Podręcznik z informacjami na temat bezpieczeństwa Beko Wmy7046lb2

Podręcznik Beko Wmy7046lb2 z informacjami na temat bezpieczeństwa zawiera informacje o sposobach, w jaki należy użytkować zmywarkę, aby zapewnić bezpieczne i skuteczne użytkowanie. Zawiera on wskazówki dotyczące instalacji, czyszczenia, konserwacji, użytkowania i naprawy zmywarki. Podręcznik zawiera również informacje na temat bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania, w tym instrukcje dotyczące przechowywania żywności, czyszczenia i dezynfekcji. Podręcznik jest przydatnym narzędziem dla osób używających zmywarki Beko Wmy7046lb2, aby upewnić się, że zapewniają one bezpieczne i skuteczne użytkowanie.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik z informacjami na temat bezpieczeństwa Beko Wmy7046lb2

04. 03. 2020

Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski przekazał dziś do dyrektorów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych dodatkowe materiały informacyjne dotyczące profilaktyki zdrowotnej z prośbą o umieszczenie w widocznym miejscu oraz dystrybucję wśród uczniów i rodziców.

Grafika z hasłem "koronawirus" oraz numerem infolinii NFZ: 800 190 590.Pod tekstem jest adres strony dotyczącej koronawirusa: www. pl/koronawirus

Minister podziękował dyrektorom za dotychczasowe działania informacyjne i edukacyjne dotyczące podstawowych zasad higieny oraz rozpowszechnienie rekomendacji MEN w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się przypadkami koronawirusa.

Przypominał również o przeprowadzeniu zajęć z uczniami na temat zasad higieny osobistej oraz prosił o zwrócenie szczególnej uwagi na to czy szkoły, przedszkola i placówki edukacyjne są odpowiednio wyposażone w niezbędne środki czystości.

W ubiegłym tygodniu w gmachu MEN odbyło się spotkanie z kuratorami oświaty w sprawie rekomendacji dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w zakresie profilaktyki zdrowotnej dotyczącej przeciwdziałaniu koronawirusowi.

– Gdy rozmawialiśmy o działaniach zapobiegawczych po spotkaniu z kuratorami, mówiliśmy o tym, że działamy profilaktycznie. Przypominaliśmy podstawowe reguły postępowania. Wyprzedzająco przypominaliśmy dyrektorom zasady bezpiecznego zachowania w szkole – podkreślił minister Dariusz Piontkowski.

Kuratorzy oświaty podczas ubiegłotygodniowego spotkania z kierownictwem MEN zostali poproszeni o przeprowadzenie spotkań z dyrektorami szkół i poinformowanie o wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Bieżące informacje i komunikaty

Infolinia Ministerstwa Zdrowia

W przypadku dodatkowych wątpliwości zadzwoń na infolinię Ministerstwa Zdrowia lub poinformuj o jej działaniu innych – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo)

Materiały

Plakat dla dzieci
plakat​_KV​_–​_dla​_dzieci. pdf15. 69MB
2​_plakat​_KV​_–​_dla​_dzieci. jpg0. 59MB
Podręcznik z informacjami na temat bezpieczeństwa Beko Wmy7046lb2

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik z informacjami na temat bezpieczeństwa Beko Wmy7046lb2

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik z informacjami na temat bezpieczeństwa Beko Wmy7046lb2