta i szybka, a instrukcje obsługi zawierają wszystkie potrzebne informacje, aby zainstalować dodatki poprawnie. Po zakończeniu instalacji możesz cieszyć się pełną funkcjonalnością urządzenia Frigidaire 134305700b.

Ostatnia aktualizacja: Używanie Setup i instalowanie dodatków Frigidaire 134305700b

Ty i użytkownicy możecie instalować dodatki, aby korzystać z rozszerzonych funkcji obsługi plików w Dokumentach, Arkuszach, Prezentacjach i Formularzach Google. Istnieją na przykład dodatki do systemów zatwierdzania dokumentów, podpisów cyfrowych i zaawansowanej edycji obrazów w prezentacjach. Możesz instalować dodatki u użytkowników lub zezwolić im na samodzielne instalowanie dodatków. Po zainstalowaniu dodatku jest on dostępny dla wszystkich plików tego samego typu.

Znajdowanie i instalowanie dodatków

Użytkownicy mogą instalować dodatki z Google Workspace Marketplace. Możesz też zainstalować dodatki u użytkowników lub umieścić pewne dodatki na białej liście, aby mieć kontrolę nad tym, co użytkownicy mogą instalować. Szczegółowe informacje znajdziesz w sekcji „Instalowanie dodatków z Google Workspace Marketplace w organizacji” (poniżej).

Uwaga: dodatki do Dokumentów, Arkuszy, Prezentacji i Formularzy Google są przenoszone do Google Workspace Marketplace. Jeśli chcesz przenieść dodatki do Dokumentów, Arkuszy, Prezentacji i Formularzy, musisz współpracować z twórcami tych aplikacji. Dopóki nie zostaną one przeniesione, nie należy odinstalowywać żadnych dodatków, ponieważ nie będzie można ich znaleźć w Google Workspace Marketplace i zainstalować ponownie.

Instalowanie dodatków z Google Workspace Marketplace w organizacji

 • Jako administrator możesz zainstalować potrzebne dodatki z Google Workspace Marketplace.
 • W konsoli administracyjnej Google możesz dodać do białej listy wszystkie dodatki, które mają zainstalować użytkownicy. Dowiedz się więcej o kontroli nad instalowaniem przez użytkowników aplikacji z Google Workspace Marketplace.

Zezwalanie użytkownikom na instalowanie i używanie dodatków spoza organizacji

 1. Kliknij Funkcje i aplikacje.
 2. Kliknij Dodatki.
 3. Zaznacz pole Zezwalaj użytkownikom na instalowanie dodatków do Dokumentów Google ze sklepu z dodatkami.
 4. Kliknij Zapisz.

Czy to było pomocne?

Jak możemy ją poprawić?

Jak korzystać z Kodi: zapoznaj się z Kodi na komputerze PC, Mac i nie tylko.

Contents

 • Jak pobrać Kodi
 • Przygotowanie do dodatków
 • Zezwalaj na „nieznane źródła”
 • Kliknij trybik „Ustawienia” i kliknij „System”.
 • Przewiń w dół i kliknij „Dodatki”
 • Włącz „Nieznane źródła”, a następnie kliknij „Tak”
 • Jak zainstalować dodatki
 • Kliknij „Dodatki” w menu po prawej stronie
 • Przewiń listę i wybierz dodatek
 • Kliknij „Zainstaluj”
 • Wybierz towarzyszący dodatek i kliknij „OK”
 • Jak przesyłać strumieniowo wideo na Kodi
 • Stuknij „Dodatki” i wybierz swoją usługę przesyłania strumieniowego
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie
 • Cieszyć się
 • Jak słuchać muzyki na Kodi
 • Uruchom Kodi i kliknij Dodatki
 • Kliknij dodatek
 • Jak usunąć dodatek
 • Kliknij „Moje dodatki”, a następnie kliknij „Wszystkie”
 • Wybierz dodatek i kliknij „Odinstaluj”
 • Uncja prewencji
 • Co to jest Kodi? Wszystko, co musisz wiedzieć o aplikacji TV Streaming
 • 9 najlepszych dodatków Kodi
 • 7 najlepszych skórek Kodi
 • Jak zainstalować Kodi na Fire TV Stick
 • Jak korzystać z Kodi
 • 5 najlepszych VPN dla Kodi
 • 5 najlepszych pudełek Kodi
 • Jak zainstalować Kodi na Chromecaście
 • Jak zainstalować Kodi na Android TV
 • Jak zainstalować Kodi na Androidzie
 • Jak zaktualizować Kodi
 • Jak zatrzymać buforowanie Kodi
 • Jak usunąć kompilację Kodi
 • Czy Kodi jest legalny?
 • Jak korzystać z Konfiguratora Kodi

Jeśli właśnie pobrałeś Kodi, ale nie wiesz, od czego zacząć, ten krótki przewodnik jest dla Ciebie. Kodi to platforma typu open source do przesyłania strumieniowego wszelkiego rodzaju treści. Oznacza to, że masz swobodę i elastyczność robienia wszystkiego, co chcesz.

