Specyfikacja techniczna Bosch Hg24u

Specyfikacja techniczna Bosch HG24U to skalowalny system monitorowania i sterowania środowiska, który może być wykorzystywany w różnych aplikacjach. System jest wyposażony w kompletny zestaw czujników, wyświetlaczy, modułów komunikacyjnych i innych elementów, które umożliwiają łatwe monitorowanie i sterowanie środowiskiem. System został zaprojektowany z myślą o wielu różnych aplikacjach, od prostych systemów monitorowania po złożone systemy automatycznego sterowania. System jest wyposażony w elastyczny system komunikacji, który umożliwia integrację z wieloma różnymi systemami, takimi jak bezprzewodowe sieci, komputery, systemy kontroli dostępu i wiele innych. System może być wykorzystywany do monitorowania i sterowania różnymi parametrami środowiska, takimi jak temperatura, wilgotność, ciśnienie, poziom CO2, poziom hałasu, przepływ powietrza, itp. System może być również wykorzystywany do sterowania urządzeniami i systemami wentylacyjnymi.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja techniczna Bosch Hg24u

Pełna gama energooszczędnych kotłów grzewczych: gazowe kondensacyjne (wiszące, stojące, jedno- i dwufunkcyjne), gazowe konwencjonalne (wiszące dwufunkcyjne), elektryczne (wiszące jednofunkcyjne).

Kotły to źródła ciepła do współpracy z instalacją centralnego ogrzewania. Zapewniają ogrzewanie pomieszczeń oraz dodatkowo, w zależności od modelu, mogą służyć to podgrzewania wody do celów użytkowych.

Wybierz urządzenie odpowiednie dla Ciebie:

Potrzebujesz urządzenia do ogrzewania pomieszczeń (c. o. )? 
Wybierz kocioł jednofunkcyjny (gazowy kondensacyjny lub elektryczny).

Potrzebujesz urządzenia do ogrzewania pomieszczeń (c. ) i przygotowania ciepłej wody użytkowej (c. w. u. )?
Dostępnych jest kilka opcji:
- kocioł jednofunkcyjny typu system (gazowy kondensacyjny lub elektryczny) służy do ogrzewania, ale można do niego podłączyć zasobnik c. u., dzięki czemu będzie również pełnić funkcję przygotowania ciepłej wody na cele użytkowe
- kocioł dwufunkcyjny przepływowy (gazowy kondensacyjny lub gazowy konwencjonalny) służy do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej - bez dodatkowego zasobnika c.
- kocioł dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem ciepłej wody (gazowy kondensacyjny) służy do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Dobór odpowiedniej mocy oraz parametrów urządzenia najlepiej powierzyć profesjonalistom.
Skorzystaj z wyszukiwarki Autoryzowanych Partnerów Bosch Termotechnika i poproś Instalatora z Twojej okolicy o ofertę.

Znajdź Autoryzowanego Partnera w Twojej okolicy

Kotły gazowe kondensacyjne

Technika kondensacyjna to najbardziej efektywny sposób ogrzewania gazowego i przygotowania ciepłej wody użytkowej.W kotłach kondensacyjnych wykorzystywana jest prawie cała energia zawarta w paliwie i spalinach, co znacznie zwiększa ich efektywność energetyczną (w porównaniu do kotłów konwencjonalnych). Dzięki kondensacji zawartej w spalinach pary wodnej (powstałej w wyniku spalania gazu) odzyskana zostaje dodatkowa energia, która przekazywana jest do instalacji (c. o., c. ).

  • Do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej (nowe budynki i modernizacje)
  • Jako samodzielne źródła ciepła lub do współpracy z innymi źródłami ciepła (np. pompą ciepła, rekuperacją, techniką solarną)
  • Wiszące, stojące, jedno- i dwufunkcyjne
Więcej

Znajdź Autoryzowanego Partnera w Twojej okolicy

Szukasz urządzenia najlepszego dla siebie? Skontaktuj się ze sprawdzonym profesjonalistą.

Szukasz części do swojego samochodu? Nagła awaria nie pozwala Ci na jego użytkowanie?

Nie musisz szukać dalej! Szeroka gama części zamiennych dostępnych w naszym sklepie pozwoli Ci na naprawę niemal każdej usterki.

ŚWIECA ŻAROWA BMW 2. 0-3. 0TD 01- - 0250603006/BOS

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Bosch to niemiecki producent części samochodowych, którego działalność obejmuje wiele dziedziń, nie tylko związanych z motoryzacją.

Ten niemiecki producent to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek na świecie. Prócz produkcji części samochodowych, marka Bosch zajmuje się m. in. : branżą przemysłową, użytkową, wyposażeniem budynków, elektronarzędziami i wiele innych.

W dziedzinie części samochodowych marka Bosch szczególnie słynie z produkcji wysokiej klasy części układu hamulcowego, świec żarowych i zapłonowych, wycieraczek, akumulatorów czy filtrów.

Firma została założona jeszcze w XIX wieku przez Roberta Boscha w Stuttgarcie. Początkowo zajmowała się głównie branżą elektryczną. Obecnie marka Bosch jest liderem rynku motoryzacyjnego i cieszy się dużą popularnością na całym świecie, nie tylko w dziedzinie motoryzacji.

ZAMIENNIKI 0 250 603 006:

0250603006/BOS, 3148600003, 47507/FEB, 74268/FAE, 99-14-0086/VEM, DG-613/DEN, LP153/LCA

UWAGA: Rzeczywisty produkt może mieć inne wymiary i formę w zależności od pojazdu. Dostępne informacje o produkcie znajdują się w sekcji "Specyfikacji Technicznej".

Według informacji katalogowych, podana część pasuje do:

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

Specyfikacja techniczna Bosch Hg24u

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja techniczna Bosch Hg24u

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja techniczna Bosch Hg24u