Kurs szkoleniowy Asus Wl 330nul

Kurs szkoleniowy Asus WL-330NUL to nowoczesne narzędzie szkoleniowe, które jest dostępne dla użytkowników urządzeń sieciowych Asus. Kurs szkoleniowy jest zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom uzyskać wiedzę na temat jak konfigurować i zarządzać urządzeniami sieciowymi Asus. Kurs szkoleniowy zawiera różne instrukcje dotyczące konfiguracji urządzeń sieciowych, w tym ustawień sieci bezprzewodowej, ustawień protokołu internetowego, ustawień portu, ustawień sieci VPN, ustawień bezpieczeństwa i wiele innych. Kurs szkoleniowy zawiera również szczegółowe informacje na temat jak skonfigurować urządzenie sieciowe Asus, a także jak korzystać z aplikacji Asus i narzędzi do monitorowania i zarządzania siecią. Kurs szkoleniowy Asus WL-330NUL oferuje użytkownikom pełen zakres wiedzy na temat konfiguracji i zarządzania urządzeniami sieciowymi Asus.

Ostatnia aktualizacja: Kurs szkoleniowy Asus Wl 330nul

Asus WL-330NUL

TP-Link Archer AX6000

Dlaczego Asus WL-330NUL jest lepszy od TP-Link Archer AX6000?

 • 246. 2mm cieńszy?
  15mmvs261. 2mm
 • 240. 2mm węższy/a?
  21mmvs261. 2mm

Dlaczego TP-Link Archer AX6000 jest lepszy od Asus WL-330NUL?

 • Wersja Wi-Fi. ?
  Wi-Fi 6 (802. 11ax), Wi-Fi 5 (802. 11ac), Wi-Fi 4 (802. 11n)vsWi-Fi 4 (802. 11n)
 • 4654Mb/s wyższa prędkość Wi-Fi?
  4804Mb/svs150Mb/s
 • 8 więcej zewnętrznych anten?
  8vs0
 • Włączony IPv6?
 • Obsługuje mesh Wi-Fi?
 • 7 więcej portów LAN?
  8vs1
 • Posiada ochronę DoS?
 • Posiada technologię dwupasmową?

Opinie użytkowników

Ogólna ocena

Asus WL-330NUL

0 Opinie użytkowników

Asus WL-330NUL

0. 0/10

0 Opinie użytkowników

TP-Link Archer AX6000

1 Opinie użytkowników

TP-Link Archer AX6000

5. 0/10

1 Opinie użytkowników

Informacje ogólne

Dzięki większej liczbie portów LAN możesz podłączyć do sieci więcej komputerów, używając bezpośrednio kabli LAN.

Port WAN (Wider Area Network) najczęściej używany jest do podłączenia routera do Internetu. Używa się go również do połączenia z zewnętrzną siecią prywatną.

Urządzenie może pracować na otwartych przestrzeniach.

Posiadając więcej portów USB, możesz podłączyć więcej urządzeń.

okres gwarancji

Nieznana. Pomóż nam, sugerując wartość. (TP-Link Archer AX6000)

Gdy jest objęty gwarancją producenta, możliwe jest uzyskanie wymiany w przypadku awarii. Uwaga: Może się to różnić w zależności od regionu. com/pl/asus-wl-330nul-vs-tp-link-archer-ax6000/weight">waga

Uważamy, że mniejsza waga jest lepsza, ponieważ lżejsze urządzenia są wygodniejsze do przenoszenia. Niższa waga jest również zaletą dla urządzeń gospodarstwa domowego, ponieważ ułatwia transport. com/pl/asus-wl-330nul-vs-tp-link-archer-ax6000/volume">objętość

Objętość to ilość trójwymiarowej przestrzeni zamkniętej w obudowie produktu lub mówiąc prościej, przestrzeń zajmowana przez produkt.

Grubość (lub głębokość) produktu.

Szerokość reprezentuje poziomy wymiar produktu.

Wydajność

Wyższa prędkość maksymalna Wi-Fi skutkuje zwiększoną wydajnością pracy. Mierzy się ją w megabajtach na sekundę.

Urządzenia wspierające trzy pasma bezprzewodowe mają możliwość ulokowania większej ilości urządzeń w sieci i oferują wyższe prędkości (do 4, 000 Gbps w paśmie 5GHz).

