Użytkownik i pielęgnacja Dewalt Dw006

Użytkownicy Dewalt Dw006 powinni regularnie przeprowadzać konserwację swojego narzędzia w celu zapewnienia maksymalnej wydajności. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi i używać narzędzia zgodnie z zaleceniami producenta. Należy regularnie czyścić narzędzie, zwracając szczególną uwagę na jego części ruchome, takie jak śruby, nakrętki, sprężyny i blokady. W przypadku konieczności wymiany części należy skorzystać z oryginalnych części zamiennych Dewalt. Zaopatrując się w części zamienne, należy upewnić się, że są one przeznaczone do użytku z narzędziem Dewalt Dw006. Przy regularnym czyszczeniu i konserwacji narzędzia użytkownicy mogą zapewnić bezproblemowe i bezpieczne działanie Dewalt Dw006.

Ostatnia aktualizacja: Użytkownik i pielęgnacja Dewalt Dw006

MŁOTOWIERTARKI I MŁOTY SDS

Zaprojektowane do zadań specjalnychSprawdź ofertęNASZE PROMOCJESprawdź nasze produkty w nowych, niższych cenach

 • Promocje
 • NowościBestselleryPomysły na prezent
Promocje
 • -150, 00 zł
 • -89, 15 zł
 • -330, 00 zł
 • -220, 00 zł
 • -125, 00 zł
 • -105, 00 zł
 • -475, 00 zł
 • -35, 00 zł
 • -250, 00 zł
 • -300, 00 zł
 • AnkerService Sklep internetowy

  MASZYNY I NARZĘDZIA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

  20 lat doświadczenia

  Doskonale wiemy jak zadowolić każdego klienta

  Wysoka jakość produktów

  Potwierdzona zadowoleniem klientów

  Wykwalifikowana obsługa

  Pomoc przy wyborze produktów

  Profesjonalny serwis

  Wycena i transport gratis

  Szeroki wybór produktów

  Znajdziesz wszystko czego potrzebujesz

  BEZPRZEWODOWE PRODUKTY OGRODOWE

  Nasza wszechstronna oferta akumulatorowych elektronarzędzi ogrodniczych i do kształtowania krajobrazu pozwala radzić sobie i oswajać wspaniałe tereny, jak nigdy dotąd. Bezprzewodowe, wygodne, o wydłużonym czasie pracy i zwiększonej trwałości narzędzia, ułatwiają pracę nawet w najtrudniejszych terenach.

  NIEOGRANICZONA WOLNOŚĆ

  Bez ciągnących się kabli i bez konieczności przebywania w pobliżu punktu elektrycznego podczas pracy, obsługa naszych narzędzi do kształtowania krajobrazu nie może być prostsza. Uruchomienie jest tak proste, jak wsunięcie baterii i jedno naciśnięcie spustu, który umozliwia pełną kontrole mocy i efektywności wykonywanej pracy.

  CZAS PRACY POROWNYWALNY Z URZĄDZENIAMI SPALINOWYMI

  Tradycyjne silniki ze szczotkami węglowymi generują tarcie i gromadzą ciepło, co skutkuje utratą energii i skróceniem czasu pracy. W Naszych narzędziach używamy silników bezszczotkowych, które działają wydajniej i w niższej temperaturze oraz mają dłuższy czas pracy między ładowaniami. W połączeniu z akumulatorem XR FLEXVOLT o dużej pojemności 54V, nasze narzędzia ogrodowe mają moc i czas pracy, które konkurują z tradycyjnymi urządzeniami spalinowymi.

  CZYSTSZE, CICHSZE, INTELIGENTNIEJSZE

  W porównaniu z narzędziami spalinowymi, nasze serie 54V XR FLEXVOLT i 18V XR oferują czystsze, bardziej wydajne i ekologiczne rozwiązania, które generują znacznie niższy poziom hałasu. Te korzyści są uzupełnieniem naszej uznanej niezawodności.

  MOCNA, LEKKA KONSTRUKCJA

  Kompaktowe, ale wytrzymałe i lekkie konstrukcje minimalizują nacisk na ramiona podczas użytkowania. W połączeniu z ergonomicznymi uchwytami pozwala na dłuższe użytkowanie narzędzia bez jakichkolwiek kompromisów.

  KOMPATYBILNY WSTECZ, WYBIEGAJĄCY NAPRZÓD

  Akumulatory XR FLEXVOLT są wstecznie kompatybilne z całą gamą XR 18V, więc każde posiadane narzędzie lub ładowarka może być zasilane akumulatorami XR FLEXVOLT. Działają one szybciej, dłużej, zużywają mniej energii, więc możesz zrobić więcej. Zwiększenie mocy do 54V zapewnia niezrównane możliwości bezprzewodowe.

  DMUCHAWY

  Lekkie, bezprzewodowe i bez benzyny dmuchawy DEWALT to bezspalinowe rozwiązanie do oczyszczania terenów komercyjnych, przemysłowych i mieszkalnych.

  NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU

  Przejmij kontrolę nad kształtowaniem krajobrazu dzięki gamie nożyc do żywopłotu firmy DEWALT. Ciesz się bezprzewodową swobodą i ekstremalnym czasem pracy z mocą wystarczającą do wykonania najtrudniejszych zadań związanych z przycinaniem żywopłotu.

  KOSIARKI

  Możesz kosić jeszcze więcej i szybciej, dzięki gamie lekkich kosiarek bezprzewodowych firmy DEWALT. Zbudowane z myślą o bezkompromisowej zwrotności i ekstremalnym czasie pracy, aby zapewnić najwyższy standard koszenia trawników komercyjnych i prywatnych.

  Użytkownik i pielęgnacja Dewalt Dw006

  Bezpośredni link do pobrania Użytkownik i pielęgnacja Dewalt Dw006

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Użytkownik i pielęgnacja Dewalt Dw006