Szybkie działanie Ge Spacemaker Wsm2420s

Ge Spacemaker WSM2420S to jeden z najszybszych piecyków gazowych na rynku. Jego szybkie działanie może oszczędzić czas i pieniądze. Dzięki zaawansowanej technologii, piecyk może dostarczyć ciepło do całego domu w ciągu zaledwie kilku minut. Piecyk jest łatwy w obsłudze i ma szeroki wybór funkcji. Na przykład, użytkownicy mogą wybrać opcje wielostopniowego sterowania, która pozwoli im dokładnie regulować temperaturę w pomieszczeniu. Piecyk jest również wyposażony w technologię zarządzania ciepłem, która pozwoli oszczędzić czas i pieniądze na kosztach utrzymania. Ge Spacemaker WSM2420S to jeden z najlepszych modeli dostępnych na rynku dzięki swojemu szybkiemu działaniu i wydajności.

Ostatnia aktualizacja: Szybkie działanie Ge Spacemaker Wsm2420s

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

olimpia83 08 May 2005 00:58 11755

 • #1Level 2  

  #1

  Mam prośbe, możecie napisać głowne zastosowania siłowników pneumatycznych?? przykładowe maszyny w jakich sie je stosujei? z góry dzieki! pozdrawiam

 • #2WiesiekULevel 21  #2

  Np. straż pożarna używa ich do podnoszenia wielkogabarytowych klamotów.

 • #3presklejLevel 11  #3

  Siłowniki pneumatyczne stosowane są tam gdzie zależy nam na czasie, bo są szybkie, ale nie mają zbyt wiele siły są za to bardzo dynamiczne i mają stosunkowo małe gabaryty, więc do zastosowań gdzie potrzeba dużej siły stosowane są rozwiązania z siłownikami hydraulicznymi różnego najczęściej rodzaju prasy w Straży urządzenia do cięcia, rozpierania np. karoserii samochodowych. Wracając do pneumatyki siłowniki mają zastosowanie w podajnikach, u urządzeniach dociskowych, do otwierania zasów, zaworów, klap, bram, drzwi itp.
  Parametry siłowników, tematykę pneumatyki znajdziesz na stronach www. prema. pl, www. zorin. pneumatyka. sklep. pl/sklep. php/do/pg/id/8,

 • #4goboLevel 17  #4

  W poligrafi, w niektórych typach maszyn drukujących takie siłowniki dostawiają i odstwiają cylindry oraz zespoły walców.

 • #5mgim

  VIP Meritorious for electroda. pl  #5

  Również zamki centralne w samochodach (np. VW)

 • #6sq7lrk#6

  Ze swojego podwórka -- zamykanie klap załadunkowych maszyn, kalp wyładunkowych, czasem windy załadunkowe, klipsownice(do wędlin)

 • #7Błażej#7

  I sporo ich znajdziesz w automatyce przemysłowej na liniach produkcyjnych. Jeśli szukasz jakichś, to mam dostęp do niedrogich z demontażu wraz z całym osprzętem (elektrozawory, zegary, listwy rozdzielcze... ).

 • #8mery#8

  Witam. Sporo siłowników jedno i dwustronnego działania, z amortyzacją i ze sprężyną powrotną, rozdzielaczy, reduktorów ciśnienia ma zastosowanie w maszynach do przewijania folii polipropylenowych dla przemysłu i handlu. Są szybkie, długowieczne (jeśli się je właściwie eksploatuje) i przy zastosowaniu drobnego osprzętu można je ładnie regulować.

 • #9User removed accountUser removed account  #9

  Witam

  Informacje na temat siłowników, można także znaleźć na www. pl

 • #10de5zcz#10

  siłowniki hydrauliczne opisane są na tej stronie link... nie wiem czy Ci sie to do czegoś przyda, ale jeśli piszesz jakąś prace na ten temat to przynajmniej znajdziesz ciekawe fotki. Napisali też dużo o siłownikach (zdjecia dobrej jakosci! ) w smoim kwartalniku Pronar - chyba w numerze 8 który mozna sciagnąć w pdf-ie

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

Pawels191 15 Jul 2016 12:48 12519

 • #1Level 6  

  #1

  Witam,

  Czy mógłby mi ktoś w czytelny sposób opisać dokładnie zasade działania agregatu chłodniczego?Czy można go w jakiś podobny sposób porównać do działania klimatyzacji?Czy ten rysunek z strony: http://autokult. pl/1862, jak-dziala-klim … a-poradnikMożna go jakaś porównać do działania agregatu chłodniczego?Pozdrawiam i licze na pomoc.

