Podręcznik pielęgnacji i konserwacji Bosch Wax32eh0eu to instrukcja stworzona przez firmę Bosch, która pomoże w utrzymaniu Twojego urządzenia w doskonałej kondycji. Przewodnik zawiera szczegółowe informacje na temat konserwacji i pielęgnacji, w tym wskazówki dotyczące czyszczenia, konserwacji części i elementów, wymiany części i naprawy. Podręcznik zawiera również informacje o bezpieczeństwie oraz instrukcje dotyczące zarządzania energią i zużywania energii, aby zapewnić, że urządzenie działa w optymalny sposób. Przeczytanie instrukcji pielęgnacji i konserwacji Bosch Wax32eh0eu może pomóc w utrzymaniu urządzenia w doskonałym stanie i zapobiec przyszłym problemom.
Ostatnia aktualizacja: Podręcznik pielęgnacji i konserwacji Bosch Wax32eh0eu
Materiały do pobrania, które ułatwią i usprawnią codzienną pracę projektantów.
Pompa ciepła Logatherm WLW196i
Tytuł | WydanieZestaw linków do plików | Pobierz (PDF 0. 2 MB) 09. 2020Pakiet pierwszej pomocy projektanta (wszystkie pliki) PobierzInstrukcje dotyczące pompy ciepła Logatherm WLW196i Certyfikaty dotyczące pompy ciepła Logatherm WLW196i Rysunki urządzeń DWG skojarzone z pompą ciepła Logatherm WLW196i Schematy hydrauliczne PDF, DWG skojarzone z pompą ciepła Logatherm WLW196i
---|
* Inne schematy, dedykowane dla danego projektu, przygotowywane będą indywidulanie. Prosimy o kontakt z Doradcami inwestycji projektowych.
Kliknij w link
*Inne schematy, dedykowane dla danego projektu, przygotowywane będą indywidulanie. com/pl/pl/informacje/kontakty/doradcy-inwestycji-projektowych/" title="Doradcy inwestycji projektowych" target="_blank"> 03. 2020 Instrukcje dotyczące kotła KB372 Certyfikaty dotyczące kotła KB372 Rysunki urządzeń DWG skojarzone z kotłem KB372 Schematy hydrauliczne PDF, DWG skojarzone z kotłem KB372 04. com/pl/media/country_pool/profesjonalisci/documents/materialy-do-pobrania/buderus_gb162_pppp. zip" data-track_dyn_pagename="buderus_gb162_pppp" data-track_dyn_elementtype="download"> Instrukcje dotyczące kotła GB162 Certyfikaty dotyczące kotła GB162 Rysunki urządzeń DWG skojarzone z kotłem GB162 Schematy hydrauliczne PDF, DWG skojarzone z kotłem GB162 05. com/pl/media/country_pool/profesjonalisci/documents/materialy-do-pobrania/buderus_gb402_pppp. zip" data-track_dyn_pagename="buderus_gb402_pppp" data-track_dyn_elementtype="download"> Instrukcje dotyczące kotła GB402 Certyfikaty dotyczące kotła GB402 Rysunki urządzeń DWG skojarzone z kotłem GB402 Schematy hydrauliczne PDF, DWG skojarzone z kotłem GB402 Instrukcje dotyczące kotła SB745 Certyfikaty dotyczące kotła SB745 Rysunki urządzeń DWG skojarzone z kotłem SB745 Schematy hydrauliczne PDF, DWG skojarzone z kotłem SB745 Instrukcje dotyczące kotła SB325 Certyfikaty dotyczące kotła SB325 Rysunki urządzeń DWG skojarzone z kotłem SB325 Schematy hydrauliczne PDF, DWG skojarzone z kotłem SB325 Instrukcje dotyczące kotła SB625 Certyfikaty dotyczące kotła SB625 Rysunki urządzeń DWG skojarzone z kotłem SB625 Schematy hydrauliczne PDF, DWG skojarzone z kotłem SB625 Wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" sprawi, że będziemy mogli gromadzić dane dotyczące zachowania użytkowników na naszej stronie. Dzięki tym danym będziemy mogli ulepszać stronę i przygotowywać interesujące naszych użytkowników reklamy.