Szybkość procesora wskazuje, ile cykli przetwarzania na sekundę może wykonać procesor, biorąc pod uwagę wszystkie jego rdzenie (jednostki przetwarzania). Oblicza się go przez dodanie częstotliwości taktowania każdego rdzenia lub, w przypadku procesorów wielordzeniowych wykorzystujących różne mikroarchitektury, każdej grupy rdzeni. com/pl/asus-wl-330nul-vs-tp-link-archer-ax6000/wifi">Wersja Wi-Fi

Wi-Fi 6 (802. 11n)

Wersje Wi-Fi obsługiwane przez urządzenie.

Urządzenia dwupasmowe, dzięki najnowszemu pasmu 5 GHz potrafią przesyłać dane szybciej, wykorzystując bieżące standardy (n. p. 802. 11n, 802. 11ac). Jeśli potrzeba, potrafią one skorzystać ze starszego pasma 2. 4GHz. com/pl/asus-wl-330nul-vs-tp-link-archer-ax6000/ram">RAM

Pamięć o dostępie swobodnym (RAM) jest formą pamięci ulotnej używanej do przechowywania aktualnie używanych danych roboczych i kodu maszynowego. Jest to szybki, tymczasowy magazyn wirtualny, który można odczytywać i zmieniać w dowolnej kolejności, umożliwiając w ten sposób szybkie przetwarzanie danych.

Urządzenie ma wejście na zewnętrzną kartę pamięci (np. SD lub micro SD), co pozwala na rozszerzenie wewnętrznej pamieci za pomocą dodatkowych modułów. Dzieki wyjmowalnej karcie można również łatwo uzyskac dostęp do zapisanych na niej dokumentów lub fotografii.

Dzięki przekaźnikowi DNS lub buforowaniu DNS router przez krótki czas przechowuje odpowiedzi na zapytania. Oznacza to, że to samo zapytanie powróci z szybszą odpowiedzią jeśli powtórzy się je z innego komputera w tej samej sieci.

Pamięć wewnętrzna odnosi się do wbudowanej pamięci dostępnej w urządzeniu na dane systemowe, aplikacje i dane generowane przez użytkownika. Dzięki dużej ilości pamięci wewnętrznej możesz zapisać więcej plików i aplikacji na swoim urządzeniu.

Antenty

Większa liczba anten wpływa na zwiększenie siły sygnału. Anteny zewnętrzne można rozkładać i zmieniać ich ustawienie, aby polepszyć jakość sygnału, lub jeśli potrzeba wymienić ją na dłuższą.

Jeśli antena nie jest nam potrzebna to możemy ją odinstalować, lub wymienić na dłuższą jeśli zajdzie taka potrzeba. com/pl/asus-wl-330nul-vs-tp-link-archer-ax6000/internal-antennas">liczba zewnętrznych anten

Większa liczba anten wpływa na zwiększenie siły sygnału. Urządzenia z wewnętrznymi antenami zazwyczaj zajmują mniej miejsca.

Zabezpieczenie

Zapora sieciowa chroni sieci komputerowe przed nieupoważnionym dostępem.

Ochrona DoS chroni zawartość sieci przed atakami DoS (Denial of Service). Ogromna ilość sieci z wnioskami serwerów spowalnia ogólny ruch i może powodować potencjalne, długotrwałe przerwy.

WPA3 to metoda łączenia się z siecią Wi-Fi, która jest bezpieczniejsza niż poprzedni protokół (WPA2). Poszczególne dane są lepiej zaszyfrowane, a hakerom trudniej jest zdobyć hasło za pomocą ataku typu brute force.

Ta funkcja routera przeznaczona jest do uwierzytelniania indywidualnych użytkowników serwera zewnętrznego posługujących się nazwą użytkownika i hasłem. Jest to bardziej bezpieczne i kompleksowe rozwiązanie niż WPA.

Metoda WPA2-PSK polega na ochronie twojej sieci przy wykorzystaniu WPA2 (Wi-Fi Protected Access 2) oraz hasła Pre-Shared Key (PSK). Zostało to zaprojektowane z myślą o użytkownikach domowych nie posiadających serwera uwierzytelniania trybu enterprise.

Jest to funkcja ochrony, w której dostęp do sieci przyznaje się urządzeniom opartym na ich unikalnym adresie MAC. Zwiększa to ochronę, jednak może być ryzykowne w przypadku utraty urządzenia.

Możesz aktywować L2TP Passthrough. L2TP (Layer 2 Tunneling Protocol) to protokół VPN (Virtual Private Network) do bezpiecznego transportowania przez Internet danych z jednego urządzenia do drugiego.

