Ograniczona gwarancja i instrukcja obsługi Electrolux Efc 6680

Electrolux EFC 6680 to lodówka o wysokiej jakości i wyjątkowo długiej gwarancji. Ograniczona gwarancja Electrolux EFC 6680 obejmuje naprawę lub wymianę wszelkich wad występujących w normalnym użytkowaniu przez okres 5 lat od daty zakupu. Gwarancja chroni przed usterkami mechanicznymi, elektrycznymi i fabrycznymi, a także wadami materiałowymi. Ograniczona gwarancja Electrolux EFC 6680 nie obejmuje jednak uszkodzeń wynikłych z niewłaściwego użytkowania, normalnego zużycia ani niekorzystnych warunków otoczenia. Przed użyciem lodówki Electrolux EFC 6680 należy zapoznać się z instrukcją obsługi i przestrzegać wszystkich wskazówek dotyczących użytkowania i konserwacji.

Ostatnia aktualizacja: Ograniczona gwarancja i instrukcja obsługi Electrolux Efc 6680

 • W Electrolux wierzymy, że odpowiednio dbając o urządzenia, a także naprawiając je w razie potrzeby, możemy znacznie wydłużyć ich żywotność, oszczędzając przy tym energię i zasoby. Zapoznaj się z poradami dotyczącymi odpowiedniej troski o sprzęt, aby służył Ci jak najdłużej!

  Dowiedz się więcej

 • Jeśli masz problemy z urządzeniami, może być to łatwe do naprawienia. Nieustannie aktualizujemy nasz zbiór artykułów dotyczących rozwiązywania problemów i napraw, aby umożliwić Ci samodzielne rozwiązanie problemu i poprowadzimy przez możliwe rozwiązania. Jeśli nie, nasi technicy zawsze służą pomocą.

Akcesoria dopasowane do Twojego produktu

Wykorzystaj w pełni swój produkt dzięki odpowiednim akcesoriom. Naczynia, filtry, produkty czyszczące – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Kup akcesoria

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Jeśli nie masz pewności, jak postępować lub nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, odezwij się do nas – chętnie pomożemy!

 • Wyślij e-mailZadzwoń

  Gratulujemy wyboru urządzenia firmy Electrolux.

  Jeśli zakupiłeś produkt do 31 grudnia 2022 tutaj znajdziesz warunki gwarancji dedykowane dla: dużego AGD (piekarniki, płyty, okapy, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy do zabudowy, chłodziarki do wina, szuflady do pakowania próżniowego, szuflady do podgrzewania, kuchnie wolnostojące, zmywarki, chłodziarki, chłodziarko-zamrażarki, zamrażarki, pralki, suszarki, pralko-suszarki) oraz małego AGD (odkurzacze, myjki do okien, oczyszczacze powietrza, frytkownice, blendery, roboty kuchenne, miksery, ekspresy do kawy, tostery, czajniki, żelazka, parownice, stacje pary).

  Dla urządzeń zakupionych po 01 stycznia 2023 zmieniły się warunki gwarancji, odpowiednio dla: dużego AGD oraz małego AGD.

  Electrolux produkuje wysokiej jakości sprzęt gospodarstwa domowego. Poza standardowym okresem gwarancji możesz rozszerzyć ochronę Twojego urządzenia o dodatkowy rok lub 3 lata. Ciesz się swoim urządzeniem Electrolux przez długi czas.

  Czuj się lepiej w swoim domu dzięki MyElectrolux. Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Pełna kontrola nad posiadanymi gwarancjami
  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty

  28 electrolux Gwarancja/Serwis Warunki gwarancji 1. <strong>Electrolux</strong> Poland Sp. z o. o. gwarantuje, że zakupione urządzenie jest wolne od wad fizycznych, zobowiązując się jednocześnie - w razie ujawnienia takich wad w okresie gwarancyjnym i w zakresie określonym niniejszym dokumentem - do ich usunięcia w sposób uzależniony od właściwości wady. 2. Ujawniona wada zostanie usunięta na koszt gwaranta w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia uszkodzenia do autoryzowanego punktu serwisowego <strong>Electrolux</strong> Poland. 3. W wyjątkowych przypadkach konieczności sprowadzenia części zamiennych od producenta, termin naprawy może zostać wydłużony do 30 dni. 4. Okres gwarancji dla użytkownika wynosi 24 miesiące od daty zakupu. 5. Sprzęt przeznaczony jest do używania wyłącznie w warunkach indywidualnego gospodarstwa domowego. 6. Gwarancja nie obejmuje: – uszkodzeń powstałych na skutek używania urządzenia niezgodnie z instrukcją <strong>obsługi</strong>, – uszkodzeń mechanicznych, chemicznych lub termicznych, – uszkodzeń spowodowanych działaniem siły zewnętrznej np. przepięcia w sieci elektrycznej, wyładowania atmosferycznego, – napraw i modyfikacji dokonanych przez firmy lub osoby nie mające autoryzacji <strong>Electrolux</strong> Poland, – części z natury łatwo zużywalnych takich jak: żarówki, bezpieczniki, filtry, pokrętła. 7. Klientowi przysługuje wymiana sprzętu na nowy jeżeli po wykonaniu w okresie gwarancji czterech napraw nadal występują w nim wady. Przez naprawę rozumie się wykonanie czynności o charakterze specjalistycznym, właściwym dla usunięcia wady. Pojęcie naprawy nie obejmuje: instalacji, instruktażu, konserwacji sprzętu, poprawy połączeń mechanicznych lub elektrycznych. 8. Wymiany sprzętu dokonuje autoryzowany punkt serwisowy <strong>Electrolux</strong> Poland lub, jeśli jest to niemożliwe, placówka sprzedaży detalicznej, w której sprzęt został zakupiony. Sprzęt zwracany po wymianie musi byc kompletny, bez uszkodzeń mechanicznych. Niespełnienie tych warunków może spowodować nie uznanie gwarancji. 9. Montaż sprzętu wymagającego specjalistycznego podłączenia do sieci gazowej lub elektrycznej może być wykonany wyłącznie przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia pod rygorem utraty gwarancji. 10. <strong>Electrolux</strong> Poland nie ponosi żadnej odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe na skutek niewłaściwego zainstalowania sprzętu lub napraw wykonanych przez osoby nieupoważnione.

  electrolux 29 11. Koszty nieuzasadnionego wezwania serwisu pokrywa klient. 12. Powyższa gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z tytułu niezgodności towaru z umową. 13. Niniejsza gwarancja obowiązuje na terytorium Polski. 14. Warunkiem dokonania naprawy lub wymiany urządzenia w ramach gwarancji jest przedstawienie dowodu zakupu z wpisaną datą sprzedaży, potwierdzoną pieczęcią i podpisem sprzedawcy. Uwaga: uszkodzenie lub usunięcie tabliczki znamionowej z urządzenia może spowodować nie uznanie gwarancji. ul. Kolejowa 5/7 01-217 Warszawa tel. 22 434 73 00 e-mail: reklamacje@electrolux. pl www. electrolux. pl

  • Page 1 and 2: Instrukcja obsługi PL Płyta gazow
  • Page 3 and 4: electrolux 3 Dziękujemy za wybrani
  • Page 5 and 6: electrolux 5 Eksploatacja POLSKI Wa
  • Page 7 and 8: electrolux 7 • Do czyszczenia pł
  • Page 9 and 10: Eksploatacja electrolux 9 INSTALACJ
  • Page 11 and 12: Palnik Średnica Średnica minimaln
  • Page 13 and 14: electrolux 13 Należy unikać stoso
  • Page 15 and 16: Instrukcje instalacji electrolux 15
  • Page 17 and 18: electrolux 17 Instrukcje dla instal
  • Page 19 and 20: Podłączenie do zasilania elektryc
  • Page 21 and 22: Dostosowanie do różnych rodzajów
  • Page 23 and 24: 520 electrolux 23 Zabudowa ŚR D M
  • Page 25 and 26: Możliwości zabudowy electrolux 25
  • Page 27: Serwis i oryginalne części zamien
  • Page 31 and 32: electrolux 31

 • Ograniczona gwarancja i instrukcja obsługi Electrolux Efc 6680

  Bezpośredni link do pobrania Ograniczona gwarancja i instrukcja obsługi Electrolux Efc 6680

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Ograniczona gwarancja i instrukcja obsługi Electrolux Efc 6680