Rozpocznij Canon Imagerunner 1133if

Canon Imagerunner 1133if to wielofunkcyjne urządzenie wielofunkcyjne, które łączy w sobie funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Urządzenie posiada 33 strony na minutę, wyświetlacz LCD i jest wyposażone w technologię Wi-Fi Direct, która pozwala na bezprzewodowe łączenie się z innymi urządzeniami. Urządzenie jest idealne dla małych i średnich firm, biur i domowych użytkowników, którzy chcą wydajnie i szybko realizować prace biurowe. Canon Imagerunner 1133if oferuje wiele opcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania oraz możliwość skanowania i drukowania bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Urządzenie zawiera także wiele opcji bezpieczeństwa, w tym funkcje bezpiecznego drukowania, uwierzytelniania użytkowników i ochrony danych.

Ostatnia aktualizacja: Rozpocznij Canon Imagerunner 1133if

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

stan25 18 Mar 2022 11:23 366

 • #1Level 9  

  #1

  Cześć.
  Mam pytanie odnośnie drukarki Canon Image Runner 1133if. Ma już parę lat, przebieg od nowości około 80 tys. wydruku. Wszystko działa, tylko jest problem z jakością wydruku, a mianowicie brudzi po bokach - paski, cienie, - czasami cała strona jest pokryta kropkami.
  Robiłem czyszczenie modułu utrwalacza niewiele to dało, poniżej zdjęcia czyszczenia i wydruku.
  Stosuję zamienniki tonerów. Problem pojawił się jakiś czas temu, ale chciałem dokończyć toner. Po zmianie na inny zamiennik dalej to samo.
  Trzeba szukać specjalisty, czy można coś samemu zrobić? Proszę o pomoc.

 • #2copyman

  Photocopiers specialist  #2

  Folia w utrwalaczu do wymiany. Przy okazji tulejki docisku też. Części takie same jak w HP LJ P2055dn. Cały oryginalny fuser tez pasuje od HP.C.

 • #3#3

  Wymieniłem tulejki docisku oraz folię w utrwalaczu na zamiennik. Była powycierana po bokach. Krótko po wymianie na środku strony druk był trochę mniej wyraźny. Potem jakieś trzy tygodnie wydruki były dobre. Od poprzedniego tygodnia pojawił się problem, tym razem na środku strony. Wygląda to tak jakby toner się sklejał - robią się jakby nitki, nie był utrwalony na papierze, wydruk w tym miejscu ściera się pod palcem. Załączam zdjęcia. Sytuacja jest trochę dziwna bo jak powtórzyłem wydruk kilkukrotnie, to 3-4 kopia wychodzi lepiej i jest jako tako utrwalona na papierze. Element grzejny pod folią, wyczyściłem, i posmarowałem dołączonym białym smarem. Może może dałem go zbyt dużo - jak na zdjęciu?

Witam. Nie wiem, czy piszę w dobrym dziale, jeśli w złym to moderatora proszę o przeniesienie do właściwego, jednak jak sądzę - problem jest w ustawieniach gdzieś w sieci.