 • #2Pedros050Level 43  #2

  Ten link jest do klimatyzacji samochodowej a potrzebny ci do sprężarki w lodówce?

  Dodano po 4 [minuty]:

  A agregat chłodniczy taki w mieszkaniu?

 • #3#3

  Chodzi mi jak działa Spreżarka chłodnicza, nie taka jak w lodówce tylko większych mocy, zdecydowanie większych, ale zapewnie działa tak samo(chyba, że się myle)Do takich agregatów montuje się tylko sprężarki tłokowe?

 • #4Krzysztof Kamienski#4

  Praktycznie tylko tłokowe, często wielocylindrowe. Śrubowe nie zdały egzaminu, ze względu na własności czynnika chłodniczego.

 • #5#5

  No to już coś wiem, tylko zasady działania nie znam do końca...

 • #6Krzysztof Reszka

  Moderator of Electrical engineering  #6

  Generalnie sprężarki chłodnicze dzielimy na 3 rodzaje ze względu na czynnik.
  Freonowe.
  Glikolowe.
  Amoniakowe.
  Freonowe to generalnie wszystkie małe, glikolowe to przeważnie średniaki a amoniakowe to giganty. Choć ostatnio glikolowe wchodzą dość szeroko do dużych chłodni bo są bezpieczniejsze. O wycieku amoniaku w zakładach mięsnych zapewne nie raz słyszałeś. Są trujące i duszące.

 • #7#7

  #Krzysztof ReszkaZnalazłem taką spreżarke,http://www. biz/sprzedam, 77697, sprezarka-sabroe-svb-26-srubowa-amoniakalna-lodz

  Czynnikiem chłodniczym jest już amoniak R717, a moc silnika to 55kW
  Sprężarka o mocy silnia 55kW, zaliczana jest już do sprężarek dużej mocy?
  Co ciekawe jest to sprężarka śrubowa, a pare postów wyżej #Krzysztof Kamienski napisał, ze spreżarki śrubowe nie zdały egzaminu.Wracając do meritum czyli zasady działaniaSprężarka tłoczy gaz pod ciśnieniem do skraplacza, w którym to skrapla się do postaci ciekłej. Następnie taka ciecz pchana ciśnieniem trafia na element dławiący przepływ. Przeciska się przez to coś (np zawór rozprężny, kapilara) po czym trafia na większą objętość. Trafiając na większą objętość (tu parownik) ta ciecz rozpręża się do postaci gazu - czyli inaczej mówiąc szybko paruje. Do tego parowania potrzebuje też ciepła, więc bierze je ze swojego otoczenia (czyli ochładza otoczenie). Taki gaz trafia spowrotem do sprężarki i cykl się powtarza.Zarówno w parowniku i skraplaczu znajdują się wentylatory,
  Wentylatory, przy parowniku jest tym wentylatorem, który wentyluje zimne powietrze do obiektu chłodzonego, a wentylator skraplacza, jest tym wentylatorem, który jaką role odgrywa?

 • #8zbich70#8

  Pawels191 wrote:

  a wentylator skraplacza, jest tym wentylatorem, który jaką role odgrywa?

  Wentyluje skraplacz, czyli ułatwia oddawanie ciepła do otoczenia.

 • #9p. obelix

  Refrigeration equipment specialist  #9

  Pawels191 wrote:

  Co ciekawe jest to sprężarka śrubowa, a pare postów wyżej #Krzysztof Kamienski napisał, ze spreżarki śrubowe nie zdały egzaminu.

  Jak najbardziej zdają egzamin i są powszechnie stosowane. Po pierwsze w przyrodzie nie ma zimna i ono nie występuje weź to po uwagę w swoich rozważaniach

  Pawels191 wrote:

  który wentyluje zimne powietrze do obiektu chłodzonego

  a dużo łatwiej będzie tobie analizować układ chłodniczy. Po drugie elektrycy elektronicy mają swoje prawa np. Ohma my chłodniarze mamy też swoje prawa termodynamiki które trzeba się nauczyć i zrozumieć.

 • #10#10

  p. obelix wrote:
  zbich70 wrote:

  który wentyluje zimne powietrze do obiektu chłodzonego

  Popraw cytat, bo to nie moje słowa.

  wrote:

  Po drugie elektrycy elektronicy mają swoje prawa np.

  To prawda, trzeba zrozumieć.
  Ale czy to prawa elektryczne czy termodynamiczne - wszystkie są na fizyce w szkole...