Jest jednak zastrzeżenie; warto zauważyć, że chociaż sam Kodi nie jest nielegalny, może być wykorzystywany jako platforma do nielegalnej działalności.

Obecnie korzystamy z Leia v. 18. 8, ostatniej wersji z serii Leia. Wypatrujcie następnej serii zatytułowanej „Matrix 19”, która powinna ukazać się wkrótce. W tym artykule znajdziesz omówienie, jak zacząć korzystać z Kodi. Od instalowania dodatków po dostęp do ulubionych treści, omówimy to poniżej.

Pamiętaj, że wiele dodatków zawiera treści, które nie są oficjalnie licencjonowane, a dostęp do takich treści może być nielegalny. Krótko mówiąc, jeśli treść jest darmowa, ale wygląda zbyt dobrze, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Jak pobrać Kodi

Pobieranie Kodi jest proste na większości urządzeń. Odwiedź sklep z aplikacjami swojego urządzenia i wyszukaj „Kodi”. Zwróć uwagę na oficjalną ikonę Kodi, ponieważ niektórzy programiści stworzyli naśladowcze wersje programu.

Niestety, użytkownicy iPhone’a będą musieli się wstrzymać lub znaleźć obejście tej części. Najwyraźniej ktoś w Apple zauważył, co wielu użytkowników robi z Kodi, więc usunęli możliwość pobrania go w sklepie z aplikacjami.

Aby pobrać Kodi na iPhone’a, musisz najpierw zacząć od czegoś takiego jak Tweakbox, który może pobrać oprogramowanie Kodi bez jailbreakowania telefonu. Wszyscy inni mogą odwiedzić swój sklep z aplikacjami lub przejść bezpośrednio do strony internetowej, aby uzyskać najnowszą wersję Kodi na swoim urządzeniu innym niż iPhone.

Po pobraniu Kodi będziesz musiał włożyć trochę pracy w jego konfigurację. Ale nie martw się, po to jest ten artykuł.

Aplikacja jest dość prosta po pierwszej instalacji, ale to dlatego, że można ją w pełni dostosować. Pomyśl o Kodi jako o walizce na wszystkie Twoje multimedia w jednym miejscu.

Po instalacji będziesz potrzebować „Dodatków”. Przyjrzyjmy się, jak się na nie przygotować, zanim przejdziemy dalej.

Przygotowanie do dodatków

Teraz nadszedł czas, aby dostosować Kodi i dodać treści, które Cię interesują. Niezależnie od tego, czy chcesz muzykę, filmy, pogodę itp., Kodi będzie przechowywać to wszystko w jednym miejscu dla Ciebie. Aby rozpocząć, kontynuuj czytanie procesu dotyczącego dodatków.

Zezwalaj na „nieznane źródła”

W przypadku wielu dostępnych dodatków będziesz musiał zezwolić Kodi na dostęp do „nieznanych źródeł”. Zasadniczo oznacza to, że niektóre treści, na które się natkniesz, nie zostały opracowane przez zaufanego programistę i możesz pobrać coś, co spowoduje uszkodzenie urządzenia.

W każdym razie, aby zezwolić na tego typu treści:

Kliknij trybik „Ustawienia” i kliknij „System”.

Przewiń w dół i kliknij „Dodatki”

Włącz „Nieznane źródła”, a następnie kliknij „Tak”

Jak zainstalować dodatki

Teraz, gdy zezwoliliśmy Kodi na pobieranie treści z nieznanych źródeł, nadszedł czas, aby wybrać usługę przesyłania strumieniowego, którą chcesz dodać do platformy. W tym samouczku użyjemy Pluto. TV. To bezpłatne i całkowicie legalne źródło transmisji strumieniowej telewizji na żywo z funkcjami na żądanie.

Po wyświetleniu tej strony kliknij „Wejdź do przeglądarki dodatku”.

Przewiń listę i wybierz dodatek

Kliknij „Zainstaluj”

Wybierz towarzyszący dodatek i kliknij „OK”

Pluto. TV jest teraz zainstalowany na Twoim urządzeniu do przesyłania strumieniowego. Jeśli pobieranie nie powiedzie się, wypróbuj inny towarzyszący dodatek z listy. Po pomyślnym pobraniu dodatku zobaczysz go na ekranie głównym Kodi.