W miejscu gdzie pracuję, dostaliśmy urządzenie wielofunkcyjne canon imagerunner 1133. Drukarka ma porty usb, LAN, a także ma możliwość pracy bezprzewodowej. Jako, że możliwość pracy bezprzewodowej jest w opcji - trzeba dokupić specjalny moduł wewnętrzny wlan, a chcę zrobić połączenie bezprzewodowe - postanowiłem podpiąć ap client (mam trochę tych zabawek w domu, ojciec jest ISP, ja pomagając mu mam też niemałe doświadczenie związane z sieciami).Do rzeczy:
W biurze 4 komputery: 3 stacjonarne podłączone bezpośrednio pod router dsl D-LINK, chyba jest to model dsl-504T oraz 1 laptop podpięty, pod AP router (blackbox wa-2204a, może jakiś jego klon), wspomniana wyżej drukarka podpięta bezprzewodowo do blackboxa za pomocą AP client WAP354 (dwuzakresowy 2, 4GHz/5GHz).
Problem:
Drukowanie z laptopa idzie szybko - w momencie kliknięcia "drukuj", rozpoczyna drukowanie od razu. Z komputerów stacjonarnych nie idzie wcale, lub najmniejszy dokument drukuje się po 10 minutach. Tak nie może być.Postaram się opisać krótko konfigurację urządzeń.
1. Router DSL podaje adresy dynamicznie, podsieć 192. 168. 1. x - komputery po lanie dostają adresy z tej podsieci.
2. AP router blackbox który spięty jest z routerem dsl jest w trybie bridge, ustawiony w nim jest adres na sztywno z sieci 192. 2. x (być może ktoś się przy tym będzie zastanawiał, ale z podsieci 192. x też próbowałem i efekt był ten sam), dhcp w tym urządzeniu wyłączone.
3. Laptop dostaje adresację z dhcp pierwszego urządzenia, czyli prawidłowo - z podsieci 192. x
4. Ap client podłączony do drukarki. Zlinkowany z AP routerem prawidłowo. Adres z podsieci 192. x ustawiony na sztywno, tryb client, nie WISP, dhcp wyłączone.
5. Drukarka - w ustawieniach sieci IP ustawiony ręcznie - z podsieci 192. xPing.
Od komputerów stacjonarnych do laptopa, apclient, drukarki - jest; pakiety 10000 bajtów w czasach mniejszych niż 15ms, nic nie zrywa;
Od laptopa do stacjonarnych i reszty jak wyżej - też dobrze
W drukarce też jest polecenie ping - do wszystkich komputerów dochodzi.
Dodam jeszcze, że program instalacyjny w każdym komputerze na początku wykrywał ip, mac i host drukarki takie jakie ma ustawione.
Rozmawiałem już z paroma osobami - nikt nie ma pomysłu co może mieć nie tak.
Proszę o pomoc. Wszelkie wskazówki mile widziane

Wielofunkcyjne drukarki monochromatyczne - Canon Poland

DRUKARKI I FAKSY BIUROWE

Zaawansowane wielofunkcyjne urządzenia monochromatyczne spełniające wszystkie potrzeby w zakresie obsługi dokumentów

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

Szukasz konkretnego rozwiązania? Zawęź kryteria wyszukiwania

Filtruj wg


Wyświetlanie

%NMBR% z 18 wyników na podstawie filtrowania

Wszystko, czego potrzebuje małe biuro: sieciowa, laserowa drukarka monochromatyczna „4 w 1”.

Więcej informacji

Wysokiej jakości, bardzo szybkie i wydajne drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie dzięki serii urządzeń zoptymalizowanych pod kątem biur domowych.

Zadaj pytanie

Więcej informacji

Szybka, kompaktowa i wygodna – niezwykła drukarka laserowa o niskim zużyciu energii.

Zadaj pytanie

Więcej informacji

Szybkie i wydajne wielofunkcyjne laserowe drukarki czarno-białe, które obsługują łączność z chmurą i mają rozbudowane, niezawodne zabezpieczenia urządzeń i dokumentów.

Kup teraz

Więcej informacji

Wysokiej jakości wydruki generowane z dużą szybkością na wydajnych wielofunkcyjnych laserowych drukarkach czarno-białych z zaawansowaną łącznością z chmurą. pl/search/5160C024+5160C020/" data-productname="Seria i-SENSYS MF550" data-productmercurycode="https://store. pl/search/5160C024+5160C020/" data-engname="Shop Now">Kup teraz

Więcej informacji

Kompaktowe, wielofunkcyjne drukarki monochromatyczne A4 zapewniające zaawansowane opcje połączeń z chmurą i łączność mobilną.

