Procedury uruchamiania i kalibracji Electrolux Ecn 1147

Aby uruchomić i skalibrować Electrolux Ecn 1147, należy najpierw ustawić wszystkie wyłączniki zasilania w pozycji „off”. Następnie należy podłączyć urządzenie do źródła zasilania i włączyć wyłącznik zasilania. Następnie należy wykonać procedurę standaryzacji, aby skalibrować urządzenie. Procedura ta obejmuje wykonanie pomiarów i wprowadzenie odpowiednich parametrów do urządzenia. Po skalibrowaniu urządzenie jest gotowe do użycia. Procedura uruchamiania i kalibracji Electrolux Ecn 1147 jest prosta i zajmuje tylko kilka minut.

Ostatnia aktualizacja: Procedury uruchamiania i kalibracji Electrolux Ecn 1147

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

gaarth 01 Dec 2015 14:44 38013

 • #1Level 11  

  #1

  Witam,

  Posiadam zmywarkę jak w temacie. Proszę o informację jak wejść w tryb serwisowy i czy jest wymagana kalibracja zmywarki?
  Usterką był błąd i40, po wymianie hydrostatu dziwne rzeczy się dzieją.Model: ESF4510ROX
  PNC: 911656007/04dzięki i pozdrawiam

 • #3#3

  Hydrostat właśnie wrzuciłem nowy. A instrukcja z linku nie jest do tego modelu.

 • #4wersionLevel 14  #4

  Jak to serwisówka do segmentu elektroluxa nie pasuje twoja zmywarka to GH EDW1600 strona 28...

 • #5#5

  Ja mam taki panel i zupełnie inny układ przycisków. Ok udało się wejść w tryb serwisowy...Przytrzymać dwa lewe przyciski i włączyć zasilanie. W trybie serwisowym pokazuje błędy: i41 oraz i44.
  Po włączeniu 15 min programu testowego wykonuje wszystkie funkcje prawidłowo. Po wyjściu z trybu serwisowego, program myjący dalej nie działa. Wlewy i wylewa wodę w tym samych czasie i tak w kółko.

 • #6#6

  A zresetowałeś błędy (skasowałeś)?

 • #7#7

  Gdybym tylko wiedział jak wszystkie kombinacje klawiszy metodą prób i błędów.

 • #8#8

  Przytrzymujesz dwa lewe przyciski i włączasz zasilanie, gdy diody zaczną świecić, puszczasz te dwa lewe, i klikasz raz lewy dolny (wszystkie diody oraz dwie ósemki powinny świecić + sygnał dzwiękowy do tego) i już...

 • #9#9

  Tak doszedłem do tego. Błędy się wykasowały, ale nic się nie zmieniło. Pobieranie i wylewanie w tym samym czasie...

 • #10#10

  Który z tych hydrostatów posiada twoja zmywarka?

 • #11#11

  U mnie jest taki:

 • #12#12

  Aha to zmywarka budowana w fabryce w Solaro. Z błędu wynika, że ten hydrostat najwyraźniej nie działa, a może przytkane masz kanały, wężyki wyczyściłeś wszystko?

 • #13#13

  Hydrostat kupiłem nowy. Mało prawdopodobne, żeby również był uszkodzony, chociaż możliwe:) Dziwne, że na testowym 15' idzie aż miło.Wszystko czyste...

 • #15Janek_15Level 24  #15

  Wejdź w test i sprawdź błędy. Jeśli ponownie 41 i 44 - sprawdź zasilanie czujnika poziomu, zobacz oscyloskopem sygnały na płytce sterowania.

 • #16#16

  Program testowy kończy bez żadnych błędów. Zmywanie dalej nie działa...

 • #17bubu64Level 22  #17

  Miałem podobne zjawisko:)
  Ani kasowanie, ani kalibracja nie pomogły jeśli robiłem oddzielnie te dwie procedury.
  Dopiero jak najpierw przeprowadziłem kasowanie błędu i odłączyłem zasilanie, a dopiero po tym kalibrację w ramach programu testowego i odłączyłem zasilanie.
  Po tej kombinacji zmywarka ruszyła

 • #18#18

  Niestety i to nie pomaga.

 • #19#19

  Może czas oscyloskopem zobacz "widzi" czy hydrostat, że pobieranie wody?

 • #20Fox50Level 2  #20

  Witam, chciałbym zapytać czy problem rozwiązany, bo mam identyczny, hydrostat wymieniony, błąd skasowany. Dodatkowo po wymianie hydrostatu zmywarka mnie "kopnęła", poprawiałem wtyczkę od hydrostatu na włączonym zasilaniu i dotknąłem obudowy. Nie wiem czemu jak włączę zmywarkę pojawia się tam napięcie 220V. Sama zmywarka nie ma przebicia. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 • #21TrullLevel 28  #21

  Sprawdź czy nie masz zapchanej komory hydrostatu. Miałem kilka razy taką sytuacje, właśnie związaną z zanieczyszczeniami zgromadzonymi w komorze.

 • #22#22

  Wielkie dzięki, jeszcze jej nie rozbierałem, napewno sprawdzę.

 • #23#23

  Jeszcze raz dziękuję, zatkana okazała się mała przegroda do której mocuje się hydrostat.

 • #24#24

  To właśnie komora hydrostatu - zostaje w niej sprężone powietrze poprzez lustro wody i wypchnięte do hydrostatu. Nie musiałeś demontować całej miski, wystarczyło podać wodę pod ciśnieniem.

 • #25raczkow#25

  Fox50 wrote:

  Witam, chciałbym zapytać czy problem rozwiązany, bo mam identyczny, hydrostat wymieniony, błąd skasowany.

  Apropos kopania - sprawdź instalację elektryczną. Metalowe obudowy zmywarek, pralek, lodówek, komputerów itp. muszą być połączone z uziemieniem, za pomocą bolca uziemiającego w gniazdku. Jeżeli gniazdko, do którego podłączona jest zmywarka, jest bez bolca, należy wymienić na właściwe. Jeśli bolec jest, ale nie połączony z uziemieniem, bądź połączony nieprawidłowo (np. z fazą!!! ), to mamy napięcie na obudowie... To bardzo poważna sprawa. Sprawdź to, a najlepiej wezwij kwalifikowanego elektryka.Pozdrawiam

 • #26bzyku-43Level 1  #26

  Witam.
  Może mi ktoś napisać, jak włączyć program testowy w zmywarce Electrolux ESF 4510?

 • Helpful post

  #27TONI_2003

  Moderator  #27

  bzyku-43 wrote:

  jak włączyć program testowy w zmywarce Electrolux ESF 4510?

  Czytać kolega umie? Dla przykładu np. w tym temacie posty nr. #5 oraz #8 oraz wiele innych...

  Proszę o niepisanie na PW czy E-mail jeśli szukasz pomocy natury technicznej... Odpowiedzi nie oczekuj, a od tego jest tylko forum. Dnia 29. 03. 2014

 • #28lukasyy#28

  Trull wrote:

  To właśnie komora hydrostatu - zostaje w niej sprężone powietrze poprzez lustro wody i wypchnięte do hydrostatu.

