Podręcznik zasobów Bosch Hes5062c

Podręcznik zasobów Bosch Hes5062c to nowoczesny zasobnik wody, który zapewnia wygodny, bezproblemowy dostęp do czystej i bezpiecznej wody. Jest wyposażony w ceramiczną membranę na dnie, która zapewnia bardzo wysoki poziom filtracji, a także wytrzymałą konstrukcję z blachy, która zapewnia trwałość. Podręcznik zawiera wszystkie informacje dotyczące instalacji, obsługi i konserwacji urządzenia, dzięki czemu można z łatwością zapewnić jego prawidłowe działanie. Zasobnik jest łatwy w instalacji i konserwacji, a jego wielowarstwowy filtr wody jest wygodny i wygodny w użyciu. Dzięki temu urządzeniu możesz cieszyć się czystą i bezpieczną wodą w domu.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik zasobów Bosch Hes5062c

Aktualne wydanie na rok szkolny 2015/2016

Nowy, czteroczęściowy kurs gimnazjalny Upbeat gwarantuje skuteczne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego. Lekcje Exam Link z typowymi zadaniami egzaminacyjnymi oswajają uczniów z egzaminem już od pierwszej klasy gimnazjum. Sekcje Exam Link Phrases i Exam Link Communication zwracają uwagę uczniów na najważniejsze zwroty i przygotowują ich do rozwiązywania zadań z obszaru reagowanie językowe. Interesujące opracowanie wszystkich tematów egzaminacyjnych pozwala nastolatkom opanować słownictwo potrzebne na egzaminie. Zamieszczone w zeszycie ćwiczeń strategie egzaminacyjne oraz polskie objaśnienia gramatykidodatkowo pomagają w przygotowaniu do egzaminu. Kładzie również nacisk na motywowanie i rozwijanie zainteresowań gimnazjalistów. Tematy, problemy i dylematy moralne bliskie nastolatkom zainteresują każdego ucznia. Zagadki i łamigłówki w sekcjach Solve it! zachęcają do logicznego rozumowania. Ćwiczenia z użyciem czerwonej zakładki wspomagają zapamiętywanie poprawnych form gramatycznych. Interaktywne zadania na Multi-ROM-ie uatrakcyjniają naukę. Nauczyciele korzystający z kursu mogą być pewni, że prowadzone przez nich lekcje będą ciekawe i urozmaicone. Czytelny i przejrzysty układ stron ułatwia prowadzenie lekcji. Zadania Extra Practice umożliwiają pracę z uczniami będącymi na różnym poziomie zaawansowania. Motivator z dodatkowymi materiałami do kopiowania stanowi doskonałe uzupełnienie podręcznika. Oprogramowanie do tablicy interaktywnej zwiększa zaangażowanie uczniów

Ten produkt jest niedostępny. Sprawdź koszty dostawy innych produktów.

Nowy podręcznik z ćwiczeniami aha! Neu 3B. Kurs podstawowy w wersji papierowej oraz elektronicznej na platformie edukacyjnej WSiPnet. pl to najlepszy sposób na skuteczną naukę języka niemieckiego. Rozwiązywanie ćwiczeń online (treningów) uatrakcyjnia naukę i pozwala na śledzenie postępów w zakresie wszystkich sprawności językowych oraz na przygotowanie do egzaminu z języka niemieckiego na poziomie podstawowym.

W podręczniku (papierowym) znajduje się kod dostępu do elektronicznej wersji ćwiczeń na wsipnet. pl. Po zalogowaniu się na stronie wsipnet. pl uczniowie mogą – w trybie treningu – rozwiązywać ćwiczenia online, otrzymując od razu wynik.

Wsipnet. pl umożliwia nauczycielom obserwowanie pracy uczniów rozwiązujących zadania treningowe, zadawanie ćwiczeń oraz analizowanie wyników. Nauczyciel ma dostęp do wszystkich zadań treningowych oraz do zestawów Przed kartkówką i Przed sprawdzianem, które możne zadać klasie do rozwiązania w określonym terminie i określonym czasie. W sekcji Sprawdziany do pobrania znajdują się gotowe sprawdziany do wydrukowania i przeprowadzenia na lekcji. System sprawdza ćwiczenia automatycznie. Nauczyciel otrzymuje raporty o wynikach każdego z uczniów i całej klasy. Może m. in. porównać aktualne wyniki uczniów z ich wcześniejszymi pracami, a także zestawić wyniki równoległych klas, w których uczy. To jedyny tego typu system na rynku dla uczniów i nauczycieli gimnazjum.

Podręcznik jest sprzedawany tylko w komplecie z płytami CD i CD-ROM. Podana cena dotyczy kompletu.

