Opis systemu Emerson Bettis Q 0950

Emerson Bettis Q 0950 to nowoczesny system sterowania, który pozwala użytkownikom na zdalne sterowanie i monitorowanie swoich systemów. System może być używany do sterowania wszystkimi rodzajami silników, zarówno tymi zasilanymi elektrycznie, jak i spalinowymi. System Q 0950 oferuje wysokiej jakości sterowanie i monitorowanie, które są łatwe w konfiguracji i użyciu. System posiada funkcję czuwania, która wysyła powiadomienia do użytkowników w przypadku wykrycia nieprawidłowości w systemie. System może również wykorzystywać dane z czujników, aby wykrywać wszelkie zmiany w systemie. Emerson Bettis Q 0950 oferuje wysoką wydajność i jest wyposażony w zaawansowane funkcje sterowania i monitorowania, aby zapewnić użytkownikom pełną kontrolę nad systemami.

Ostatnia aktualizacja: Opis systemu Emerson Bettis Q 0950

Przeznaczenie systemu

System eanaliza. pl został stworzony w celu zautomatyzowanego tworzenia analiz finansowych oraz monitoringu finansów przedsiębiorstw. Łączy prostotę obsługi z szerokim zakresem funkcjonalnym, wielopoziomowym i wieloosobowym dostępem online przez 24 godziny na dobę, zautomatyzowanym importem danych z plików generowanych przez systemy księgowe oraz przejrzystą prezentacją danych.

Wygoda i funkcjonalność

Aby rozpocząć korzystanie z systemu eanaliza. pl wystarczy komputer z dostępem do Internetu. System zapewnia czytelną prezentację danych, podpowiedzi zawierające definicje wskaźników, ich interpretację, sposób obliczenia oraz szybkie i proste tworzenie wykresów ułatwiających analizę finansów.

Jakość systemu

System powstał przy współpracy z Ekspertami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, od wielu lat prowadzącymi badania naukowe i zajęcia dydaktyczne w zakresie analizy finansowej i finansów przedsiębiorstw.

Współpraca z Ekspertami dotyczyła budowy warstwy merytorycznej systemu, w szczególności określenia obszarów analizy, selekcji odpowiednich wskaźników oraz ich interpretacji.

Eksperci zweryfikowali również system pod względem funkcjonalności i prezentacji wyników analizy.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego system eanaliza. pl jest zabezpieczony certyfikatem klasy EV (Extended Validation) – jest to najwyższa ochrona danych, stosowana między innymi w bankowości elektronicznej. eanaliza. pl jest systemem samodzielnym, dostępnym online. System nie wymaga instalacji żadnych komponentów na Twoim komputerze.

Osiągi


Przyspieszenie do elektrycznej przyszłości.

Po realizacji materiałów graficznych mogło dojść do zmian obejmujących przedstawiane produkty.

EQC to w pełni elektryczny SUV oferujący dużą ilość miejsca i komfort podróży. Jednak podczas przyspieszania staje się samochodem sportowym. Już z postoju dostępny jest pełny moment obrotowy, który natychmiast katapultuje EQC do przodu. To różni napęd wyłącznie elektryczny od każdego tradycyjnego pojazdu z silnikiem benzynowym lub wysokoprężnym. Wynikiem jest całkowicie nowa, fascynująca dynamika jazdy.

Poznaj Mercedesa EQC.

Oblicz ratę leasingową dla swojego EQC.

Skonfiguruj swojego EQC.

Elektryczny zespół napędowy

Dwa silniki przekształcają energię elektryczną w czystą przyjemność z jazdy.

Silniki elektryczne na osi przedniej i tylnej przekształcają wspólnie energię elektryczną zgromadzoną w akumulatorze, wytwarzając w ten sposób moc 300 kW (408 KM). W celu minimalizacji zużycia prądu oraz maksymalizacji dynamiki elektryczne zespoły napędowe są zaprojektowane w różny sposób: przedni silnik jest zoptymalizowany pod kątem maksymalnej efektywności w niskim i średnim zakresie obciążeń, tylny silnik decyduje o dynamice.

Dane techniczne

Stopnie wydajności i dane techniczne EQC.

Aerodynamika

Mniejszy opór powietrza gwarantujący większy zasięg.

Za sprawą minimalnej wartości cw równej 0, 27* w najlepszej pod względem aerodynamicznym konfiguracji EQC należy do najlepszych pod względem przepływu powietrza SUV-ów. Uwidacznia się to początkowo za sprawą czystego, prostego designu będącego kontynuacją języka designu zmysłowej wyrazistości. Można to poczuć wszystkimi zmysłami za sprawą skutecznych działań akustycznych mających na celu ograniczenie odgłosów wiatru i toczenia się. W przypadku pojazdów elektrycznych zoptymalizowany pod względem aerodynamicznym kształt pozwala zwiększyć rzeczywisty zasięg.

W modelu EQC celem redukcji oporu powietrza wprowadzono wiele udogodnień aerodynamicznych, optymalizując na przykład różne uszczelnienia, okładziny oraz otwory powietrzne w przedniej części pojazdu, na kołach, w podwoziu, oszkleniu, na dachu i z tyłu pojazdu.

* Wartość cw równą 0, 27 można osiągnąć w połączeniu z opcjonalną linią wyposażenia AMG, 19-calowym kołami ze stopu metali lekkich i oponami letnimi, stopniami o wyglądzie aluminium z gumowymi wypustkami oraz bez haka holowniczego.

Wymiary

Tak dobrze EQC wpasowuje się w Twoje życie.

Swoją codzienną przydatność EQC udowadnia w każdym milimetrze. Ze swoim wyjątkowo przestronnym wnętrzem i wystarczającą pojemnością bagażową jest on perfekcyjnym towarzyszem również podczas dłuższych podróży.

Napęd na wszystkie koła

Ciesz się elektromobilnością przy każdej pogodzie.

Całkowicie zmienny napęd 4MATIC poprawia trakcję i stabilność jazdy przede wszystkim w trudnych warunkach drogowych: prawdziwy zysk w zakresie bezpieczeństwa w przypadku mokrej, ośnieżonej i oblodzonej nawierzchni. Równocześnie 4MATIC stanowi podstawę technologiczną dla dynamicznej radości z jazdy.

System 4MATIC rozdziela bezstopniowo napęd pomiędzy osią przednią i osią tylną – od 0 do 100 procent – ponieważ oba silniki elektryczne mogą być sterowane niezależnie od siebie. W przypadku utraty przyczepności na jednej osi dostępny jest wyższy moment obrotowy na drugiej. Działa to jak w przypadku pojazdu z konwencjonalnym napędem ze środkową blokadą mechanizmu różnicowego.

Opis systemu Emerson Bettis Q 0950

Bezpośredni link do pobrania Opis systemu Emerson Bettis Q 0950

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Opis systemu Emerson Bettis Q 0950