Możesz aktywować IPsec Passthrough, aby pozwolić zaszyfrowanym/uwierzytelnionym danym IPsec (IP Security Protocol) bezpośrednio przejść przez router, uruchamiając tym samym wzmożoną ochronę.

Cała ruch przychodzący zostanie zablokowany, z wyjątkiem tych jednostek, które zostały zaznaczone w sekcji Stateful Packet Inspection (SPI). Pomaga to w ochronie twojej sieci przed niechcianym ruchem.

Funkcje

IPv6 to nowsza wersja protokołu internetowego. IPv6 pracuje jako oddzielna sieć dla IPv4 i może pomieścić więcej adresów IP i więcej funkcji.

Zwykle router nadaje sygnał Wi-Fi we wszystkich kierunkach. Korzystając z technologii beamforming (kształtowania wiązki), router wykrywa, gdzie znajduje się Twoje urządzenie i skupia silniejszy sygnał w tym kierunku, co zapewnia lepsze połączenie.

Jeśli używasz kilku z tych routerów, mogą one łączyć się ze sobą, aby zapewnić większy obszar zasięgu Wi-Fi. Jest to szczególnie przydatne, jeśli masz duży dom lub mieszkanie.

Istnieje dedykowana aplikacja na smartfony przeznaczona do użytku z urządzeniem.

Kompatybilność cloud pozwala ci zdalnie kontrolować działanie urządzenia przy użyciu smartfona, tabletu lub innego przenośnego urządzenia internetowego.

Urządzenia bezprzewodowe pozwalają użytkownikom na wolność poruszania.

Wszystkie certyfikat DLNA produkty są kompatybilne ze sobą. Gdy różne urządzenia są podłączone do tej samej sieci, dane mogą być przesyłane z łatwością pomiędzy nimi.

Universal Plug n Play (UPnP) to zbiór protokołów sieciowych, które pozwalają urządzeniom podłączonym do sieci, takim jak komputery osobiste, drukarki, bramy internetowe, puntkom dostępu do Wi-Fi i urządzeniom przenośnym na wyszukanie się nawzajem i wymianę informacji w sieci.

Dzięki Jakości Usług (QoS) możesz zoptymalizować wydajność decydując który ruch uznać za priorytetowy, gdy nastąpi zator. Możesz zdecydować ktory ruch jest ważny opierając się na takich rzeczach jak adres IP i typ usług internetowych.

Najlepszy/najlepsza w kategorii routery?

Asus ROG Rapture GT-AXE16000

Asus ROG Rapture GT-AX11000 Pro

Asus ROG Rapture GT-AX6000

Pokaż wszystko


ponad rok temu, Paweł Gajkowski

... więc znajdzie swoje miejsce w każdej kieszenie. A czego możemy się po nim spodziewać? Kieszonkowy router ASUS WL-330NUL został stworzony po to, aby ułatwić komunikację bezprzewodową poza domem, czy też biurem... punkt dostępowy (hot spot), dzięki czemu w bardzo łatwy sposób udostępniać połączenie innym urządzeniom. Kieszonkowy router

ponad rok temu, techManiaK Co kupić? gizManiaK. pl

... wielu osób są sieci telewizji cyfrowej, które oferują kompleksowe usługi. Wtedy router wraz z odpowiednim podłączeniem dostajemy w zestawie, w ramach opłaty... opcji od zaopatrzenia się w solidny, niezawodny router. Zobacz również | Kupujemy router. Na co zwracać uwagę? Dobry router powinien spełniać trzy podstawowe

ponad rok temu, Bogusław Rosa

... ma osoby, która nie doświadczyła opóźnień lub tzw. lagów. ASUS wprowadził do swojej oferty dwupasmowy router w standardzie AC oraz nową kartę sieciową, które pomogą... procent w porównaniu z innymi dostępnymi na naszym rynku routerami. Dodatkowo prezentowany router pełni funkcję serwera plików, które możemy przechowywać w

ponad rok temu, Jarosław Boroński Poradniki

WLAN, GHz i ac - ze wspomnianymi pojęciami możemy spotkać się niemal na każdym kroku. Terminy te obecne są podczas wyboru laptopa lub bezprzewodowego routera. Warto się z nimi zaznajomić, ponieważ w przeciwnym razie możemy być mocno rozczarowani naszą domową siecią „bez kabli”. Zakres Laptop w salonie, radio internetowe w kuchni, a smartfon w sypialni