Jak przesyłać strumieniowo wideo na Kodi

Po zainstalowaniu dodatku kliknij go na karcie „Dodatki” w Kodi. Wykonaj wszelkie dodatkowe czynności konfiguracyjne, które może mieć wybrana instalacja.

Stuknij „Dodatki” i wybierz swoją usługę przesyłania strumieniowego

Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie

Cieszyć się

Pamiętaj, że niektóre z tych dodatków pochodzą od nieznanych programistów, więc nie możesz być całkowicie pewien, że pobierasz coś godnego zaufania lub że to zadziała. com/wp-content/03/samagame. com_11262. jpg" title="Jak korzystać z Kodi: zapoznaj się z Kodi na komputerze PC, Mac i nie tylko" alt="Jak korzystać z Kodi: zapoznaj się z Kodi na komputerze PC, Mac i nie tylko" ezimgfmt="rs rscb271 src ng ngcb271"/>

Jak słuchać muzyki na Kodi

Używanie Kodi do muzyki działa w podobny sposób jak funkcja wideo. Aby uzyskać dostęp do swojej muzyki za pomocą Kodi, musisz najpierw zainstalować dodatek i towarzyszące mu dodatki.

Uruchom Kodi i kliknij Dodatki

Kliknij dodatek

Możesz także dodać dowolną muzykę, która jest już zapisana na Twoim urządzeniu, klikając opcję „Pliki”.

Jak usunąć dodatek

Jeśli pobrałeś coś z kłopotliwego źródła lub próbujesz trochę posprzątać, możesz usunąć wszystkie zainstalowane dodatki. com_10851. jpg" title="Jak korzystać z Kodi: zapoznaj się z Kodi na komputerze PC, Mac i nie tylko" alt="Jak korzystać z Kodi: zapoznaj się z Kodi na komputerze PC, Mac i nie tylko" ezimgfmt="rs rscb271 src ng ngcb271"/>

Odwiedź ponownie zakładkę „Dodatki”, a następnie wykonaj następujące czynności:

Kliknij „Moje dodatki”, a następnie kliknij „Wszystkie”

Wybierz dodatek i kliknij „Odinstaluj”

Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby usunąć oprogramowanie z Kodi. Jeśli pojawi się wyskakujące okienko, że dodatku nie można usunąć, oznacza to, że próbujesz usunąć towarzyszący mu dodatek, który nadal obsługuje inną usługę. Najpierw usuń tę usługę, a następnie usuń tę wątpliwą.

Uncja prewencji

Zaufanie do nieznanego źródła jest jednym z największych zagrożeń dla Twojego bezpieczeństwa w świecie online. Poza tym ludzie to co innego. Korzystanie z Kodi może być trudne, dlatego najlepiej jest eliminować zagrożenia bezpieczeństwa, jeśli to możliwe.

Wybierając dodatki, ważne jest, aby pobierać treści wyłącznie od zaufanych programistów. Na przykład GitHub jest zaufanym źródłem pobierania. Jest renomowany i istnieje od kilku lat.

Jeśli jesteś zupełnie nowy w Kodi i świecie open source, proste wyszukiwanie w Google dodatku, który Ci się podoba, powinno wystarczyć.

Świadczenie pomocy technicznej dla programu Internet Explorer 11 zakończyło się 15 czerwca 2022 r.

Przeglądarka Internet Explorer 11 nie będzie już dostępna po 14 lutego 2023 r. Jeśli którakolwiek odwiedzana witryna wymaga programu Internet Explorer 11, możesz ją ponownie załadować w trybie programu Internet Explorer w przeglądarce Microsoft Edge. Zalecamy przejście na przeglądarkę Microsoft Edge , aby cieszyć się szybszym, bezpieczniejszym i nowocześniejszym środowiskiem przeglądania.

Rozpoczynanie pracy w przeglądarce Microsoft Edge

Dodatki to aplikacje używane przez program Internet Explorer do interakcji z zawartością internetową, taką jak klipy wideo i gry. Paski narzędzi i rozszerzenia także są typami dodatków. Niektóre typowe dodatki to programy Adobe Flash, Quicktime i Silverlight.

Program Internet Explorer niweluje konieczność korzystania z dodatków i umożliwia odtwarzanie filmów w formatach HTML5 i wielu filmów w formacie Adobe Flash bez konieczności instalowania osobnego dodatku.

