Specyfikacja formularza skróconego Black And Decker Bhoc05

Specyfikacja formularza skróconego Black And Decker Bhoc05 to wysoce wydajny system drukowania i skanowania do użytku domowego. System może drukować dokumenty w formacie PDF, DOC, DOCX, XLSX, PPTX, PNG, JPEG i wiele innych. Może drukować dokumenty w rozdzielczości do 4800 x 1200 dpi. System jest łatwy w użyciu i zapewnia szybkie drukowanie i skanowanie dokumentów. System jest zoptymalizowany do obsługi wielu urządzeń jednocześnie, co umożliwia szybkie i wygodne drukowanie i skanowanie dokumentów w czasie rzeczywistym. System zapewnia również bezpieczeństwo danych i jest zgodny z systemami Windows i Mac.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja formularza skróconego Black And Decker Bhoc05

Zmienianie właściwości formantu skróconego formularza w Dynamics 365 Customer Engagement (on-premises) | Microsoft LearnPrzejdź do głównej zawartości

Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.

Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.

  • Artykuł
  • Czas czytania: 2 min

Ten temat dotyczy platformy Dynamics 365 Customer Engagement (on-premises). Aby zapoznać się z wersją tego tematu dotyczącą usługi Power Apps, zobacz:Konfigurowanie składnika szybkiego widoku

Formant skróconego formularza w formularzu niestandardowej aplikacji biznesowej wyświetla dane z rekordu, który wybrano w wyszukiwaniu w formularzu. Dane wyświetlane w formancie są zdefiniowane przy użyciu skróconego formularza. Wyświetlane dane nie są edytowalne, ale gdy pole podstawowe jest umieszczane w skróconym formularzu, staje się łączem w starszej wersji aplikacji klienta sieci Web umożliwiającym otwarcie pokrewnego rekordu. To łącze nie jest łączem wykonywalnym w aplikacji ujednolicony interfejs. Więcej informacji: Tworzenie i edytowanie skróconych formularzy

Dostęp do Właściwości formantu skróconego formularza w eksploratorze rozwiązań. W obszarze Składniki rozwiń Encje, rozwiń żądaną encję i wybierz Formularze. Na liście formularzy, otwórz formularz typu Główny. Następnie na karcie Wstaw wybierz Skrócony formularz, aby wyświetlić stronę Właściwości formantu skróconego formularza.

Właściwościopis
Imię i nazwisko/nazwaWymagane: Unikatowa nazwa dla skróconego formularza, która jest używana przy odwoływaniu się do niej w skryptach. EtykietaWymagane: Etykieta wyświetlana dla skróconego formularza. Wyświetl w formularzu etykietęWyświetla etykietę w formularzu. Pole wyszukiwaniaWybierz jedno z pól odnośników zawartych w formularzu. Encja pokrewnaWartość ta jest zależna od wybranej wartości Pole odnośnika. Jest to zazwyczaj podstawowa encja relacji 1:N dla wyszukiwania.

Jeśli encja zawiera pole odnośnika Potencjalny klient, który może akceptować nazwę klienta lub kontaktu, w polu Skrócony formularz można wybrać skrócony formularz dla klienta i kontaktu, zmieniając tę wartość, a następnie wybierając inny skrócony formularz.

Skrócony formularzJeśli wartość Encja pokrewna ma jakiekolwiek skrócone formularze, można je tutaj wybrać. W przeciwnym razie kliknij wybierz Nowy i utwórz taki formularz.

Wybierz Edytuj, aby zmienić wybrany skrócony formularz.

Właściwości dodatkoweMożna określić domyślny styl renderowania wybierając pole wyboru. Można to ustawić tak, aby jako karty był wyświetlany skrócony formularz.

Zobacz też

Użyj formularza głównego i jego składników

Dodatkowe zasoby

Specyfikacja formularza skróconego Black And Decker Bhoc05

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja formularza skróconego Black And Decker Bhoc05

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja formularza skróconego Black And Decker Bhoc05