ponad rok temu, Aleksander Piskorz

... się mianem króla łączności bezprzewodowej. Nowy router ASUSA zaprezentowany na targach IFA jest po prostu... kosmiczny. ASUS RT-AC5300 to router bezprzewodowy, który wygląda dosłownie jak statek kosmiczny.... Anteny dostępne na routerze mogą być swobodnie zdjęte i schowane do szafy. ASUS RT-AC5300 jest zdolny do

ponad rok temu, Amadeusz Cyganek Testy

.... Zrobienie jajka sadzonego na pulpicie roboczym laptopa raczej się nie uda. ;) ASUS GL552VW lubi hałasować, zwłaszcza jeśli chodzi o pracę pod pełnym obciążeniem - wówczas... niezłą czułością jeśli chodzi o pomiar w pokoju, w którym znajdował się router oraz na tej samej kondygnacji. Znacznie gorzej było natomiast po zmianie...

ponad rok temu, Grzegorz Szczypa

... kodem sieci2020, zapłacimy za niego 499 zł - wg Ceneo to najlepsza propozycja. Router ASUS RT-AC1200 V2 za 129 zł ASUS RT-AC1200 V2 obsługuje jednocześnie pasma 2, 4 GHz i 5 GHz... dzięki zastosowaniu czterech anten zewnętrznych. Szybą instalację umożliwia dedykowany interfejs ASUSWRT, a bieżącą obsługę aplikacja ASUS Router. W

ponad rok temu, marcin

... 3D - “Best Choice of the Year”, netbook Asus Eee PC 1015PE - "Green ICT" oraz dwuzakresowy router ASUS AP-N53 Wireless-N - w kategorii “Communication Products”. Asus G51 3D zdobył nagrodę “Best Choice of the... od obciążenia. Dzięki temu opisywany Seashell zapewnia nawet 13 godzin nieustannej pracy na baterii. Bezprzewodowy

28. 2022, Amadeusz Cyganek

... ścianach u góry urządzenia, w której umieszczono osiem wydajnych anten. ASUS ZenWiFi Pro ET12 jest napędzany 64-bitowym procesorem nowej generacji... dużej przepustowości – jak np. rozwiązania typu NAS. Sprzęt obsługuje także technologię ASUS RangeBoost Plus – rozwiązanie które zwiększa zasięg łączności dla wszystkich urządzeń...

Technologia idzie naprzód, a Internet na stałe wpisał się w naszą codzienną egzystencję. Jaki jednak modem / router wybrać? A może już nie warto? Jeżeli masz jakieś pytania, ten poradnik jest dla Ciebie! Określ swoje potrzeby Zacznijmy od tego, że wybór urządzenia umożliwiającego nam dostęp do Internetu ma kluczowe znaczenie dla codziennego komfortu

ponad rok temu, Michał Rogowicz

Firma ASUS wprowadzi do sprzedaży nowe urządzenie sieciowe ADSL DSL-N16U. Jest to w pełni funkcjonalny, bezprzewodowy router 802. 11n z wbudowanym modemem ADSL/ADSL2+. Zaimplementowane technologie pozwalają na prędkość WiFi na poziomie... AiCloud. Piki przechowywane w sieci, na podłączonych urządzeniach magazynujących lub na ASUS

ponad rok temu, Szymon Marcjanek

... ). Wyposażenie uzupełniają stereofoniczne głośniki, które producent reklamuje podkreślając obecność technologii ASUS SonicMaster Lite i MaxxAudio. W rzeczywistości, układ zainstalowany w BU201... prawda w sytuacji, gdy laptop znajdował się na innym piętrze, niż router, o połączeniu na paśmie 5 GHz mogłem zapomnieć, to mimo....

ponad rok temu, Michał Milc

.... Nawet podczas wpisywania tekstu łatwo rozhuśtać ekran. Ważną cechą wyróżniającą testowanego ASUS-a od mini-komputerów starszej generacji jest bogate wyposażenie dodatkowe, gdzie... — na prawym umieszczono wspomniane gniazdo USB 2. 0 oraz wyjście audio. ASUS pamiętał o dodaniu głośników stereofonicznych, które umieścił na spodzie

tabletManiaK. tabletmaniak. pl/155434/asus-tf103c-test/" title="jaki 10-calowy tablet tablet dla studenta tablet z Androidem 4. 4. 2 KitKat tablet z klawiaturą tablet zamiast komputera - ASUS Transformer Pad TF103C – test tabletu z klawiaturą">