Dostępna liczba sztuk
Dostępność całkowita248 szt. (realizacja 2023. 02. 09)
Dostępność w naszym magazynie0 szt.
Dostępność w punktach Bonito

Darmowa dostawa już od 299, 00 

 • Składasz zamówienie wybierając wcześniej punkt odbioru, w którym chciałbyś je odebrać.
 • Otrzymujesz od nas wiadomość e-mail oraz SMS nadaniu przesyłki.
 • Otrzymujesz od nas wiadomość e-mail oraz SMS z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego punktu oraz kodem PIN.
 • Wydanie przesyłki następuje po podaniu numeru zamówienia oraz kodu, który jest w wiadomości SMS.
 • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki w punkcie masz 7 dni.
 • Składasz zamówienie wybierając wcześniej Paczkomat, w którym chciałbyś je odebrać.
 • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
 • Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Paczkomatów InPost z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego Paczkomatu.
 • Wydanie przesyłki następuje po wpisaniu numeru telefonu i podaniu kodu, który jest w wiadomości SMS.
 • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z Paczkomatu masz 48 godzin.
 • Składasz zamówienie wybierając wcześniej miejsce, w którym chciałbyś je odebrać. Może to być placówka pocztowa, sklep Żabka, Freshmarket lub stacja Orlen.
 • Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Poczty Polskiej z informacją o dotarciu przesyłki do wybranej placówki.
 • Pracownik w placówce wyda przesyłkę po podaniu danych odbiorcy zgodnych z danymi na przesyłce oraz po okazaniu dowodu osobistego.
 • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z placówki pocztowej masz 7 dni.
 • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
 • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki
 • Listonosz doręcza przesyłkę.
 • Składasz zamówienie wybierając wcześniej punkt, w którym chciałbyś je odebrać.
 • Otrzymujesz SMS-a oraz e-mail od firmy Orlen z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego punktu oraz kodem.
 • Pracownik punktu wydaje przesyłkę po podaniu otrzymanego specjalnego kodu.
 • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z punktu masz 3 dni.
 • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
 • Kurier doręcza przesyłkę.
 • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.

  * opcja płatności przy odbiorze kosztuje dodatkowo 3, 00 zł

  Treść główna podstrony

  Podręczniki

  aktualizacja

  Wykaz podręczników

  Biblioteka PK w porozumieniu z wydziałami przygotowała wykazy podręczników, które są polecane do wykorzystania przez studentów poszczególnych wydziałów PK.

  Drukowane egzemplarze dostępne są w zbiorach Biblioteki PK i można je zamówić do wypożyczenia korzystając z katalogu bibliotecznego (odsyłacz „zamów” w tabelach).

  Część podręczników zamieszczonych na wykazach dostępna jest w wersji elektronicznej (odsyłacz w kolumnie "Wersja cyfrowa").

  Sposób dostępu do wersji cyfrowej uzależniony jest od rodzaju licencji udzielonej przez autora lub wydawcę:

  • bez ograniczeń - bez logowania, z dowolnego miejsca,
  • z ograniczeniami - po zalogowaniu jako użytkownik PK, z dowolnego miejsca,
  • z komputerów zlokalizowanych na terenie BPK - publikacje dostępne w Repozytorium PK w ramach dozwolonego użytku oraz publikacje z serwisu Academica.

  Academica – to cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych. Zasady korzystania z zasobów przedstawione są na stronie serwisu. Z bazy podręczników Academica można korzystać za pośrednictwem dedykowanych komputerów zlokalizowanych w Czytelni Głównej, Czytelni Profesorskiej oraz Czytelni BPK na Wydziale Mechanicznym. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja, która jest jednorazowa i umożliwia korzystanie z terminali we wszystkich lokalizacjach Biblioteki.
  Uwaga: Z zasobów Academica można korzystać również w innych bibliotekach na terenie Polski (lista bibliotek) 

  Serwisy komercyjne (tj. Ebookpoint BIBLIO, ibuk libra, ScienceDirect, Springer). Warunki zdalnego dostępu znajdują się pod adresem: https://www. pl/jak-korzystac/internet-i-zdalny-dostep

  Zdigitalizowane podręczniki przez BPK dostępne są w kolekcji Podręczniki w Repozytorium PK.

  W razie problemów z dostępem do wersji cyfrowych książek prosimy o kontakt:

 • w sprawach dot. Repozytorium PK z Oddziałem Informatyzacji: oi. pl, tel. 12 628-29-69
 • w sprawach dot. serwisów komercyjnych z Oddziałem Zbiorów Ciągłych i Elektronicznych: zasoby. 12 628-29-68
 • w sprawach dot. wypożyczalni WCPN Academica z Oddziałem Udostępniania Zbiorów: wypozyczalnia. 12 628-29-74
 • Zapraszamy do korzystania z podręczników z wykorzystaniem list poszczególnych wydziałów PK.

Podręcznik zasobów Bosch Hes5062c

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik zasobów Bosch Hes5062c

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik zasobów Bosch Hes5062c