Techniczne informacje o produkcie Brother 888 N20

Techniczne informacje o produkcie Brother 888 N20 są imponujące. Jest to sprzęt z zaawansowanymi funkcjami, które pozwalają na szybkie i bezpieczne drukowanie. Urządzenie ma szerokie możliwości wydruku, w tym wsparcie dla drukowania wielowarstwowego i wieloformatowego. Posiada również wbudowany skaner i drukarkę kolorową. Oprócz tego, Brother 888 N20 posiada również szereg zaawansowanych funkcji zarządzania, takich jak inteligentne monitorowanie i zarządzanie zużyciem materiału. Wszystko to sprawia, że Brother 888 N20 jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich potrzeb drukowania.

Ostatnia aktualizacja: Techniczne informacje o produkcie Brother 888 N20

Procesory Intel® Core™ – zobacz procesory Intel® Core™ najnowszej...

Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

 • Safari
 • Chrome
 • Edge
 • Firefox
 • Dzięki wysokim częstotliwościom taktowania, rdzeniom Performance-cores i Efficient-cores, większej ilości pamięci podręcznej oraz akceleracji AI możesz grać, streamować, edytować, prowadzić wideorozmowy, przeglądać strony internetowe lub po prostu pracować szybciej i lepiej niż kiedykolwiek.

  Będziesz mieć szybkość, z którą pozostaniesz na czele dzięki prędkości taktowania do 5, 8 GHz, jak również technologii Intel® Wi-Fi 6E (Gig+) zapewniającej zaawansowaną wydajność Wi-Fi i mniejsze opóźnienia, oraz szybką pamięć i I/O z obsługą DDR4/DDR5 i PCI 4. 0/5. 0.

  Wraz z wysokowydajnymi rdzeniami, zoptymalizowanymi funkcjami i technologiami platformy umożliwia wykonywanie większej liczby czynności każdego dnia szybciej i lepiej. Dzięki funkcjom sztucznej inteligencji, takim jak redukcja szumów, korekcja oświetlenia i rozmywanie tła, podczas wideokonferencji będziesz wyglądać i brzmieć jak najlepiej.

  Wciągające centrum rozrywki

  Zintegrowane z procesorem układy Intel® Iris® Xe i grafika UHD Intel® pozwalają edytować i tworzyć w oszałamiającej jakości 8K HDR, jak również cieszyć się streamowaniem treści w rozdzielczości 4K UHD, zasilaniem wirtualnej rzeczywistości oraz graniem w popularne i wymagające gry. Dodatkowo przenoszą ją na inny poziom w połączeniu z Intel® Arc™, nową linią produktów zapewniającą wysoką wydajność grafiki użytkownikom indywidualnym.

  Informacje o produktach i wydajności

  1

  Na podstawie ulepszonych możliwości podkręcania, zapewnionych przez kompleksowe narzędzia Intel®, i unikalnych możliwości dostrajania architektury. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić. Podkręcanie może spowodować anulowanie gwarancji lub niekorzystnie wpłynąć na stan techniczny systemu. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie intel. com/overclocking.

  2

  Działanie sieci Wi-Fi 6E GHz wymaga użycia produktów Intel® Wi-Fi 6E (Gig+) w połączeniu z systemami operacyjnymi i routerami/punktami dostępu/bramkami obsługującymi standard Wi-Fi 6E wraz z regionalnym przydziałem pasma i wymaganymi certyfikatami ustawowymi. Więcej informacji można znaleźć na stronie intel. com/performance-wireless.

  3

  Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www. pl.

  4

  Intel i logo Intel są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej spółek zależnych w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.

  *Inne nazwy oraz marki mogą być przedmiotem praw ich właścicieli. (W przypadku używania znaków towarowych i nazw innych firm).

  Dane techniczne

  Każdy model auta to wiele liczb. Gabaryty, masy, pojemności silnika, baku czy bagażnika, osiągi,rozmiary opon, spełniane normy i setki innych danych. Nie sposób wszystkich zapamiętać – tymbardziej, że nowe modele czy silniki pojawiają się bardzo często. Aby ułatwić poruszanie się w tymgąszczu informacji, przygotowaliśmy dział z danymi technicznymi – jedną z najbardziejrozbudowanych baz z informacjami o samochodach, zarówno nowych, jak i tych starszych.