 • #11jack63#11

  Panowie wszechfachowcy opanujcie sie. Wypisujecie takie bzdury, że żal odbyt ściska.
  Kto powiedział że śruby się niesprawdzily?
  Od kiedy glikol może być tłoczony przez sprężarkę?
  Itd itp.
  Miejcie trochę pokory dla swojej śladowej wiedzy z chłodnictwa.
  Czy któryś z Was ma uprawnienia chłodnnicze?
  Prostowanie "nieścisłości" zajeło by kilka stron, więc sobie odpuszczę a wam radzę posty "edytować"
  O dziwo autor tematu sam odpowiedział sobie na zadane pytanie.... Pewnie coś doczytał, co mu się chwali.
  Pawels191 czytaj dalej. Więcej się dowiesz niż tutaj.
  PS.
  Określenie wszechfachowcy nie dotyczy kolegi obelix, który jako jedyny ma uprawnienia chłodnicze, choć wypowiada się bardziej... dyplomatycznie.
  Temat jest w złym dziale. Chłodnictwo ma luźny związek z elektrotechniką, chociaż dobry chłodniaż musi być z tą ostatnią za pan brat.

 • #12PyzaczekLevel 20  #12

  Pawels191 wrote:

  Do takich agregatów montuje się tylko sprężarki tłokowe?

  Nie tylko. Popularne i bardzo ciekawe są sprężarki scroll • #13#13

  Jak na pracę sprężarki wpływają obroty silnika? Sprężarki z reguły bracują na wysokich obrotach(około 1450/2900)?Widziałem sprężarke chłodniczą, napędzana silnikiem 110kW i gość co to obsługuje powiedział, że sprężarka sprzęgnięta jest z silnikiem za pomocą takiej śruby co zwiększa obroty 5x, a sam silnik miał obroty 2940, jest to realne, aby sprężarka była napędzana obrotami około 14500????, I co z momentem obrotowym przy takich obrotach, zmniejsza się 5-krotnie...?

Potrzebujesz pomocy przy instalowaniu Szybkiej pomocy?

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, pobierz i zainstaluj nową wersję aplikacji Szybka pomoc ze sklepu Microsoft Store.

Jeśli masz problemy z zainstalowaniem Szybka pomoc, oto kilka czynności, które należy wykonać, aby spróbować go zainstalować i prawidłowo.

Oto sposób zainstalowania nowej wersji:

 1. Wybierz pozycję Start > Wszystkie aplikacje > Microsoft Store.

 2. W sklepie Microsoft Store wyszukaj i wybierz pozycję Szybka pomoc.

  Wybierz pozycję Pobierz.

  Po wyświetleniu monitu nadaj uprawnienia do instalacji Szybka pomoc. Po jej zainstalowaniu przycisk zmieni się z Pobierz na Otwórz.
   

Ważne: Jeśli korzystasz z komputera, który jest zarządzany przez Twoją pracę lub szkołę, pobieranie i instalowanie Szybka pomoc ze sklepu Microsoft Store może nie być możliwe ze względu na zasady od Twojej organizacji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z osobą lub administratorem pomocy technicznej IT.

Ikona aplikacji Szybka pomoc ma nowy wygląd. 

Aby otworzyć aplikację, wykonaj jedną z następujących czynności:

  Wybierz przycisk Start , wprowadź Szybka pomoc, a następnie wybierz tę pozycję z listy wyników.

  Naciśnij klawisze Ctrl + klawisz z logo systemu Windows + Q.

  Wybierz przycisk Otwórz Szybka pomoc poniżej.
  Otwórz Szybka pomoc

Aby przypiąć Szybka pomoc do paska zadań, aby móc szybko do niego wrócić, po otwarciu Szybka pomoc kliknij prawym przyciskiem myszy (lub naciśnij i przytrzymaj) ikonę na pasku zadań, > Przypnij do paska zadań.

Jeśli na urządzeniu nadal jest wyświetlana stara ikona aplikacji, upewnij się, że wybrano ikonę nowej aplikacji. Po otwarciu aplikacji Ze Sklepu skróty do starej aplikacji powinny zostać usunięte automatycznie. Jeśli stara ikona aplikacji nie zostanie usunięta, możesz usunąć ją ręcznie.

Nadal występują problemy z instalacją Szybka pomoc? Zapoznaj się z następującymi często zadawanymi pytaniami.

Przenieśliśmy Szybka pomoc w celu zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa aplikacji. Na przykład generowanie 6-cyfrowego kodu powinno być szybsze, a aplikacja powinna działać lepiej.

Aplikacja ze Sklepu Szybka pomoc jest preinstalowana na Windows 11, wersja 22H2. Następnie zostanie ona zaktualizowana za pośrednictwem Sklepu Microsoft.