  Gdzie dokładnie podać tą wodę pod ciśnieniem i czym to najlepiej zrobić?

 • #29#29

  Mi również udało się rozwiązać problem ( Electrolux ESL67070R)Pomimo wczesniejszej wymiany hydrostatu, zmywarka nadal od czasu do czasu przerywała program myjący, wyrzucając błędy, w tym i20. Kalibracja nie pomagała. Rad nierad, ponownie zabrałem się za jej naprawę, co w domowych warunkach, może przyprawić o nerwicę... Po dostaniu się pod obudowę, zacząłem tym razem (po lekturze elktrody) od odłączenia szarego wężyka hydrostatu od misy. Potem zrobiłem czynność, którą wczesniej pominąłem - zajrzałem do środka króćca - EUREKA! Misa jest w kolorze mniej więcej beżowym, więc podobnie powinno wyglądać wnętrze, tym czasem tam było czarno... Stary, brudny tłuszcz odłożył się na ściankach, co skutkowało tym, że w momencie kiedy wzrastała temperatura wody (wtedy najczęściej występował błąd), cały syf nieco się rozpuszczał i zalepiał otwory, którymi swobodnie powinina się przemieszczać ciecz gdy zmienia swój poziom, tym samym powodując zmianę ciśnienia słupa powietrza. Jednak przepływ ten był zakłócony i hydrostat wysyłał błędną informację do sterownika. Pompka próbowała wypompować wodę, której już dawno nie było, aż w końcu sterownik wyrzucał błąd.Do czyszczenia użyłem po prostu popularnego kuchennego preparatu czyszczącego "tłuszcz i smugi", bo akurat taki miałem pod ręką oraz gorącej wody. Kilkukrotnie, za pomocą strzykawki, wstrzykiwałem naprzemian jedno i drugie do środka króćca, aż cały ten syf zaczął odpadać i wypływać płatkami do momentu, aż wnętrze zrobiło się czyste. Po złożeniu, wykonałem program kalibracyjny i to wszystko. Od tamtej pory zmywarka hula aż miło
  Jeszcze jeden wniosek mi się nasunął - podejrzewam, że hydrostat wymieniłem na wyrost, ale cóż, na błędach człek się uczy.

 • #30#30

  Rozumiem, że chodzi o króciec na zdjęciu.

Za pomocą ustawień uruchamiania systemu Windows można uruchomić system Windows w różnych zaawansowanych trybach rozwiązywania problemów, które pomagają znajdować i naprawiać problemy z komputerem.

Przechodzenie do ekranu Ustawienia uruchamiania systemu Windows w ustawieniach komputera

 1. Szybko przesuń od prawej krawędzi ekranu do środka, naciśnij pozycję Ustawienia, a następnie naciśnij pozycję Zmień ustawienia komputera.
  (Jeśli korzystasz z myszy, wskaż prawy dolny róg ekranu, przesuń wskaźnik myszy w górę, kliknij pozycję Ustawienia, a następnie kliknij pozycję Zmień ustawienia komputera).

 2. W obszarze Ustawienia komputeranaciśnij lub kliknij pozycję Aktualizuj i odzyskiwanie, a następnie naciśnij lub kliknij pozycję odzyskiwanie.

  W obszarze Uruchamianie zaawansowanenaciśnij lub kliknij pozycję Uruchom ponownie teraz.

  Po ponownym uruchomieniu komputera na ekranie Wybierz opcję naciśnij lub kliknij pozycję Rozwiąż problem. Jeśli nie widzisz opcji Ustawienia uruchamiania, naciśnij lub kliknij pozycję Opcje zaawansowane.

  Naciśnij lub kliknij pozycję Ustawienia uruchamiania , a następnie Uruchom ponownie.

  Na ekranie Ustawienia uruchamiania wybierz odpowiednie ustawienie uruchamiania.

  Zaloguj się na komputerze za pomocą konta użytkownika z uprawnieniami administratora.

Przechodzenie do ekranu Ustawienia uruchamiania systemu Windows w środowisku odzyskiwania systemu Windows

Jeśli nie możesz uruchomić komputera, wykonaj poniższe instrukcje, aby przejść do środowiska odzyskiwania systemu Windows. Aby wykonać te kroki, musisz podłączyć klawiaturę.

Wykonaj jedną z następujących czynności w zależności od tego, czy masz nośnik instalacyjny (taki jak dysk DVD lub dysk flash USB):

  Jeśli masz nośnik instalacyjny dla Windows 8. 1, uruchom komputer z nośnika instalacyjnego. Włóż dysk DVD lub dysk flash USB, a następnie ponownie uruchom komputer. Jeśli pojawi się komunikat „Naciśnij dowolny klawisz, aby wykonać rozruch z dysku DVD”, naciśnij klawisz. Jeśli komunikat się nie pojawi, być może musisz zmienić kolejność rozruchu w ustawieniach systemu BIOS komputera, aby rozruch następował najpierw z dysku DVD lub USB. Gdy zostanie wyświetlona strona Instalowanie systemu Windows, naciśnij lub kliknij pozycję Napraw komputer, aby uruchomić środowisko odzyskiwania systemu Windows.

  Jeśli nie masz nośnika instalacyjnego, trzykrotnie uruchom ponownie komputer za pomocą przycisku zasilania. Spowoduje to uruchomienie środowiska odzyskiwania systemu Windows.

W środowisku odzyskiwania systemu Windows na ekranie Wybierz opcję naciśnij lub kliknij pozycję Rozwiąż problem.

Naciśnij lub kliknij pozycję Ustawienia uruchamiania. Jeśli nie widzisz ustawień uruchamiania, naciśnij lub kliknij pozycję Opcje zaawansowane, a następnie naciśnij lub kliknij pozycję Ustawienia uruchamiania.

Naciśnij lub kliknij pozycję Uruchom ponownie, a następnie poczekaj na ponowne uruchomienie komputera.

Na ekranie Ustawienia uruchamiania wybierz odpowiednią opcję.

Zaloguj się na komputerze za pomocą konta użytkownika z uprawnieniami administratora.

Użycie niektórych opcji, takich jak tryb awaryjny, powoduje uruchomienie systemu Windows w postaci ograniczonej — tylko z podstawowymi programami. Inne opcje służą do uruchamiania systemu Windows z zaawansowanymi funkcjami (przeznaczonymi głównie dla administratorów systemu i specjalistów IT). Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę internetową Microsoft TechNet dla specjalistów IT.

Uwaga: W przypadku korzystania z funkcji BitLocker należy wstrzymać jej działanie przed przejściem do ekranu Ustawienia uruchamiania systemu Windows. W przypadku korzystania z systemu Windows RT 8. 1 może zostać wyświetlony monit o podanie klucza odzyskiwania szyfrowania urządzeń w celu uzyskania dostępu do ustawień uruchamiania.

 Uruchamia system Windows w zaawansowanym trybie rozwiązywania problemów przeznaczonym dla specjalistów IT i administratorów systemu.

Tworzy plik ntbtlog. txt zawierający listę wszystkich sterowników, które są instalowane podczas rozruchu, co może być pomocne w zaawansowanym rozwiązywaniu problemów.