  Dane techniczne to rzeczowy dział zawierający szczegółowe informacje na temat samochodów –konkretne dane i liczby. Poszczególne modele, z podziałem na generacje i wersje nadwoziowe są tutaj–można powiedzieć – rozłożone na czynniki pierwsze.W dowodzie rejestracyjnym pojazdu mamy wpisane zaledwie parę szczegółów: rodzaj, pojemność i mocsilnika, stosunek mocy do ciężaru, liczbę miejsc siedzących/stojących, dopuszczalną masę całkowitą,liczbę osi. A co jeśli potrzebna nam jest bardziej szczegółowa specyfikacjasamochodów?Wtedy zpomocą przychodzi AutoCentrum i dział Dane techniczne. Niezastąpiony jest też w momencie, gdyporównujemy parametry różnych modeli, przymierzając się do zakupu, albo po prostu zastanawiamy się,czy nasz samochód ma więcej mocy niż auto sąsiada.

  Jakie konkretnie informacje otrzymasz?

  Po wyborze marki, modelu, generacji i wersji nadwoziowej prezentujemy wszystkie dostępne w naszejbazie dane o danym nadwoziu, a dodatkowo – po wyborze silnika – również pozostałe dane technicznespecyficzne dla niego. To są setki tysięcy liczb, a my nie jesteśmy nieomylni (nikt nie jest), więcniewykluczamy, że jednych danych może brakować, a inne mogą nie być tak dokładne, jakbyśmy chcieli.Wynikać to może z naszego błędu, albo z braku informacji oficjalnie udostępnionych przez producenta.Dlatego przy każdej liczbie jest możliwość zgłoszenia nam uwag – po sprawdzeniu wprowadzamyewentualne zmiany. Dzięki współpracy z Wami możemy Wam zaoferować jedną z najbardziejkompletnych baz danych technicznych w Internecie.U nas sprawdzisz dane techniczne aut prawie 90 marek. Poznasz szczegóły nadwozia,czyliprzedewszystkim: podstawowe parametry tj. liczba drzwi, miejsc, średnica zawracania, a ponadtowymiary samochodów, zarówno zewnętrzne (długość, szerokość, wysokość, rozstaw osiitd. ),wewnętrzne (np. odległość oparcia przedniego od komory silnika, odległość między siedzeniami itd. ),jak i wymiary bagażnika. Dodatkowo dane uzupełniamy o informacje na temat własności terenowych (np.kątnatarcia) itransportowych auta. Baza zawiera też dane dotyczące szczegółów technicznych silnika, czyli jakietypyjednostek napędowych (benzynowe, wysokoprężne, hybrydowe, elektryczne) są lub były oferowane wdanym modelu i w jakim okresie były montowane. Wybierając interesujący nas w kontekście konkretnejgeneracji i rocznika silnik, automatycznie otrzymujemy informację zwrotną nie tylko na temat jegopojemności, ale też mocy, maksymalnego momentu obrotowego, zastosowanego rozrządu, liczby i układucylindrów itd. Poza tym pojawiają się tu również dane o montowanych przez producenta hamulcach,układzie kierowniczym, oponach, felgach czy rodzaju zawieszenia i napędu. Poza rodzajem skrzyni iliczbą stopni, są też podane osiągi (prędkość maksymalna, przyspieszenie 0-100 km/h), zużyciepaliwa, anawet informacje dotyczące masy, emisji spalin i akumulatora. Co istotne, cały raport – zewszystkimidanymi technicznymi auta – można od razu wydrukować.

  W ciągu ostatnich kilkunastu lat na rynku aparatów słuchowych dokonał się rewolucyjny postęp. Urządzenia kojarzone dotychczas z niskiej jakości drogimi i topornymi w użyciu protezami stały się niewielkim, eleganckim i bardzo zaawansowanym technicznie towarzyszem życia osoby niedosłyszącej. Jednak wraz z tym postępem zwiększyła się także ilość firm i modeli produkujących aparaty słuchowe. Nie jest przez to łatwo jest dokonać trafnego wyboru konkretnego modelu. Przyjrzyjmy się jednej z firm, mającej spory udział w rynku.