Instalowanie i używanie dodatków jest obecnie możliwe tylko w programie Internet Explorer na pulpicie. Jeśli próbujesz wyświetlić stronę, która wymaga dodatków, wyświetl ją na pulpicie: szybko przesuń w górę od dołu ekranu (lub kliknij prawym przyciskiem myszy), aby wyświetlić polecenia aplikacji, wybierz przycisk Narzędzia stron , a następnie wybierz pozycję Wyświetl na pulpicie .

Uwaga: W systemie Windows RT dodatki nie są obsługiwane ani przez program Internet Explorer, ani przez program Internet Explorer na pulpicie.

Instalowanie i używanie dodatków

Jeśli brakuje dodatku, który jest potrzebny do wyświetlenia strony, program Internet Explorer poinformuje o tym i wyświetli monit o zainstalowanie go. Część dodatków jest preinstalowana przez inne aplikacje lub producenta komputera.

Aby wyświetlić zainstalowane dodatki

 1. Otwórz program Internet Explorer, wybierz przycisk Narzędzia, a następnie wybierz pozycję Zarządzaj dodatkami.

 2. W obszarze Pokaż wybierz pozycję Wszystkie dodatki.

Aby włączyć dodatki

Wybierz dodatek, wybierz pozycję Włącz, a następnie wybierz pozycję Zamknij.

Wyłączanie i usuwanie dodatków

Dodatki czasami powodują spowolnienie działania lub awarie przeglądarek. Mogą też stanowić zagrożenie bezpieczeństwa lub zgodności. Jeśli chcesz przyspieszyć działanie przeglądarki lub podejrzewasz, że określone dodatki powodują występowanie problemów w programie Internet Explorer, możesz je wyłączyć. Można także usunąć dodatki, które nie są już potrzebne na komputerze. Możesz usunąć dodatki, jeśli podejrzewasz, że są one przyczyną problemów z wydajnością, zgodnością lub bezpieczeństwem.

Aby wyłączyć dodatki

W obszarze Pokaż wybierz pozycję Wszystkie dodatki, a następnie wybierz dodatek, który chcesz wyłączyć.

Wybierz pozycję Wyłącz, a następnie wybierz pozycję Zamknij.

Aby usunąć dodatki z komputera

Uwaga: Nie każdy dodatek można usunąć. Niektóre dodatki są niezbędne, aby program Internet Explorer i komputer działały prawidłowo.

W obszarze Pokaż wybierz pozycję Wszystkie dodatki, a następnie wybierz dodatek, który chcesz usunąć.

Jeśli dany dodatek można usunąć, będzie widać opcję Usuń. Wybierz pozycję Usuń, a następnie wybierz pozycję Zamknij.

Ryzyko związane z instalowaniem dodatków

Dodatki poszerzają możliwości korzystania z przeglądarki, udostępniając atrakcyjne zasoby sieci Web, ale zainstalowanie niektórych dodatków może wiązać się z ryzykiem dotyczącym bezpieczeństwa, prywatności lub wydajności. Upewnij się, że instalowane dodatki pochodzą z zaufanego źródła.

Rozszerzony tryb chroniony i dodatki

Rozszerzony tryb chroniony pomaga w ochronie komputera i danych osobistych przed złośliwym oprogramowaniem i innymi atakami. Kiedy ten tryb jest włączony, dodatki, takie jak paski narzędzi, rozszerzenia i obiekty Pomocnik przeglądarki, można uruchomić tylko, jeśli są zgodne z rozszerzonym trybem chronionym. Jeśli dodatek nie jest zgodny, zostanie wyświetlone odpowiednie powiadomienie. Jeśli chcesz uruchomić niezgodny dodatek, możesz wyłączyć rozszerzony tryb chroniony w przeglądarce klasycznej.

Uwaga: Rozszerzony tryb chroniony pomaga w ochronie komputera przed złośliwym oprogramowaniem i innymi atakami. Wyłączając rozszerzony tryb chroniony, trzeba mieć świadomość, że zwiększa to poziom zagrożenia komputera.

Aby włączyć lub wyłączyć rozszerzony tryb chroniony

Otwórz program Internet Explorer, wybierz przycisk Narzędzia, a następnie wybierz pozycję Opcje internetowe.

Na karcie Zaawansowane w obszarze Zabezpieczenia zaznacz (lub wyczyść) pole wyboru Włącz rozszerzony tryb chroniony, a następnie wybierz pozycję OK. Aby to ustawienie zostało uwzględnione, musisz ponownie uruchomić komputer.

Używanie Setup i instalowanie dodatków Frigidaire 134305700b

Bezpośredni link do pobrania Używanie Setup i instalowanie dodatków Frigidaire 134305700b

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Używanie Setup i instalowanie dodatków Frigidaire 134305700b