Uruchamia system Windows z bieżącym sterownikiem wideo oraz niskimi wartościami ustawień rozdzielczości i częstotliwości odświeżania. Tego trybu można użyć do zresetowania ustawień ekranu.

W trybie awaryjnym system Windows jest uruchamiany z minimalnym zestawem sterowników i usług, co pomaga w rozwiązywaniu problemów. Jeśli problem nie występuje ponownie po uruchomieniu komputera w trybie awaryjnym, można uznać, że jego przyczyną nie są ustawienia domyślne ani podstawowy zestaw sterowników urządzeń i usług. Dostępne są trzy różne opcje trybu awaryjnego:

Włącz tryb awaryjny. Uruchamia system Windows z minimalnym zestawem sterowników i usług.

Włącz tryb awaryjny z obsługą sieci. Uruchamia system Windows w trybie awaryjnym ze sterownikami sieci oraz usługami umożliwiającymi dostęp do Internetu lub innych komputerów w sieci.

Włącz tryb awaryjny z wierszem polecenia. Uruchamia system Windows w trybie awaryjnym z oknem wiersza polecenia zamiast zwykłego interfejsu systemu Windows. Ta opcja jest przeznaczona dla specjalistów IT i administratorów systemu.

Jeśli problem nie występuje po ponownym uruchomieniu komputera w trybie awaryjnym, oznacza to, że podstawowe ustawienia, pliki i sterowniki systemu Windows prawdopodobnie nie są przyczyną problemu. Spróbuj uruchamiać po kolei wszystkie często używane aplikacje na pulpicie (łącznie z aplikacjami w folderze Autostart), aby sprawdzić, czy problemu nie powoduje określona aplikacja. Jeśli problem powoduje jedna z aplikacji, odinstaluj ją lub skontaktuj się z wydawcą oprogramowania. Jeśli problem występuje w trybie awaryjnym lub nadal nie można ustalić przyczyny problemu, można spróbować odświeżyć komputer lub zresetować ustawienia do stanu początkowego. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Jak odświeżyć komputer, zresetować jego ustawienia do stanu początkowego albo przywrócić go do wcześniejszego stanu.

Umożliwia instalowanie sterowników zawierających niepoprawne podpisy.

Zapobiega uruchomieniu sterownika usługi wczesnej ochrony przed złośliwym kodem, co umożliwia instalowanie sterowników, które mogą zawierać złośliwy kod.

Zapobiega automatycznemu ponownemu uruchamianiu systemu Windows w przypadku wystąpienia błędu powodującego awarię systemu Windows. Tę opcję należy wybierać tylko w przypadku „zapętlenia” pracy systemu Windows, gdy po pojawieniu się błędu systemu Windows następuje na przemian próba ponownego uruchomienia i ponowny błąd.

Uruchamia kontroler domeny systemu Windows z działającą usługą Active Directory w celu przywrócenia usługi katalogowej.

 • Ile soli żre zmywarka na cykl? ( pomiary zrobione)

  Sól powinna byc dozowana w odpowiedniej ilości do twardości wody. Służy do tego kalibracja zmywarki podczas pierwszego uruchomienia. Twardość wody podaje dostawca/wodociągi.W Wawie prawidłowo ustawiona zmywarka powinna pojemnik (do ok. 1 kg) zuzyć w ciągu 3-6 m-cy. W zależności od częstotliwości cyklów...

  AGD Użytkowy 20 Cze 2016 17:10Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 7152

 • Zmywarka Elektrolux ESF 47020 - Zatrzymuje się, wyświetla błąd i20

  Witam,Miałem ten problem wielokrotnie, to problem z odpływem wody. Użytkownicy sugerują przejrzenie odpływów, ja znalazłem raz problem z hydrostatem, a dwa razy pomogła auto-kalibracja zmywarki. Główny powód powstawania tego problemu jaki ja zaobserwowałem to po prostu brudna zmywarka.Pozdrawiam...

  AGD Zmywarki 28 Lis 2019 11:18Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1506

  zmywarka whirlpool długa praca

  Brudny czujnik OVI. Jest on odpowiedzialny za badanie czytości wody (jak czysta to myje krótko, jak brudna - długo). Możliwe też, że detergenty spowodowały zmatowienie szkła na OVI. Pomoże kalibracja zmywarki.Wizyta w ASO nie jest konieczna

  23 Mar 2010 21:31Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 4670

  Zmywarka Elecrtolux ESL 65070 nie pobiera wody

  i 20, komora hydrostatu do czyszczenia i elektronika do kalibracji.

  AGD Początkujący 22 Mar 2015 13:59Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 5454

  Zmywarka AEG - błąd iE0 i nie grzeje.

  Poszukaj na elce trybu kasowania błedu i ewentualnie kalibracji.

  23 Lip 2022 17:53Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 798

  Zmywarka AEG F55312VI0 - nie grzeje wody i nie suszy

  i46 - Kalibracja czujnika cisnienia, sygnał zbyt wysoki. Zostana uyte wartosci poprzedniej kalibracji, cykl bedzie kontynuowanyi60 - Problem z układem ogrzewania Grzałka zostanie wyłaczona przez reszte cyklu zmywaniaPoszukam jeszcze w innych źródłachDodano po 2Kod „i45”:...

  03 Sie 2022 15:19Odpowiedzi: 38 Wyświetleń: 1791

  Zmywarka Electrolux ESL4200LO - po czyszczeniu hydrostatu błąd i40

  WitamZmywarka Electrolux ESL4200LOTYP: GHE423DA2PNC 911 079 008 00Moja zmywarka po 4 latach użytkowania zaczęła wylewać wodę do tacki podczas zmywania. Włączyło się zabezpieczenie - wypompowywanie wody + sygnał dźwiękowy, wyłączenie możliwe jedynie po wyjęciu przewodu z kontaktu.Po lekturze...

  04 Gru 2018 18:24Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 19005

  Zmywarka Electrolux ESL4131 - wypompowuje wodę, a potem błąd 20

  Niech zgadnę, przekaźnik od grzałki?Skoro mówisz, że to od grzałki to Ci wierzę:)Wykonałem tę procedurę co wskazałeś, czyli1 - przeprowadziłem najpierw procedurę kasowania błędu w następujący sposób:Naciskamy licząc od lewej pierwszy i trzeci przycisk, następnie włączamy przycisk ON/OFF....

  13 Lut 2020 23:56Odpowiedzi: 18 Wyświetleń: 3291

  Zmywarka Electrolux ESL6507R - Jaki to błąd?

  Ze zmywarką znowu pojawił się problem, dalej pokazuje błąd i20.Zakupiłem nowy hydrostat, po zamontowaniu i po kalibracji ruszyła, ale już na drugi dzień nie chciała działać i objawy takie jak przed podmiana hydrostatu. Mam jeden hydrostat w zapasie, ale nawet na tym zapasowym już nie chce się wykalibrować....