W obsługiwanych wersjach Windows 10 i 11 możesz zainstalować najnowsze aktualizacje systemu Windows, aby uruchomić na komputerze oryginalną wersję Szybka pomoc. Aby dowiedzieć się więcej o instalowaniu aktualizacji systemu Windows, zobacz Pobieranie najnowszej aktualizacji systemu Windows. 

Zainstalowanie wersji aplikacji Sklep Szybka pomoc na tych wcześniejszych wersjach Windows 10 (LTSC 2019 (1809), 20H2, 21H1 lub 21H2) lub Windows 11 wersji 21H1 może nie być możliwe. Może to wystąpić z różnych powodów. Na przykład administrator IT może nie zezwolić na dostęp do Microsoft Store lub może nie mieć dostępu do Microsoft Store dla Firm. 

W takim przypadku możesz zainstalować najnowsze aktualizacje systemu Windows, aby uzyskać oryginalną wersję Szybka pomoc uruchomioną na komputerze. com/pl-pl/windows/zainstaluj-najnowsz%C4%85-aktualizacj%C4%99-systemu-windows-7d20e88c-0568-483a-37bc-c3885390d212">Pobieranie najnowszej aktualizacji systemu Windows.

Przeglądarka Microsoft Edge WebView2 jest wymagana do korzystania z Szybka pomoc. Jeśli używasz Windows 11 lub przeglądarki Microsoft Edge, program WebView2 powinien już być zainstalowany.

Jeśli widok WebView2 nie jest jeszcze zainstalowany, zostanie on zainstalowany automatycznie przy pierwszym otwarciu Szybka pomoc. Jeśli zostanie wyświetlony komunikat o błędzie informujący, że nie można zainstalować programu WebView2, zobacz Rozwiązywanie problemów z instalacją Szybka pomoc, aby spróbować rozwiązać ten problem.

Ważne: Podczas instalowania widoku WebView2 może wystąpić dłuższy czas oczekiwania. Poczekaj na zakończenie instalacji.

Chociaż w przeszłości nie było to wymagane do aktualizacji Szybka pomoc, zainstalowanie nowej aktualizacji ze Sklepu jest tymczasowe. Pracujemy nad usunięciem tego wymogu w przyszłej aktualizacji.

Aby dowiedzieć się, która wersja Szybka pomoc została zainstalowana, wybierz przycisk Start , wpisz Szybka pomoc, a następnie wybierz pozycję Ustawienia aplikacji (lub kliknij prawym przyciskiem myszy nową ikonę Szybka pomoc, a następnie wybierz pozycję Ustawienia aplikacji z menu skrótów).

Jeśli na urządzeniu nadal jest wyświetlana stara ikona aplikacji, upewnij się, że wybrano ikonę nowej aplikacji. Po pierwszym otwarciu aplikacji Ze Sklepu skróty do starej aplikacji powinny zostać usunięte automatycznie, jeśli korzystasz z wersji 2. 0. 6. 0 lub nowszej.

Wydane wersje dla Szybka pomoc (aplikacja ze Sklepu)

Rozwiązane problemy 

Różne poprawki błędów pomagające zwiększyć wydajność aplikacji.

Rozwiązano problem uniemożliwiający jednoczesne otwarcie wielu sesji Szybka pomoc.

Dodaliśmy obsługę nawigacji za pomocą klawiatury. Osoba pomagająca może teraz poruszać się po ekranie innej osoby i wychodzić z niego bez użycia myszy. Uwaga: Aby usunąć fokus z ekranu innej osoby, naciśnij klawisze Ctrl + Tab.

Dodaliśmy obsługę dźwięku do aplikacji. Osoba pomagająca może teraz usłyszeć dźwięk z komputera innej osoby. 

Rozwiązano problem z uwierzytelnianiem, który powodował, że niektórzy użytkownicy otrzymywali komunikat o błędzie Spróbuj ponownie później, gdy próbowali się zalogować.

Rozwiązano problem polegający na tym, że aplikacja była uruchamiana bez fokusu, co uniemożliwiało działanie nawigacji klawiaturowej i czytników zawartości ekranu podczas uruchamiania.

Zaktualizowano wymaganą wersję systemu operacyjnego do kompilacji 19041. 0 lub nowszej systemu Windows 10. (Można to wyświetlić w sekcji Wymagania systemowe na stronie aplikacji w Microsoft Store).

Powiązany temat

Rozwiąż problemów z komputerem za pośrednictwem połączenia zdalnego

Szybkie działanie Ge Spacemaker Wsm2420s

Bezpośredni link do pobrania Szybkie działanie Ge Spacemaker Wsm2420s

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szybkie działanie Ge Spacemaker Wsm2420s