  Menu:

  • Aparaty słuchowe firmy Oticon
  • Porównanie modeli oferowanych przez konkurencję

  Aparaty słuchowe firmy Oticon

  Aparaty produkowane przez firmę Oticon cieszą się dużą popularnością, nie tylko na rynku polskim, ale również w całej Europie. Należą do grona najczęściej polecanych firm zarówno przez protetyków słuchu, jak i użytkowników. Czy słusznie ta firma cieszy się taką renomą? Postanowiliśmy porównać kilka najpopularniejszych modeli oferowanych przez tę markę.

  Model aparatu Oticon
  Parametry
  Zalety i Wady

  Oticon Opn - to najbardziej popularny model oferowany przez tego producenta. Na rynku jest ponad 13 lat, w tym czasie będąc ciągle udoskonalany. Wykorzystywany dla bardzo szerokiego spektrum odbiorców — od tych z lekkim niedosłuchem, aż po osoby z głęboką utratą słuchu.
 • Ten produkowany przez firmę Oticon aparat słuchowy obsługuje aż 64 kanały
 • pasmo 10 kHz,
 • ma 24-bitowy przetwornik A/D.
 • analizuje sygnał około 100 razy na sekundę.
 • + Współpracuje z urządzeniami bezprzewodowymi, np. iPhone czy popularnymi modelami TV
  + Zapewnia szerokie spektrum słyszalnego dźwięku, dzięki czemu przy stole czy na ruchliwej drodze nie słyszymy tylko najgłośniejszego źródła dźwięku, ale jesteśmy w stanie osiągnąć odczucia zbliżone do naturalnych.
  - dość krótki czas pracy na baterii (do 55h)
  - bardzo wysoka cena.

  Oticon Ria 2 — to kolejny, niezwykle popularny model aparatu oferowanego przez firmę Oticon. Jest nieco prostszym, bardziej budżetowym produktem w portfolio firmy. Mimo tego wciąż zapewnia bardzo wysoką jakość dźwięku.
 • Ten model obsługuje 48 kanałów
 • 8 kHz pasmo
 • odbiornik FM9
 • zakres częstotliwości 100-7500 Hz
 • + pozwala na w miarę swobodną komunikację, gdy dźwięk jest rozproszony
  + oferuje prostą komunikację z urządzeniami bezprzewodowymi.
  - bardzo wysoka cena
  - wysoki koszt baterii

  Oticon Dynamo - to bardzo mały aparat w ofercie tego producenta. Cechuje go świetny wygląd, 7 kolorów do wyboru i prosta obsługa.
 • Aparat słuchowy oticon dynamo obsługuje 6, 5 kHz pasmo
 • Niewielka liczba kanałów (nie zdefiniowana przez producenta)
 • + współpraca z dedykowanymi transmiterami FM
  - pasmo negatywnie odbija się na jakości odtwarzanego dźwięku- nie obsługuje łączności bluetooth

  Warto dodać, że firma Oticon udziela 5 lat gwarancji na swoje produkty. Również relatywnie łatwo skorzystać jest z obsługi poserwisowe. Ta terenie naszego kraju jest kilka wyspecjalizowanych jednostek zajmujących się współpracą z tym producentem. Jednak każda taka usługa wymaga odpowiedniego czasu, kiedy to musimy uzbroić się w cierpliwość.

  Podsumowanie

  Oferowane przez firmę Oticon aparaty słuchowe są nowatorskie i wyróżniające się funkcjami, w porównaniu do modeli oferowanych przez konkurencję. Szczególnie dotyczy to modelu Opn. Jednak kosztują one wyraźnie więcej, porównując do bezpośredniej konkurencji o podobnych właściwościach. W przypadku flagowego modelu z serii Opn niedogodnością może być także wyraźnie słabszy czas pracy na baterii, co może być uciążliwe i narażać nas na znacznie większe koszty niż te, które na początku założyliśmy.

  Bibliografia

   1. Oliwa, L., et al. “Podstawy metod rejestracji i wykorzystania słuchowych potencjałów wywołanych stanu ustalonego. „. ” Audiofonologia 26 (2004): 21-29.

  Techniczne informacje o produkcie Brother 888 N20

  Bezpośredni link do pobrania Techniczne informacje o produkcie Brother 888 N20

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Techniczne informacje o produkcie Brother 888 N20