  25 Maj 2016 23:23Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 11256

  Zmywarka ARDO LS 9209 A-1 - zatrzymywanie po paru minutach

  Ostatnio śledziłem wątek z problemem:Zmywarka po około 1-2 minut zatrzymuje się.Miałem ostatnio podobny problem.Najpierw padł mi programator. Zmywarka nie uruchamiała żadnego programu. Serwis zalecił kupno nowej zmywarki:):):)Kupiłem więc używany programator.Po zamontowaniu miałem podobny...

  29 Sie 2009 13:23Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2097

  Electrolux ESL6374RO zmywarka - Błąd i40 po włączeniu zmywarki

  911436045Czy opcja resetowania błędu i/lub wykonanie kalibracji coś by tu pomogło? (nie znam kombinacji przycisków).Zmywarka raz była w lokalnym serwisie w celu "wyczyszczenia/sprawdzenia" koszt 150zł, pochodziła ze 2 miesiące i znowu zaczął się pojawiać błąd i40. Aktualnie zmywarka nie działa...

  11 Kwi 2018 11:52Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 11001

  Elektrolux ESL67010 - naprawa błąd i20 w zmywarce

  Udało mi się uporać z błędem i20 w zmywarce Elektrolux ESL67010.Kilka razy na przestrzeni 3 lat występował ten błąd, pomagało mi: przeczyszczenie czujnika zmętnienia wody, przedmuchanie rurek, przeczyszczenie misy odciekowej. Tym razem zmywarka była uparta, więc zmusiła mnie do poniższych działań:-...

  28 Kwi 2020 06:52Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 894

  Indesit XWE 61252X WWGG PL - Czy istnieje możliwość kalibracji presostatu analog

  Jakie znaczenie ma czyszczenie rurki czy odpływu jeśli właśnie przy zdjętej rurce hydrostatu też tylko pompa pracuje, a wody nie pobiera? W zmywarkach Elektroluxa jest procedura gdzie można skalibrować częstotliwość generatora presostatu przy ciśnieniu atmosferycznym jako pozycja bez wody. Często zdarza...

  AGD Pralki, Suszarki 20 Mar 2021 15:35Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 561

  Electrolux ESL6365RO- zmywarka nie kończy zmywania w trakcie mycia wskazuje pisz

  Od jakiegoś czasu walczę ze zmywarką. W trakcie zmywania przestawała pracować pikała świeciła, reset wznowienie programu i dokańczała zmywanie. Niestety od pewnego czasu w ogóle nie dało włączyć żadnego programu. W dniu dzisiejszym wyczyściłem czujnik zabrudzenia mętności wody - był cały w szlamie....

  09 Lis 2018 17:29Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 4038

  Zmywarka Beko DFN 6838 - za niski poziom wody.

  Zmywarka nie domywa naczyń, brakuje 0, 5 - 1 litr wody. Pompa myjąca pracuje ale ma za mało wody. Robi ciśnienie, napełnia dysze i śmigła po czym brakuje wody na wejściu pompy i pompa pracuje na sucho. Woda spłynie i znów pompa robi ciśnienie i tak w kółko. W zmywarce jest przepływomierz, wydaje się pracować...

  15 Sie 2019 09:43Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 1527

  Zmywarka Electrolux ESL46010 - brak realizacji programu/resety zmywarki

  Pewnie dla świętego spokoju jutro pobielę te styki ale po szybkim teście zmywarka jak na razie zachowuje się dokładnie tak samo jak poprzednio.Po włączeniu programu kalibracji (16 min) wyłącza się po kilku minutach (tak ok. 12 minuty).

  21 Wrz 2019 14:49Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 4263

  zmywarka esi68070xr nie pobiera wody

  Sprawdzilem wiekszosc juz rozwiazanJakich rozwiązań? Jasnowidzów brak na forum:( Rozwiń opis.jak wyczytalem na elektrodzie i sposobie sprawdzenia to i20No to przy sposobach sprawdzenia w postach czasami pojawia się sposób kalibracji.

  01 Kwi 2016 21:11Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 1218

  Zmywarka Elektrolux ESL65070R - Brak pobierania wody

  Zmywarka nie chciała pobierać wody. Wymieniłem hydrostat, zrobiłem kalibrację i program testowy 15minut. Wszystko przebiegło prawidłowo. Jednak po załączeniu zmywarka dalej spuszcza wodę i chce pobierać. Proszę o pomoc może miał ktoś taki przypadek.

  16 Sie 2018 21:57Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1101

  Zmywarka Electrolux ESF4510 - Tryb serwisowy/kalibracja

  Miałem podobne zjawisko:)Ani kasowanie, ani kalibracja nie pomogły jeśli robiłem oddzielnie te dwie procedury.Dopiero jak najpierw przeprowadziłem kasowanie błędu i odłączyłem zasilanie, a dopiero po tym kalibrację w ramach programu testowego i odłączyłem zasilanie.Po tej kombinacji zmywarka...

  27 Sty 2021 08:40Odpowiedzi: 31 Wyświetleń: 38010

  Zmywarka Electrolux ESF2440 - ułożenie węża odprowadzającego wodę

  Nie słuchaj tych specjalistów wyżej, oni nie mają pojęcia o czym mówią.To zmywarka kompaktowa (ustawiona na blacie) i ma odpowietrzenie węża spustowego w komorze, końcówka węża spustowego może być poniżej poziomu wody w urządzeniu. Z tego co opisujesz to doszło do wycieku. W tym modelu to norma. Trzeba...

  05 Wrz 2022 21:36Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 234

  Zmywarka Bosch SRS 45T52 EU - błąd fehler code E6

  Od czasu do czasu przeglądam historię błędów zmywarki ostatnich ośmiu zmywań i zauważyłem ze nieraz pojawia się błąd E6.Jest to błąd czujnika Agua Sensor - błąd typu LOW, ogólnie żadnych różnic w pracy zmywarki nie zauważyłem - zmywarka działa poprawnie.Jest to czujnik sprawdzający zmętnienie...

  22 Maj 2013 22:02Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 5713

  Electrolux ESL 66010 - Zmywarka nie pobiera wody

  Szukaj moich postów na temat i20 w tych zmywarkach.A potem kalibracja, oczywiście nieudana - głośne pi pi po ośmiu minutach - ale i na to jest radapeter falk,Myślę, że w taki sposób raczej nie znajdę tej usterki. Zapewne Twoja rada jest cenna, natomiast bardzo zagadkowa. Jezęli jesteś w...

  01 Lut 2016 22:44Odpowiedzi: 21 Wyświetleń: 6150

  Zmywarka Electrolux ESI4121 - woda na tacy i nie pobiera wody z sieci

  Witam. Zmywarka działa wystarczyło zrobić kalibracje programatora. Dziękuje wszystkim za pomoc.

  07 Sie 2016 08:42Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 4341

  Zmywarka Whirlpool ADG6240 FD - błąd F8 po wymianie czujnika OWI nie startuje

  Właśnie jestem w posiadaniu instrukcji uruchomienia trybu serwisowego i kalibracji czujnika OWI. Chociaż klientka zadzwoniła do mnie dzisiaj że zmywarka zadziałała prawidłowo po przejściu normalnego cyklu w dniu wczorajszym. Dziękuję za podpowiedzi. Można do mnie pisać w razie potrzeby posiadam już do...