... pokazały, że spadek zasięgu w ostatnim scenariuszu (inna kondygnacja niż router, dużo ścian na przeszkodzie) może czasami uniemożliwiać korzystanie z Internetu.... nie ma zupełnie mowy (może z maleńkimi wyjątkami - dokładnie dwoma). ASUS dba o oprogramowanie, czego poświadczeniem jest też zestaw preinstalowanych aplikacji....

ponad rok temu, marcinch

Jeżeli ktoś aktualnie potrzebuje komputera mobilnego w przystępnej cenie, być może zainteresują go promocje wystosowane przez internetowy sklep morele. net. Znajdzie się również coś dla amatorów sieci bezprzewodowych i gier. Promocja dotyczy trzech laptopów. Zgodnie z opisami dostępnymi na stronie morele. net, do czynienia mamy z trzema typami urządzeń:

gsmManiaK. pl

... mogą wejść w posiadanie smartfonu Microsoft Lumia 535. Do oferty na życzenie trafił natomiast ASUS EeeBook X205 oraz router LTE Huawei E5573. Propozycja od Tajwańczyków jest wyposażona między innymi w 11. 6...

.... Wraz z laptopem otrzymujemy w zestawie mysz Lenovo Y Gaming, oraz modem USB lub domowy router LTE. Laptop Lenovo Legion Y520 będzie dostępny w każdej opcji taryfowej – również od 1 zł... Ideapad 100S+ i rocznym pakietem Microsoft Office 365 Personal gratis, 15, 6-calowym ASUS Vivobook X541UA z plecakiem Asus Nereus w zestawie.

... Samsung N150), jak i notebooków korzystających z zewnętrznego modemu (w poniższym przykładzie ASUS UX21 + Huawei E173-u2). Zaczynamy od pobrania znakomitego programu Top NetInfo,.... W tym celu wychodzimy z ustawień i klikamy Połącz. Konfigurujemy mobilny router z 3G Najłatwiejsza z metod - wystarczy wejść w panel zarządzania routera

ponad rok temu, bartek

... Sprzęt już niebawem pojawi się w e-sklepie. Do końca stycznia 11-calowy Asus Zenbook UX21E będzie dostępny tylko i wyłącznie w Orange. W lutym pojawi... oraz 730 zł dla klientów biznesowych. Razem z komputerem dostaniecie nowoczesny i wydajny router Huawei E586, który pozwala ściągać dane z prędkością do 21Mb/s oraz... bezprzewodowo

... wszystkim pod kątem funkcjonalności. EDGE VS8 gabarytami i wyglądem przypomina raczej router, niż komputer osobisty. Wszystkie podzespoły zamknięto w niedużej (197 x 182... znajdziecie porównanie dysku EDGE VS8 z nośnikiem wykorzystanym w budżetowym laptopie ASUS X501A. Listę wyposażenia zamykają moduły komunikacyjne: karta Ethernet

... Nokia Power Keyboard. Tablet otrzymał jeszcze moduł NFC. Nokia Power Keyboard W odróżnieniu od klawiatur ASUS-a, które dedykowane są tabletom z serii Transformer, Nokia Power Keyboard pełni nie tylko funkcję... połączenia z siecią. Nawet w ostatnim teście, kiedy urządzenie znalazło się na innej kondygnacji niż router, a na

acerManiaK. acermaniak. pl/26598/test-acer-travel-mate-p645/" title="laptop do pracy laptop z ekranem 14" laptop z i5 mały laptop do biznesu - Acer Travel Mate P645 - test niedużego laptopa biznesowego">

... 5 GHz. Z reguły jednak przepustowość połączenia zmaleje, kiedy znajdziemy się na innej kondygnacji niż router. Mamy za to szeroką zgodność: 802. 11a/b/g/n/a oraz możliwość podłączenia się... z układem Intel HD 520. Jak widać, Acer radzi sobie mniej więcej tak samo, jak ASUS BU201 bazujący na Intel i7 czwartej generacji. Różnice nie są

Rejestrując urządzenie, możesz łatwo zarządzać gwarancją produktu, uzyskać pomoc techniczną i śledzić stan naprawy.

Zarejestruj produkt

Kurs szkoleniowy Asus Wl 330nul

Bezpośredni link do pobrania Kurs szkoleniowy Asus Wl 330nul

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Kurs szkoleniowy Asus Wl 330nul