Podręcznik wdrażania Bosch 3 601 K83 1

Podręcznik wdrażania Bosch 3 601 K83 1 jest dokumentem, który zawiera wszystkie informacje i wskazówki, których potrzebujesz do skonfigurowania i uruchomienia systemu Bosch 3 601 K83 1. Zawiera instrukcje dotyczące instalacji oprogramowania, wdrażania i konfigurowania urządzeń, a także informacje o funkcjach systemu. Podręcznik zawiera również informacje dotyczące zarządzania systemem i opcji wsparcia w przypadku problemów. Podręcznik jest niezbędny, aby w pełni wykorzystać wszystkie funkcje systemu Bosch 3 601 K83 1.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik wdrażania Bosch 3 601 K83 1

Jakość jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na wybory konsumenckie. Nawet tam, gdzie dominuje cena, klienci porównują ją do jakości. Ta ostatnia kojarzy się bowiem z atrakcyjnością i prestiżem. Owa zależność wykorzystywana jest już na etapie projektowania nowych wyrobów czy usług. Kiedy firma ogłasza, że pracuje nad czymś wyjątkowo atrakcyjnym, zazwyczaj zwiększa się liczba osób chcących uczestniczyć w danym projekcie oraz konsumentów gotowych ustawić się zawczasu w kolejce. Jakość jest od dawien dawna jednym z najważniejszych czynników osiągania przewagi konkurencyjnej. Jedynym ze sposobów na doskonalenie wyrobów i usług jest wprowadzenie w firmie systemu zarządzania jakością. To opracowanie zostało w całości poświęcone praktycznym możliwościom wdrażania i utrzymywania systemu zarządzania jakością według najpopularniejszej normy ISO 9001:2015. Publikacja zawiera opis i interpretację poszczególnych punktów owej normy. Ukazuje aktualny stan wiedzy na...

Jakość jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na wybory konsumenckie. Ukazuje aktualny stan wiedzy na temat różnorakich jej kryteriów i podpowiada metodologię ich zastosowania. Uczula również na ograniczenia normy ISO 9001:2015. Przygotowując książkę, jej autor korzystał z własnych doświadczeń nabytych w trakcie pełnienia funkcji auditora i konsultanta jakości. Publikację polecamy studentom zarządzania, konsultantom jakości, auditorom, pełnomocnikom i menedżerom jakości. Marek Bugdol - profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierownik Katedry Zarządzania Jakością, członek Komitetu Polskiej Nagrody Jakości. Autor jedenastu książek i ponad 180 artykułów oraz opublikowanych referatów. Doświadczenie zawodowe w zakresie wdrażania systemów jakości i koncepcji TQM zdobywał w przemyśle, a także w administracji publicznej. Jest również menedżerem jakości.

Rozwiń opis Zwiń opis

Udostępnij ten produkt

 • Opis

Opis produktu

Praktyczny podręcznik do samodzielnego wdrożenia systemu zarządzania jakością wg ISO 9001:2015.

„Jak samodzielnie wdrożyć ISO 9001:2015” to podręcznik zawierający wskazówki do samodzielnego wdrożenia systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami najnowszego wydania normy ISO 9001:2015.

tosowana przez doradców Centrum Doskonalenia Zarządzania MERITUM metoda wdrażania systemów zarządzania jakością, wykorzystuje sposób podejścia poprzez analizę, monitorowanie i doskonalenie procesów zachodzących w firmie. Opracowanie to jest przeznaczone dla pełnomocników, konsultantów i pracowników w przedsiębiorstwach wdrażających system zarządzania jakością.

Podręcznik umożliwia w sposób prosty i szybki przygotować organizację do certyfikacji systemu zarządzania jakością, na zgodność z wymaganiami normy ISO 9001. Szybko, ale jednocześnie, w sposób zrozumiały dla pracowników przedsiębiorstwa.

Przyjęta struktura podręcznika, na 81 stronach formatu A4, opisuje w prosty sposób jakie prace należy wykonać, aby przygotować organizację do auditu certyfikującego.

Podręcznik zawiera:

 • opis etapów wdrożenia z podpowiedziami jak je skutecznie przeprowadzić,
 • interpretację punktów normy,
 • wiedzę z zakresu podejścia procesowego,
 • liczne przykłady,
 • praktyczne wskazówki,
 • przykładowe dokumenty.
 • Wybór materiałów wynika z doświadczeń konsultantów, nabytych podczas wdrożeń systemów zarządzania jakością w dziesiątkach organizacji, w firmach produkcyjnych, usługowych, urzędach, placówkach medycznych jak również doświadczeń nabytych podczas setek godzin szkoleniowych poświęconych tematyce jakości.

  Podręcznik składa się z części odpowiadających etapom wdrożenia, a są to:

 • wstęp,
 • Opracowanie systemu – Etap 1 (Spotkanie z kierownictwem),
 • Etap 2 (Szkolenie grup roboczych),
 • Etap 3 i 4 (Analiza ryzyka i opracowanie dokumentacji systemowej)
 • Wdrożenie i ocena systemu – Etap 5 (szkolenie audytorów wewnętrznych), Etap 6 (wdrożenie i doskonalenie systemu),
 • Etap 7 (Przegląd zarządzania),
 • Wybór jednostki certyfikującej.
 • Procedury, które opisane są w podręczniku przygotowane zostały w aplikacji Certus, będącej naszym autorskim oprogramowaniem do tworzenia dokumentacji systemu jakości. Osoby, które zakupiły podręcznik mogą dodatkowo zakupić aplikację Certus zawierającą wersję elektroniczną opisanych procedur.

  Dane techniczne:

  Rodzaj:

 • Wersja elektroniczna e-book PDF
 • Format: A4
  Ilość stron: 81

Instrukcje poszczególnych urządzeń można łatwo pobrać korzystając z wyszukiwarki dokumentacji technicznej

Przejdź do wyszukiwarki

Linki do instrukcji są również dostępne w danych technicznych urządzenia w zakładce "Produkty".

Podręcznik wdrażania Bosch 3 601 K83 1

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik wdrażania Bosch 3 601 K83 1

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik wdrażania Bosch 3 601 K83 1