  13 Kwi 2017 10:27Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3273

  Zmywarka Electrolux ESL 67040R - odwieczny błąd i20

  Kolego za piękne aby było prawdziwe.oczywiście robiłem reset jak podajesz i następnie kalibracje ale bez efektu. Nawet na programie kalibracji "15" po 4 minutach od jego za łączenia pojawia się charakterystyczne podwójne piknie i komunikat i20. Co ciekawe po otwarciu zmywarki jest ona w środku sucha....

  11 Wrz 2017 09:41Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 52401

  Zmywarka Electrolux ESL4575RO - nie nagrzewa wody.

  Przekaźniki na module sprawdzone? Zrób reset błędów. Sprawdź, czy ramiona myją naprzemiennie - jeśli zablokowany jest regulator przepływu moduł zablokuje grzanie. Wykonaj kalibrację hydrostatu. Sprawdź, czy zmywarka prawdłowo się napełnia bo IF0 to jest błąd długiego czasu napełniania i wtedy moduł nie...

  21 Lip 2018 07:22Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 3192

  Zmywarka Whirlpool ADP6920 - błąd F4 i E3

  Posiadam zmywarkę Whirpool ADP620IX i wyskakują mi błędy F4 E3 na przemian wymieniłem czujnik owi wykonałem kalibracje i żadnego błędu nie pokazało, jedno mycie było ok. i dalej to samo co się dzieje? Może ktoś sobie poradził z tym błędem pomocy.

  27 Cze 2022 10:00Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 33237

  Zmywarka Samsung DW60H9970FS - Błąd 7E, dziwne objawy

  Jeszcze jedno - po wciśnięciu Sanitize i Delay Strat i wybraniu tych 4 kresek (jak jest na filmie w pierwszym poście) odbijacz pochodzi do przedniej ścianki.Jeszcze jedno pytanie - jak w tych zmywarkach wejść w opcje kalibracji, resetu itp? Czy wogóle się da?

  14 Paź 2019 22:21Odpowiedzi: 27 Wyświetleń: 7233

  Zmywarka Electrolux ESL 66060 - Błąd i20

  Wymontuj hydrostat, zmywarka na plecy i wyczyść porządnie miskę. Nie musisz jej demontować.Następnie złóż wszystko i nastaw program do zerowania i kalibracji jeśli się da

  06 Lut 2019 19:41Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 4893

  Zmywarka Whirlpool ADG6500 - nie grzeje wody oraz nie suszy naczyń

  Tak, grzałka jest sprawna.Wygląda jakby potrzebny był jakiś reset, kalibracja po wymianie czujnika.Znalazłem w necie jakiś opis włączania cyklu serwisowego (może on odblokowuje grzanie), ale są tam wykorzystane przyciski, których nie ma w mojej zmywarce (ona ma tylko trzy: Program, Start, Cofnij)Może...

  23 Mar 2019 11:08Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2355

  Zmywarka AEG-Electrolux Favorit 60010VI PNC911936623/01 - nie suszy

  Mam pytanie: czy modul po naprawie normalnie podłączyć do zmywarki i powinna działać czy jakieś dodatkowe czynnosci, typu kalibracja. itp.

  22 Paź 2019 18:10Odpowiedzi: 22 Wyświetleń: 1608

  Zmywarka AEG F88060VIOP - błąd 20

  Reperuje samodzielnie zmywarkę w domu. Ktoś podpowiedział mi żebym octu wlał do hydrostatu. Pomogło na 1 mycie, ale potem znowu się zwiesiła z tym samym bledem. Mimo, ze hydrostat wygląda jakby był czysty to zdecydowałem się za 50 PLN zamówić nowy.Czy ktoś wie czy da się go rozebrać i może dokładniej...

  23 Lut 2021 16:44Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1119

  Zmywarka Electrolux ESF6162 - nie kończy cyklu mycia zgłaszając błąd i20

  Witam, zmywarka jak w temacie, nie kończy mycia tylko zwraca błąd i20. Po wystąpieniu błędu, po otwarciu drzwi i wyjęciu filtra widzę, że ta misa do której wchodzi filtr jest pełna wody. Zakładam więc, że problem leży po stronie pompy, bo wody tam chyba nie powinno być. Chciałbym prosić o jakiś schemat...

  27 Gru 2019 15:08Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 1038

  Zmywarka Electrolux ESF4510ROX - wyciek wody wężykami przelewowymi

  Witam.Krótko historia awarii. Miałem problem z błędem i40. Przepłukałem wężyk i komorę hydrostatu. Oczywiście skasowałem błędy [S1+S2 przytrzymać a następnie włączyć zmywarkę. Puszczamy S1+S2 a następnie przeciskamy S3. Dźwięk, zapalają się wszystkie diody, błędy kasują się]. Następnie kalibrację poprzez...

  01 Mar 2020 00:00Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1698

  Zmywarka Electrolux ESF 63020 X - kod błędu I 20

  No to życzę dużo zdrowia i wytrwałości przy naprawie:-)W ramach lektury poczytaj sobie jeszcze o kalibracji zmywarki elux. Może Ci się to przydać.Ale NAJPIERW czyścimy wszystko i sprawdzamy podzespoły - potem pstrykamy klawiszami!!Kolega BUBU dość ładnie opisał ten proces:

  24 Mar 2021 08:11Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1134

  Zmywarka Electrolux ESL67070R - kod błędu i20 oraz i40 oraz i00

  Proszę o pomoc. Użytkuje zmywarkę Elektrolux:model ESL67070Rtype: 911D2163A2PNC: 911434004/031. Podczas programu 1, około 20 przed końcem, program się zatrzymał po wypompowaniu wody i na wyświetlaczu pojawił się kod błędu i20.sprawdziłem drożność przewodu odpływowego jak i syfonu-...

  08 Cze 2015 21:30Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 31392

  AEG F55400VI0P - Zmywarka wylewa i pobiera wodę, ignoruje drzwi, brak wycieku

  Proszę o sprawdzoną instrukcję bo nie mam sprzętu w domu, muszę podjechać do zmywarki i za jedym zamachem posprawdzać co się da. Nie ma gotowej recepty na wszystko... Nikt z nas nie jest wróżką czy szamanem. Choć czasem chciałoby się nim być:DPorada 1.Cytat:bubu64 napisał:Naciskamy licząc...

  02 Gru 2019 19:39Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 1785

  Zmywarka Electrolux ESL67070R - błąd i20

  Proszę o pomoc. Użytkuję zmywarkę Electrolux:Po uruchomieniu zmywarki pompa spustowa trzykrotnie wypompowuje wodę, a następnie staje i wyświetla się błąd i2 0. Zmywarka nie nabiera wody. Sprawdziłem pompę spustową - działa, obraca się wirnik...

  25 Sie 2018 13:06Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3150

  Zmywarka Electrolux ESL 65070R - nie załącza się po naprawie przetwornicy

  A co z kalibracją jeżeli wymienimy procesor?