Na targach IFA 2019 marka Bosch przedstawiła ulepszone wersje swoich systemów i nowe rozwiązania, które mają zmienić nasze podejście do prania i suszenia. Sprawdzamy, co w praktyce oznacza nowa era prania 2. 0 w technologii 4D, na którą stawia teraz niemiecki potentat.
i-DOS 2. 0 – choć kojarzy się archaicznie, oznacza oszczędność, skuteczność i inteligentne zarządzanie procesem prania
Inteligentny system dozowania marki Bosch działa na podstawie sensorów, które zbierają różne informacje z pralki, będą to m. in następujące dane:
- jaka jest wielkość załadunku,
- jaki rodzaj tkanin znajduje się w bębnie,
- jaki jest ich poziom zabrudzenia. jak jest twardość wody,
- jakie jest stężenie środka piorącego.
Dzięki tym informacjom i-DOS wie, jaka ilość detergentu jest potrzebna do danego cyklu prania. Dobiera ją automatycznie – z dokładnością do 1 ml – dbając o to, by pranie było czyste i ekologiczne. W podajniku pralki znajdują się trzy komory, z których dwie zaprojektowane są tak, by płyn do prania i płukania tkanin dozował się automatycznie. Trzecia komora pozwala na dodanie np. specjalnego detergentu, wybielacza lub tradycyjnego proszku do prania według własnego uznania i potrzeby.
4D – nowy wymiar prania czy kolejny piękny slogan?
4D Wash System ma wpływ na wydajność prania: woda i detergent wykorzystywane są do maksimum możliwości. Ma to przynosić efekty w jeszcze krótszym czasie, nawet przy pełnym załadunku. Jak to działa? W trakcie cyklu, gdy bęben zaczyna się obracać, w pralce tworzy się swego rodzaju „tunel piorący”. Wokół niego na skutek siły odśrodkowej formują się ubrania. Do wewnątrz wtryskiwana jest woda wraz z detergentem i tworzy się aktywna mieszanka piorąca, którą łatwo wchłaniają ubrania. Dzięki jej równomiernemu rozprowadzeniu pranie staje się efektywniejsze.
W przypadku uporczywych plam i bardzo zabrudzonej odzieży można skorzystać z funkcji Intensive Plus oferującej 30 minut prania, które jest skuteczne, nawet kiedy bęben jest w całości zapełniony.
Home Connect 2. 0, czyli czuwa z nami technologia
Dzięki rozwijaniu współpracy cyfrowej w wielu obszarach (zakupy, przepisy kulinarne, inteligentny dom, asystenci głosowi, urządzenia i usługi działające w sieci), klienci marki Bosch otrzymują kompleksowe narzędzia do obsługi smart home. Oddajmy głos niemieckiemu producentowi, który przybliży nam różnicę pomiędzy starszą a nową generacją Home Connect:
Jak dotąd Home Connect za sprawą aplikacji mobilnej łączył urządzenie z jego użytkownikiem. Teraz jest w stanie łączyć sprzęty bezpośrednio między sobą. Idealnym tego przykładem jest Smart Dry. Dzięki nowoczesnej technologii czujników i odpowiedniemu zaprojektowaniu urządzeń, pralka i suszarka potrafią łączyć się „online”. Pralka przesyła do suszarki parametry ostatniego prania (informuje o tym jaki program został włączony do ostatniego cyklu, jaki był poziom zapełnienia bębna i jaki jest wskaźnik wilgoci po wirowaniu). Dzięki temu suszarka może automatycznie dopasować optymalne parametry suszenia.
Brzmi obiecująco? Komunikacja pomiędzy urządzeniami z pominięciem elementu ludzkiego jako czynnika kontrolnego/decyzyjnego wydaje się świetnym pomysłem, przynajmniej jeśli dotyczy podejmowania decyzji na poziomie istotności dostosowania pracy suszarki do wyniku prania – z tego poziomu droga do SkyNetu jeszcze wydaje się daleka.
W szerszym kontekście Home Connect pozwala na sporo więcej, umożliwiając m. in:
Jak widzimy, Home Connect to potężne narzędzie, które poza kontrolą urządzeń Boscha może przejąć obsługę całego ekosystemu inteligentnego domu.
Premiery dwóch pralek: WAX32EH0EU oraz WTX87EH0EU
WAX32EH0EU to pralka, która wprowadza w życie czołowe rozwiązania technologiczne Boscha:
WTX87EH0EU to suszarka z pompą ciepła, która charakteryzuje się m. in: