Podręcznik administrowania systemem D Link Airplusxtreme GPlus Dwl 2000apPlus

Podręcznik administrowania systemem D-Link AirPlusXtreme G Plus DWL-2000AP Plus jest idealnym narzędziem dla każdego, kto chce w pełni wykorzystać funkcjonalność systemu bezprzewodowego. Jest to kompletny poradnik, który dostarcza informacji na temat instalacji, konfiguracji, zarządzania i diagnozowania systemu. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje o funkcjach i opcjach systemu, w tym trybie mostu, sieci punktu dostępowego, zabezpieczeń i obsługi bezprzewodowej sieci. Podręcznik zapewnia również wskazówki dotyczące konfiguracji i używania opcji systemu, takich jak wirtualny serwer, kontrola dostępu, filtrowanie adresów MAC i udostępnianie plików.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik administrowania systemem D Link Airplusxtreme GPlus Dwl 2000apPlus

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

mat2006 25 Aug 2013 22:00 7794

 • #1Level 10  

  #1

  Witam serdecznie!
  Poszukuję sterowników do D-Link AirPlus G+ DWL-G520+ Wireless PCI Adapter.
  Próbowałem sam je ściągnąć, ale niestety wszystkie których próbowałem nie działają.

  Dane karty:
  D-Link AirPlus G+ DWL-G520+EUA3 802. 11g/2. 4 GHz Wireless PCI Adapter
  H/W Ver. : A3
  F/W Ver. : 2. 02
  FCC ID: KA2DWLG520PLUSZ góry dziękuję za pomoc.

 • #2LA72Level 40  

 • #3#3

  Tak, próbowałem, ale nie działają. Po instalacji w zasobniku pojawia się przekreślona ikonka, po najechaniu na nią pojawia się napis: nie znaleziono karty.

 • #4#4

  Sprawdź w menedżerze urządzeń, czy karta jest widziana.

 • #5#5

  Tak, jest widziana jako kontroler sieci, ale obok niej jest ikonka pytajnika.@EditJuż sobie poradziłem, należało zainstalować sterowniki przed włożeniem karty do gniazda.

Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00

justi
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 gru 2011, o 16:23

d-link DWR-116 konfiguracja

Witam! Jak w temacie router chcę skonfigurować w/g własnych potrzeb itp. Dodam, że działa normalnie chcę tylko zmienić klucz na własny i własne ustawienia. Wchodząc na podaną stronę w instrukcji obsługi routera (jak nieraz już robiłam bez problemu z innymi routerami) strona wyświetla mi się jako niedostępna. Zarówno na laptopie i po podłączeniu przez ethernet i wi-fi nawet przez telefon i inny laptop. Wchodzę na stronę http://192. 1 i nic niedostępne. Chce tylko zmienić klucz. Proszę o pomoc

AZRAEL
Szalony PlusManiak
Posty: 793
Rejestracja: 22 lut 2012, o 21:34
Lokalizacja: Kartuzy
Re: d-link DWR-116 konfiguracja

Postautor: AZRAEL »

Wpisujesz zły adres IP. Wpisz 192. 168. 0. 1
Wpisujesz login: admin
A haslo zostawiasz puste

Pozniej sobie raczej poradzisz a jak nie to pisz:)

Re: d-link DWR-116 konfiguracjaautor: AZRAEL »

Jestes podlaczona z routerem? Mam identyczny model i u mnie smiga tak. Ewentualnie sprobuj 192. 1. 1

Posty: 8
Rejestracja: 16 gru 2011, o 16:23
Re: d-link DWR-116 konfiguracjaautor: justi »

Jest ok jedna cyfra i klops. Zamiast 6-ki 9-tkę wpisywałam. Normalnie można się..... Dzięki AZRAEL za pomoc:)Pozdrawiam:)
Myślę, że temat zamknięty.

Jak korzystać?

Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego dostępu do treści zawartych w instrukcji obsługi urządzenia D-Link AirPlus Xtreme G DWL-2100AP. Korzystając z podglądu online możesz szybko przejrzeć spis treści i przejść do strony, na której znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z D-Link AirPlus Xtreme G DWL-2100AP.

Dla Twojej wygody

Jeżeli przeglądanie instrukcji D-Link AirPlus Xtreme G DWL-2100AP bezpośrednio na tej stornie nie jest dla Ciebie wygodne, możesz skorzystać z dwóch możliwych rozwiązań:

 • Przeglądanie pełnoekranowe - Aby wygodnie przeglądać instrukcję (bez pobierania jej na komputer) możesz wykorzystać tryp przeglądania pełnoekranowego. Aby uruchomić przeglądanie instrukcji D-Link AirPlus Xtreme G DWL-2100AP na pełnym ekranie, użyj przycisku Pełny ekran.
 • Pobranie na komputer - Możesz również pobrać instrukcję D-Link AirPlus Xtreme G DWL-2100AP na swój komputer i zachować ją w swoich zbiorach. Jeżeli nie chcesz jednak marnować miejsca na swoim urządzeniu, zawsze możesz pobrać ją w przyszłości z ManualsBase.

Instrukcja obsługi D-Link AirPlus Xtreme G DWL-2100AP

Advertisement
Wersja drukowana

Wiele osób woli czytać dokumenty nie na ekranie, lecz w wersji drukowanej. Opcja wydruku instrukcji również została przewidziana i możesz z niej skorzystać klikając w link znajdujący się powyżej - Drukuj instrukcję. Nie musisz drukować całej instrukcji D-Link AirPlus Xtreme G DWL-2100AP a jedynie wybrane strony. Szanuj papier.

Streszczenia

Poniżej znajdziesz zajawki treści znajdujących się na kolejnych stronach instrukcji do D-Link AirPlus Xtreme G DWL-2100AP. Jeżeli chcesz szybko przejrzeć zawartość stron znajdujących się na kolejnych strinach instrukcji, możesz z nich skorzystać.

Podręcznik administrowania systemem D Link Airplusxtreme GPlus Dwl 2000apPlus

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik administrowania systemem D Link Airplusxtreme GPlus Dwl 2000apPlus

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik administrowania systemem D Link Airplusxtreme GPlus Dwl 2000apPlus