  30 Sty 2019 15:18Odpowiedzi: 27 Wyświetleń: 1665

  Zmywarka Electrolux ESL65070R - woda w hydrostacie+brak odpompowywania wody

  Ok postaram się to nagrać i wrzucę.Tak na marginesie to muszę jeszcze zapytać o kalibrację serwisową. Należy ją przeprowadzić po wymianie hydrostatu?Edit:Wczoraj wykonałem jeszcze parę prób zmywania i pompa zaczęła się załączać jednak cały czas chce wypompowywać wodę.Przy programie krótkim(30...

  21 Mar 2019 20:41Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 3069

  Electrolux ESL65070R - Zmywarka po uruchomieniu zgłasza błąd.

  Kilkanaście sekund po uruchomieniu zmywarka zgłasza błąd. Zaczyna migać czerwone dioda i wydawać sygnały dźwiękowe. Problem zaczął się gdy pewnego razu po włączeniu wyzwoliło wyłącznik różnicowo-prądowy w skrzynce. W czasie kalibracji to samo zachowanie.Po kasowaniu błędów problem nie ginie. W...

  23 Cze 2019 20:49Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1776

  Zmywarka Electrolux ESF8620ROX - wychlapuje wodę spod drzwi

  Zrób kalibracje i program testowy.

  30 Sie 2019 07:01Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 1821

  Zmywarka AEG Favorit 65402 IMOP błędy i00 i i40

  Niestety temat powrócił... Powie mi ktoś jak krok po kroku przeprowadzić resetowanie bledow? Kalibracja idzie z instrukcji z linku. Wciśnięcie 1i3 klawisza od lewej i on od i następnie 2 klawisz i rusza 15minutoy program. Niestety usuwanie błędów nie. Czy wystarczy wcisnąć po włączeniu zmywarki klawisze...

  11 Lut 2020 21:47Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 2166

  Zmywarka Whirlpool ADG 62401FD błąd E1 F8 czujnik OWI sprawny

  Po wymianie OWI należy przeprowadzić kalibrację. Inaczej błąd będzie się powtarzał.Dziękuję Panu bardzo za odpowiedź i pomocną pomoc:) Faktycznie kalibracja jest tutaj kluczowa. Dzięki podanym wytycznym zrobiłem to jak należy i teraz zmywarka działa poprawnie!!!Jeszcze raz bardzo Panu dziękuję...

  19 Sty 2021 08:33Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2478

  Zmywarka Electrolux ESL66060R błąd 40 i 20.

  Lwia część producentów znakuje SM kodem danego serwisu. Jeżeli taka serwisówka wycieknie, producent będzie wiedziałkto ją udostępnił a za udostepnienie oberwie się mu po tyłku.Pomagam na forum ile mogę, ale są rzeczy, których przeskoczyć się nie da.Z ciekawości tylko Ci powiem, że w tym modelu...

  31 Sie 2021 14:59Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 975

  Zmywarka Electrolux ESL 74561RO. Pompa odpływowa cały czas pracuje.

  mialem podobne zachowanie w innym modelu, wszystko dziala poprawnie, rozkalibrowala sie,wejdz w menu serwisowe i wywolaj kalibracje - sprawdz w instrukcji serwisowej jaka kombinacja przyciskow przy wlaczaniu.Pozdrawiam

  21 Lis 2021 23:46Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 360

  Zmywarka Whirlpool WFO3T141 - nieprawidłowa praca pompy myjącej.

  Tam jest sama pompa czy z elektroniką?Czy magnes wirnika oczyściłeś z opiłków? Może one generują problem?czujnik owi i podmieniłem profilaktyczniePoczytaj o jego kalibracji

  21 Gru 2021 20:04Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 423

  Zmywarka Whirlpool ADG 8836 - błąd FA OWI

  Wymieniłem OWI, już mam dwa.Wymieniłem programator nr 643.Sprawdziłem wiązkę OWI jest OK.Przeprowadziłem kalibrację przez tryb serwisowy.Odczytałem eeprom 24c08 wygląda na ok.Wszystkie części montuję w różnych konfiguracjach i każdy program kończy się błędem OWI FA. To znaczy nabiera wody,...

  16 Kwi 2022 19:25Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 420

  Zmywarka Whirlpool ADG7643A+I - kody błędów: F6 i E1- nie nabiera wody

  Teoretycznie powinien wyświetlić Błąd kalibracji OWI - F3E3. Niemniej możesz autorowi napisać, jak ma to zrobićTemat kalibracji OWI już istnieje na tym Forum. W dziale ogólnie dostępnym.Mnie się też szukać nie chce.PS. Limitu podpowiedzi nie ma... :)

  08 Sty 2023 12:13Odpowiedzi: 23 Wyświetleń: 384

  Zmywarka Electrolux ESL68070R - kalibracja, kasowanie błędów.

  Twardość wody zweryfikowana. Ustawienia zgodnie z instrukcją. Nabłyszczacz na poziom 1, a mimo to po zakończeniu zmywania bez detergentu pozostaje piana na dnie zmywarki(program bez suszenia).Kalibracja, czyli reset programów i dobranie parametrów zgodnie z zadanymi ustawieniami. Nie ma czegoś takiego...

  19 Sty 2016 12:49Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 13236

  Zmywarka AEG F88070VI1P - potrzebna serwisówka (procedura kalibracji hydrostatu)

  Do zmywarki AEG Favorit model: F88070VI1P PNC 911437025/04 potrzebna PILNIE serwisówka, a dokładnie kasowanie błędów i kalibracja hydrostatu.Niestety panel dotykowy. Wciśnięcie 1 i 3 klawisza od lewej nie przynosi skutku.

  AGD Szukam 31 Sty 2019 13:34Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1182

  Zmywarka Electrolux ESF 7630ROX - kalibracja hydrostatu

  Kalibruje się (przeprowadza kalibrację) w zasadzie "turbidity sensor" czyli sensor klarowności wody. Robi się to włączając program testowy. Zobacz sobie na załączony service manual do zmywarki Electrolux ESL 6124, str. 29 pdf-a, punkt 10. 4. 2. Cycle phases

  13 Mar 2019 17:43Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3129

  Zmywarka Electrolux ESL48900 - kalibracja hydrostat, błąd i40

  Super, ale „zupę” będzie widać po czyszczeniu w odstojniku filtra? Jeszcze jedno podobno mój model zmywarki nie posiada kalibracji, no chyba, że jest nim ten program 30 min?

  27 Gru 2019 20:50Odpowiedzi: 19 Wyświetleń: 7632

  Zmywarka Whirlpool ADG 7643 A+ IX - jak wykonać kalibrację czujnika OWI

  Ponoć należy skalibrować czujnik i zresetować błędy.Setki tych zmywarek ponaprawiałem i nigdy niczego w nich nie kalibrowałem. Jakoś wszystkie po naprawach działały.Po wymianie zmywarka zrobiła 3 mycia i ponownie wybiła ten sam błąd.Skoro zrobiła 3 mycia to tez kalibracja zadna jej nie była...

  16 Wrz 2022 12:11Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 204

  Electrolux ESL 65070R - Cały czas wypompowuje wode

  Nic wielkiego nie trzeba robić, przeprowadzić tylko proste czyszczenie.Kupić strzykawkę w aptece za 4 zł o pojemnosci 150 mlDo tego kawałek wężyka średnicy wewn chyba 10mmOdkręcić zaślepkę na zewnątrz u dołu zmywarki ( blacha przykręcana na 4 wkręty)Sięgnąć ręką i z misy wypiąć czarny wężyk (jest...

  19 Kwi 2015 21:12Odpowiedzi: 19 Wyświetleń: 37926

  FAVORIT CONTROL VI 911D93-2T - Poszukuje instrukcji serwisowej

  Witam ponownie,Zmywarka po dniu postoju ruszyła, dodam że wycieku żadnego nie ma. Naście prób uruchomienia nie skutkował cały czas próba odpompowania wody mimo że woda została wypompowana kończyła się błędem i20 (próba uruchomienia na kilku programach). Na drugi dzień zmywarka ruszyła od strzału.Pewnie...

  02 Lip 2015 12:29Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2943

  Electrolux ESF66070xr - Nie pobiera wody, ciągle wypompowuje wode

  -Kalibracja przy 13 minucie kalibracji wyświetla Kod. 20 dalej nie pobiera wody.Po próbie drugiej kalibracji i zignorowaniu (power ON/OFF) błędów KOD. 20 w 13min. i 8min w 5 min nabrała wody i w ostatniej minucie podgrzała ją do temp około 60C (dodam ze ta ostatnia minuta trwałą około 5-10 minut),...

  11 Lis 2016 16:10Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 13908

  Electrolux ESF66860WR - nie pobiera wody

  moze komus sie przyda,powyzszy problem dotyczyl niedzialajcego poprawnie hydrostatu, po rozebraniu okazalo sie ze blaszka/membrana jest nie do konca idealnie wykonana, lekka poprawa, usuniecie ostrych krawedzi i zmywarka odzyla.Oczywiscie po tej czynnosci kalibracja jest wskazana.Drugi...

  10 Paź 2019 09:06Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 603

  Electrolux ESL67070R - Brak możliwości uruchomienia trybu serwisowego.

  Po wyczyszczeniu misy i zbiorniczka od czujnika poziomu w zmywarce Electrolux ESL 67070R chciałem skalibrować czujnik poprzez włączenie trybu kalibracji. Niestety ani kalibracji ani trybu serwisowego nie da się uruchomić. Brak reakcji na wciśnięcie 1-go i 3-go klawisza od lewej i włączeniu zasilania....

  05 Cze 2017 11:28Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 3597

  Electrolux ESL65070 - Nie zaczyna programu, błąd i20

  Mam zmywarkę Electrolux ESL65070 - ma ponad 4lata.Problem pojawił się już jakiś czas temu, zmywarka przerywała program z błędem i20 ale ignorowałem to ponieważ prosty reset i odpalenie programu na nowo pomagało tzn zmywarka konczyła program.Teraz problem stał sie permanentny, zmywarka...

  17 Mar 2016 09:29Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 19344

  Electrolux ESL67040R - błąd i20, nie zaczyna programu

  Koledzy!Mam problem ze zmywarką podobny jak wielu przede mną. Od jakiś 6 m-cy pojawiał się błąd i20 podczas zmywania, który można było obejść wyłączają i włączając zmywarkę. Od tygodnia jednak błąd i20 pojawia się na początku dowolnego programu (także kalibracji) - po trzech próbach odpomowania zmywarka...

  10 Sty 2017 00:21Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 14424

  SGS4902/12 pobiera zbyt mało wody

  Poruszam temat dla niektórych oczywisty. Jednak dla tych którzy zastanawiają się jeszcze nad tym czy dadzą radę rozebrać płaszcz wodny i hydrostat zostawię kilka wskazówek. Pierwsza to moja auto odpowiedź na pytanie o kalibracje hydrostatu. W tym typie nie ma żadnej regulacji i podejrzewam, że w żadnej...

  15 Lip 2013 21:00Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3896

  Electrolux ASF66025 - Ciągły błąd i20 mimo czyszczenia

  Witam serdecznie,W zmywarce Electrolux ASF66025 ciagle wyrzuca mi błąd i20 przed zakończeniem mycia - według rad jakie znalazłem na forum, rozebrałem całą zmywarkę, wyczyściłem komorę hydrostatu, wszystkie węże doprowadzające, generalnie co tylko sie dało.Nie ma tam żadnych wycieków ani pękniętych...

  07 Sty 2019 15:50Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2214

  Barobot - Robot serwujący drinki

  Dzień dobry!Będąc zespołem młodych, zmotywowanych ludzi w ciągu roku zbudowaliśmy robota serwującego drinki oraz zaprojektowaliśmy proces jego wytwarzania.Wymagania jakie sobie postawiliśmy na początku:- dokładnie odmierzane proporcje składników- ma pasować każda popularna szklanka...

  DIY Konstrukcje 17 Cze 2014 09:13Odpowiedzi: 23 Wyświetleń: 28872

  Gniazdo elektryczne z pomiarem energii LSPA9 - programujemy własny firmware

  Przepraszam, że odpowiadam z opóźnieniem, ale nie byłem online przez kilka ostatnich dni.(at)p. kaczmarek2 Dziękujemy za szybkie poleganie!Uruchomiłeś sterownik? Czy to BL0937 czy BL0942?Moje polecenie uruchamiania jest ustawione na:startDriver BL0942Te informacje wziąłem z postu tutaj...

  Smart Home Urządzenia 22 Sty 2023 20:09Odpowiedzi: 63 Wyświetleń: 16041

  Elektrolux ESL47020 - Jak się dostać do hydrostatu - pobiera za mało wody

  Problem rozwiązany.Wykonałem najpierw czyszczenie króćców do wężyków od hydrostatów.W temacie:znalazłem opis i wykonałem dokładnie wg opisu:Odkręcić zaślepkę na zewnątrz u dołu zmywarki...

  21 Kwi 2015 09:44Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 25170

  Electrolux ESL65070R - nie uruchamia programów zmywania

  Po zastosowaniu procedury kasowania błędu i kalibracji po jakichś 3 minutach zmywarka zaczęła sygnalizować po 2 piknięcia. Czy mam to odczytać jako błąd i20? Jeśli tak, to oczywiście będę już postępował wg. instrukcji poprzedników:)Dziękuję za pomocAktualizując sytuację naprawy dodam, że po...

  03 Sty 2018 23:18Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 5643

  AEG Favorit F78600VI1P - Cieknie przez przednie drzwi

  Czyli tylko czyszczenie od wewnątrz zostaje, zgadza się?Nie wiem.Popatrz ile jest wersji Twojej zmywarki. Dlatego w poście nr #6 spytałem Cię czy masz taki hydrostat. Jeśli też tego nie wiesz to połóż ładnie zmywarkę na plecy (nie na bok! ). Zdejmij dolną podstawę podłogi i porób kilka fotek....

  16 Lut 2021 23:17Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 732

  AEG Favorit 86080 Vl PNC: 911937603/03 nie grzeje na długich programach

  Z tego co czytałem to cewki prądniczki tacho w zmywarkach electroluxa mają rożne oporności, nie mogę się doszukać jaką konkretnie oporność ma mieć w tej zmywarce... Jeszcze zamówię czujnik zmętnienia z termostatem i podmienię, może to coś zmieni. Chciałem zrobić kalibrację, ale kombinacja klawiszy 1...