Zadaj pytanie

Więcej informacji

Inteligentne i ekologiczne monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne A3, które zwiększają wydajność i usprawniają przepływ pracy.

Zadaj pytanie

Więcej informacji

Innowacyjne i wydajne monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne A4 z funkcją superszybkiego drukowania i skanowania oraz zaawansowanymi opcjami łączności.

Zadaj pytanie

Więcej informacji

Urzadzenia wielofunkcyjne idealne do domowych biur, umożliwiające szybkie i dokładne drukowanie i skanowanie.

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

Więcej informacji

Wysokiej jakości, bardzo szybkie i wydajne drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie dzięki serii urządzeń zoptymalizowanych pod kątem biur domowych. pl/business/products/office-printers/multifunction/black-and-white/i-sensys-mf260/"> Więcej informacji

Zwiększ wydajność i produktywność firmy dzięki wielofunkcyjnym urządzeniom czarno-białym A3, które zaprojektowano z myślą o doskonałej wydajności w najbardziej wymagających środowiskach biurowych.

Zadaj pytanie

Więcej informacji

Urządzenie wielofunkcyjne A3, które usprawnia pracę poprzez automatyzację i łączność z usługami w chmurze. pl/business/products/office-printers/multifunction/black-and-white/imagerunner-advance-dx-6780/"> Więcej informacji

Obsługa pracy hybrydowej dzięki cichym, trwałym, monochromatycznym urządzeniom wielofunkcyjnym A3 przyspieszającym digitalizację z wysoką wydajnością.

Zadaj pytanie

Więcej informacji

Wyjątkowo wydajne monochromatyczne drukarki wielofunkcyjne A3 z zaawansowanymi funkcjami zabezpieczeń i udostępniania w chmurze

Zadaj pytanie

Więcej informacji

Rozwijaj środowisko druku w swojej firmie dzięki inteligentnym, szybkim, monochromatycznym urządzeniom wielofunkcyjnym A4. pl/business/products/office-printers/multifunction/black-and-white/imagerunner-advance-dx-717-617-527/"> Więcej informacji

Monochromatyczne urządzenia wielofuncyjne A3 wykorzystujące inteligentne technologie - zwiększ możliwości produkcyjne w firmie. pl/business/products/office-printers/multifunction/black-and-white/imagerunner-advance-dx-8700/"> Więcej informacji

Inteligentne i bezpieczne wielofunkcyjne urządzenia czarno-białe A3 z obsługą usług w chmurze.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Więcej informacji

Wydajność na poziomie 18 000 stron, podajnik ADF na 35 arkuszy i duży zasobnik zwykłego papieru (350 arkuszy) - szybka realizacja zadań i redukcja kosztów w przeliczeniu na stronę. pl/3111C009AA/">Kup teraz

Produkty powiązane

Atrakcyjne wydruki kolorowe oraz funkcje kopiowania, skanowania i faksowania

Idealne rozwiązanie do codziennego drukowania dokumentów tylko w czerni i bieli

Szybkie, wydajne i niezawodne skanowanie i przechowywanie dokumentów

Skontaktuj się z nami w celu omówienia swoich wymagań w zakresie czarno-białych urządzeń wielofunkcyjnych

Kontakt

Porozmawiaj z doradcą sprzedaży

Masz pytanie lub poszukujesz informacji? Wprowadź poniżej swoje dane i pozostaw nam wiadomość, a jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą.

Potrzebujesz pomocy technicznej dla swojego produktu Canon?

Dziękujemy

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

[TIME]

Do usłyszenia

https://d. la1-c1-frf. salesforceliveagent. com/chat 5720J0000004FbN 00D20000000M2dz 5730J000000TPPG liveagent_button_offline_5730J000000TPPG 00D20000000M2dz pl

lub

Rozpocznij Canon Imagerunner 1133if

Bezpośredni link do pobrania Rozpocznij Canon Imagerunner 1133if

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Rozpocznij Canon Imagerunner 1133if