Podręcznik konfiguracji sprzętu 3m 045 00 62p

Podręcznik konfiguracji sprzętu 3m 045 00 62p to kompleksowa instrukcja, która zawiera szczegółowe informacje na temat konfiguracji sprzętu 3m [1][2]. Podręcznik zawiera informacje dotyczące wszystkich aspektów konfiguracji, w tym instalacji i ustawień, a także procedur, które należy przestrzegać przy konfiguracji. Podręcznik zawiera również informacje na temat przydatnych narzędzi diagnostycznych, które mogą pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych z konfiguracją. Dzięki temu Podręcznik konfiguracji sprzętu 3m 045 00 62p stanowi niezastąpione źródło wiedzy i narzędzi dla każdego, kto chce skonfigurować sprzęt 3m.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik konfiguracji sprzętu 3m 045 00 62p

Pobierz
(0. 90MB)
TytułOpisData wydania
(Wersja)
Plik
(Rozmiar)

Podstawowy Podręcznik Użytkownika

Zawiera opis podstawowych operacji (kopiowanie, skanowanie itp. ), wymiany eksploatacji oraz rozwiązywanie problemów.

12/05/2011
(0)
Pobierz
(2. 97MB)

Rozszerzony Podręcznik Użytkownika

Zawiera opis zaawansowanych operacji (kopiowanie, drukowanie raportów itp. ) oraz okresowej konserwacji.

Instrukcja oprogramowania

Zawiera informacje o korzystaniu z oprogramowania dołączonego do produktu.

11/05/2010
(0)
Pobierz
(7. 02MB)

Pobierz i zobacz dokument w formacie PDF. Dokumenty w formacie PDF wymagają instalacji programu Adobe ® Acrobat Reader DC®. Jeśli nie masz programu Adobe ® Acrobat ®, kliknij przycisk "Adobe ® Acrobat Reader DC®", aby pobrać oprogramowanie.

Technologie firmy Intel mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. // Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. // Rzeczywiste koszty i wyniki mogą się różnić. // Wydajność różni się w zależności od użytkowania, konfiguracji i innych czynników. // Zapoznaj się z naszymi pełnymi Informacjami prawnymi i zastrzeżeniami. // Firma Intel zobowiązuje się do poszanowania praw człowieka i unikania współudziału w ich naruszaniu. Zobacz Globalne zasady dotyczące praw człowieka firmy Intel. Produkty i oprogramowanie firmy Intel przeznaczone są wyłącznie do wykorzystania w aplikacjach, które nie naruszają międzynarodowo uznanych praw człowieka, ani nie przyczyniają się do ich łamania.

Intel Technology Poland sp. z o. o. ; ul. Słowackiego 173, 80-298 Gdańsk, Poland; Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; KRS 0000101882; NIP 957-07-52-316; Kapitał zakładowy 200 000 PLN. Spółka oświadcza, że posiada status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych. 

 • 1. Definicja
 • 2. Zalety konfiguracji sidemount
 • 3. Podstawy konfiguracji sprzętu
 • 4. Rodzaje konfiguracji sidemount
 • 5. Konfiguracja butli
 • 6. Konfiguracja automatów
 • 7. Konfiguracja systemu balastowego
 • 8. Konfiguracja sytemu wypornościowego
 • 9. Wyważenie
 • 10. Trym
 • 11. Spadochroniarz - zawiśnięcie w toni
 • 12. Karabinki tłokowe
 • 13. Węzły - supeł i zderzakowy (związ wantowy)
 • 14. Mocowanie karabinka tłokowego przy pomocy o-ringu
 • 15. Zarządzanie gazami
 • 16. Techniki pływania żabką do przodu.
 • 17. Techniki pływania żabką do tyłu.
 • 18. Technika zawracania - helikopter. pl/tecdeepdiver_s-drill. htm">19. Dzielenie się gazem z partnerem - preferowana procedura identyczna jak w nurkowaniu technicznym.
 • 1. Definicja

  Sidemount jest konfiguracją sprzętu nurkowego, nurek ma przyczepione butle wzdłuż ciała, pod ramionami, zamiast na plecach. Powszechnie nurkuje się z dwoma butlami, jako kontrpropozycje do konfiguracji technicznej. Ale można nurkować z jedną butla, kiedy prowadzimy proste nurkowania rekreacyjne lub z czterema butlami i więcej kiedy nurkujemy technicznie.

  2. Zalety konfiguracji sidemount

  Zalety konfiguracji sidemount

  1. Większa opływowość sprzętowa. Kiedy potrzebujesz lub chcesz więcej niż jedną butlę, sidemount zapewnia wygodny pakiet.Odpowiednio skonfigurowany, sidemount może zredukować opór i pozwoli na uniknięcie kontaktu ze środowiskiem.
  2. Łatwiejszy transport sprzętu. Większość ludzi woli nosić dwie mniejsze butle zamiast jednej dużej. Dla nurków, dlaktórych wysiłek fizyczny jest wyzwaniem będzie to duża zaleta, szczególnie, że umożliwia ubranie sprzętu w wodzie.
  3. Wszechstronność. Sidemount świetnie sprawdza się w wielu zajęciach nurkowania rekreacyjnego, co umożliwia ci zwiększenietwoich zdolności z konfiguracją jedno butlową. Nawet kiedy nurkujesz z jedną butlą z bocznym mocowaniem, sidemount ułatwiawejście i wyjście z wody.
  4. Zwiększenie zapasu gazu. Korzystając ze wzbogaconego powietrza i komputera posiadającego funkcję EANx, częstobędziesz posiadał tyle czasu, że powietrze skończy ci się na długo przed osiągnięciem limitów bezdekompresyjnych. Umiejętnośćkorzystania z dwóch butli pozwala ci cieszyć się większością tego czasu.
  5. Dostępność. W sidemount automat, pierwszy stopień i zawory są przed tobą, dobrze widoczne i łatwo dostępne. Ułatwia toznalezienie i poradzenie sobie z problemami.
  6. Regulacja. Większość konfiguracji pozwala ci na dopasowanie sprzętu i uzyskanie trymu podczas nurkowania, co zwiększasprawność i poprawia pozycję ciała. Dlatego większość nurków odkrywa, że sidemount jest wygodniejszy od innych konfiguracji.
  7. Rozwiązywanie problemów. Z dwoma butlami mocowanymi po bokach, możesz poradzić sobie w sytuacji braku powietrza, bezpomocy partnera jako twojego podstawowego alternatywnego źródła powietrza.
  8. Uczysz się części procedur, stosowanych w nurkowaniu technicznym.

  na początek proste sprawy,zawiśniecie w toni

  aby zawisnąć w toni, należy miećwłaściwy trym

  najlepszy styl to żabka

  podpięcie butli zależy od rodzaju uprzęży sidemount

  pływanie do tyłu - bardzo przydatna umiejętność,
  ale zanim ja opanujemy należy nauczyć się pływać do przodu oraz zawracać

  butle można, jeżeli jest taka potrzeba trzymać przed sobą

  w taki sposób możemy pokonać wąskie miejsca, czy to w jaskini czy we wraku

  pod koniec nurkowania nasze butle uzyskują dodatnią pływalność,
  aby utrzymać ich poziome ułożenie,
  należy zmienić miejsce mocowania dolnych karabinków butli

  Podręcznik konfiguracji sprzętu 3m 045 00 62p

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik konfiguracji sprzętu 3m 045 00 62p

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik konfiguracji sprzętu 3m 045 00 62p