  09 Wrz 2020 21:13Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 441

  Elektrolux ESL67040R - Błąd i20 pod koniec programu, zamieszczam foto grzałki

  Wypada zamknąć temat skoro go założyłem, a sporo czasu minęło:)Przede wszystkim dziękuję kolegom udzielającym się w tym wątku za pomoc.U mnie czyszczenie misy pomogło na tyle, że kompletnie zapomniałem o koszmarze błędu i20. Czego się nauczyłem, a co może pomóc kolejnym osobom?Przede wszystkim...

  09 Wrz 2016 21:58Odpowiedzi: 25 Wyświetleń: 25383

  AEG F78020VI1P - błąd odpompowania wody. Wymieniony hydrostat i czujnik TNC.

  Witam. Mam problem ze zmywarką AEG F78020VI1P. Wyświetlała problem z odprowadzaniem wody. Wsztstko czyste, wody brak. Wymieniłem hydrostat i zaczeła wariować. Proszę o podanie sposobu kalibracji

  23 Maj 2017 10:00Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 561

  Electrolux ESL65070R - Błąd 02 - czyszczenie komory hydrostatu

  Czytałem wcześniej pobieżnie, wychodząc z założenia, że rozwiązania podane są dla zaawansowanych serwisantów. Jeszcze raz powoli przeczytałem tematy, zahaczając o czyszczenie:arrow:

  01 Sie 2018 00:29Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 12807

  Electrolux ESL67070R - błąd i20 - nie domywa naczyń

  W SM (Service Manual) masz podane wszystko jak na tacy. Jeżeli moduł nie wchodzi w tryb serwisowy to znaczy, że należy go przeprogramować po czym wykonać program testowy.Ukruszony - nie znaczy uszkodzony - to pojęcie względne. Wszystko zależy od tego czy zachowana jest kontynuacja połączeń. W przypadku...

  10 Kwi 2018 12:09Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 9774

  Electrolux ESF43020 - gdzie drugi hydrostat część nr 1528189028 Kod EAN: 732

  Już w drugim swoim poście dopisałem numer. Jest wyżej. Nie wiem dlaczego mi go wcięło przy zakładaniu wątku. Jeszcze raz podaję:PNC: 911619258/05. [/b]Jeśli można proszę o wsparcie, tzn. procedurę kalibracji zmywarki. Właściwie po to założyłem ten wątek. O dwóch hydrostatach, które...

  21 Paź 2019 21:39Odpowiedzi: 26 Wyświetleń: 1398

  Electrolux ESL46510R - dolewa i wypuszcza wodę ok. 7 razy i rozpoczyna mycie

  Da się zrobić i dałem Ci linki, ale jak Ty nie umiesz z nich skorzystać poprawnie (przerywasz program testowy) to do kogo masz pretensje. Jeśli wymiana hydrostatu wraz czyszczeniem miski i kalibracją nie daje efektów tj. zmywarka pobiera i wylewa wodę, a potem nie chce myć to sprawa sterowania. Jednak...

  20 Lis 2019 19:12Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 804

  Electrolux ESF 45030 X - Kapiąca woda z wężyka

  A co może być przyczyną cieknącego wężyka prócz ramienia? Wymieniłem hydrostat, wykasowałem błędy, kalibracja na programie testowym. Pod sam koniec programu testowego zaczyna się wyciek z szarego wężyka.Pomóżcie bo żona już się ubiera do sklepu po nową zmywarkę.

  28 Lut 2020 19:07Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 3942

  AEG F99000VIP, PNC911438003/0 - Instrukcja serwisowa

  Mam prośbę o pomoc. Po naprawie i czyszczeniu zmywarki potrzebuję zrobić kalibrację.A na jakiej podstawie twierdzisz, że zmywarce potrzebna jest kalibracja?Takich operacji nawet nie wykonuje autoryzowany serwis po wymianie podzespołów.

  16 Paź 2020 07:20Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 330

  AEG F88019M0P - Błędy F20, F40, F00

  dostać się do niego można tylko od spodu rozumiem?Do niego czyli do czego?Hydrostat masz przecież z boku i tam możesz atakować i czyścić jego komorę. Zaś czujnik optyczny masz pod drzwiami. Wystarczy że okręcisz tę blachę POD drzwiami i powinieneś mieć dostęp. Nie musisz kłaść zmywarki i zdejmować...

  09 Gru 2022 20:05Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 378

  Electrolux ESF6211LOX wypompowuje cały czas wodę i 4 razy mrugnięcia diody zakoń

  Tak przepraszam za pomyłkę, a jeżeli chodzi o zmywarkę to problem wygląda następująco:1. Zmywarka włącza się i wypompowuje wodę w tym samym czasie dioda zakończenia programu świeci się 4 razy co oznacza błąd i40.2. Rozkręciłem całą zmywarkę wyczyściłem wszystkie rurki i komory po czym skręciłem....

  12 Lip 2021 18:58Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 549

  AEG F78000VI0P - Błąd. 20 - nie rozpoczyna programu

  Jak zwykle, kiedy nie można odpisać "było tysiąc razy", "użyj wyszukiwarki" a trzeba wykorzystać rzeczową wiedzę, eksperci elektrody nie istnieją.Problem został rozwiązany poprzez wymianę hydrostatu. Kupiony za 40zł na Allegro. Zmywarka działa jak należy. Po zamontowaniu wykonałem procedurę kasowania...

  25 Sie 2021 18:25Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 360

  AEG F88040IMP PNC 911424013/03 - Błedy I20, jak uruchomić resetowanie i kalibrac

  Pierwszy i trzeci przycisk trzymasz i włączasz zmywarkę, puszczasz przyciski i nie działa? Poza tym zostaw kalibrację w spokoju na razie.Upewnij się że nie masz niczego typu kawałek szkła w pompie odpływowej.Przepłucz dobrze wodą układ hydrostatu( dużą strzykawą).Wyczyść czujnik zmętnienia wody...

  10 Lut 2022 07:57Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 348

  Whirlpool ADP 8673 A+ PC 6S IX - błąd E1 F8

  czujnik OWI po wymianie należy skalibrowaćDziesiątki wymienione, zmywarki bez problemu ruszają po wymianie bez kalibracji.

  04 Cze 2022 13:33Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 1986

  Electrolux ESF66070 - cały czas wypompowywane wody i wyrzuca błąd i41

  Witaj.Trojan12Dlaczego ma nie działać przynajmniej do testu. Hydrostat będzie działał wtedy na ciśnieniu atmosferycznym. Cały czas będzie pokazywał brak wody, nawet jak by już się miała przelewać ze zmywarki. Mylę się?Dodano po 49Witajcie ponownie.Są jakieś postępy wreszcie.Zaraz zostanę...

  19 Gru 2022 22:38Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 216

Procedury uruchamiania i kalibracji Electrolux Ecn 1147

Bezpośredni link do pobrania Procedury uruchamiania i kalibracji Electrolux Ecn 1147

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Procedury uruchamiania i kalibracji Electrolux Ecn 1147