Książka instruktażowa Ge Appliances Gfw450ssk

Książka instruktażowa Ge Appliances Gfw450ssk to przydatne narzędzie dla wszystkich, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad swoimi domowymi urządzeniami. Książka łączy wszystkie informacje dotyczące instalacji, konserwacji i naprawy urządzeń firmy GE, w tym m.in. lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe i zmywarki. Zawiera również wskazówki dotyczące bezpiecznego przechowywania żywności, bezpiecznego użytkowania i inne ważne informacje. Książka instruktażowa Ge Appliances Gfw450ssk jest przydatnym narzędziem, które może pomóc użytkownikom w zapewnieniu optymalnej wydajności i bezpieczeństwa ich urządzeń GE.

Ostatnia aktualizacja: Książka instruktażowa Ge Appliances Gfw450ssk

Ładowacze czołowy TUR-2 sekcyjny EURO RAMKA

Modele ciągników do których jest dostępny ładowacz czołowy:

URSUS: C-330, C-335
URSUS: C-360, C-360/3P
URSUS: 2812, 3512
MF: 235, 255
ZETOR: 5011, 5211
ZETOR: 6011, 6211,
ZETOR: 7011, 7211, 7711

cena netto: 4400 zł + vat 23%

Każdy ładowacz zawiera: zestaw przewodów hydraulicznych wraz z rozdzielaczem oraz śruby montażowe
TUR-2, udźwig do 500 kg, 2 sekcyjny, węże schowane w ramie, zapinany na euro-złączach, wysięgnik wzmacniany z podwójnym wspornikiem wewnątrz ramy.
Do każdego ładowacza pisemna gwarancja na 12 miesiące, książka, instruktażowa.

Roda Sp. z o. o. Maszyny Rolnicze
Dąbrówka 103A
38-200 Jasło

TEL: 0048
608
175
887

WSPÓŁPRACA:
Zapraszamy do współpracy zarówno składnice maszyn, sklepy, hurtownie, jak i sieci handlowe. Nasz profesjonalny zespół przygotuje indywidualną ofertę oraz zadba, aby zamówienie zrealizowane zostało zgodnie z wszelkimi Państwa życzeniami i oczekiwaniami. Prosimy o kontakt telefoniczny, listowny lub za pomocą poczty elektronicznej. Dla stałych klientów przewidujemy bardzo korzystne warunki.

Nowa droga nauki pływania

Książka przedstawiająca rewolucyjną metodę uwalniania w dziecku naturalnej umiejętności pływania oraz nauki stylu grzbietowego, stylu motylkowego, kraula i stylu klasycznego (żabki).

Napisana niespotykanym dotąd w literaturze sportowej językiem, przedstawia arkana pływania oraz techniki czterech stylów w postaci pasjonującej historii, przenoszącej czytelnika w różne światy i sytuacje.

Instincive Swimming prowadzi do obudzenia wrodzonej umiejętności pływania, oraz nauki poprzez zabawę.

Synteza wiedzy przekazywanej przez trenerów pływania, pedagogów, psychologów dziecięcych oraz własnego doświadczenia szkoleniowego autora.

Połączenie tekstu żywym obrazem

Do każdego zagadnienia szkoleniowego przygotowany jest dodatkowo film.

Obejrzysz go skanując kod QR

Książka to nieprzeciętny zbiór wiedzy o istocie pływania. Dedykowana jest osobom, dla których pływanie stanowi

w życiu dużą wartość.

Dla osób zajmujących się pływaniem zawodowo – idealne narzędzie pracy.

Dla rodziców chcących samodzielnie nauczyć pływać swoje dziecko – Twoje wsparcie

Nie umiesz pływać ale chcesz się nauczyć?
Ta książka pokaże Ci jak zacząć

Pływacy, dzięki tej książce lepiej zrozumieją przyczynowo – skutkowość ruchów i pozycji w wodzie oraz dostaną szansę samodoskonalenia swojego stylu.

Książka to nieprzeciętny zbiór wiedzy o istocie pływania.

Pływacy, dzięki tej książce lepiej zrozumieją przyczynowo – skutkowość ruchów i pozycji w wodzie oraz dostaną szansę samodoskonalenia swojego stylu.

Dla osób zajmujących się pływaniem zawodowo – idealne narzędzie pracy.

Dla rodziców chcących samodzielnie nauczyć pływać swoje dziecko – Twoje wsparcie

Nie umiesz pływać ale chcesz się nauczyć?
Ta książka pokaże Ci jak zacząć

" Nowym optymizmem napełnia mnie fakt, że nareszcie działają szkoleniowcy zdolni do kreatywnego myślenia i odwagą do dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat nauki pływania. Autor w odróżnieniu od innych, nie przepisał bezkrytycznie z książek od 100 -lecia powielanych, standardowych, nieefektywnych ćwiczeń, preferujących wiosłowanie i zagarnianie wody. Zadał sobie trud opisania sposobu nauczania pływania pasywnego oraz wytwarzania chwytów w wodzie, co jest najważniejsze w pływaniu wyczynowym, ale też trudniejsze do uczenia. Tak szkolić potrafią tylko ludzie z wyobraźnią, sercem i zrozumieniem a zwłaszcza rozumieniem psychiki dziecka. Komunikatywna forma przekazu oraz jasny opis ćwiczeń, sprawia że ten materiał szkoleniowy jest zrozumiały i może być przydatny nie tylko specjalistom. "

autorytet sztuki nauczania pływania, trener medalistów olimpijskich mistrzostw Świata i Europy. 

" Wspaniałe podejście do nauki i doskonalenia pływania. Świetna pozycja! Autor dzieli się z nami wielkim doświadczeniem z pracy. Ta książka to wyjątkowe połączenie wiedzy o technice, pracy z dziećmi i wrażliwości na piękno i efektywność pływania. Świetnie napisana, polecam każdemu, kto jest związany z pływaniem.

olimpijczyk, medalista Mistrzostw Europy i Świata, trener Polskiej Kadry Narodowej

"Najlepsze, co możemy przekazać dzieciom to nowe umiejętności w formie zabawy. Ta lektura skutecznie uczy bawiąc. Autor książki, z którym sama współpracowałam szkoleniowo przez kilka lat, przekazał tu ogrom wiedzy o technice pływania w wyjątkowo ciekawym stylu literackim. Serdecznie polecam. "

olimpijka, mistrzyni Europy 

" Pierwszy raz spotkałem się z tak profesjonalnym i nowatorskim podejściem do nauki techniki pływania. Jasna i bardzo czytelna forma przekazu często skomplikowanych szczegółów techniki to jeden z największych atutów tej książki. Polecam przeczytac i stosować w swojej pracy trenerskiej, nie tylko z dziećmi. "

olimpijczyk, Mistrz Europy, trener olimpijczyków i medalistów mistrzostw Świata i Europy. 

"Lektura na 5+. Stanecki w wysokiej formie; ciekawie, wesoło, dostępnie, kreatywnie…Przeczytałem jednym tchem. Kradnę wszystko. Polecam. "

współtwórca i trener główny G-8 Bielany Warszawa

thin

Bartosz Stanecki – trener pływania specjalizujący się w optymalizacji techniki. Od 2007 pracuje jako trener w klubach pływackich, oraz indywidualnie z pływakami na wszystkich poziomach zaawansowania.

Trener medalistki Mistrzostw Świata i Europy Juniorów oraz medalistów mistrzostw krajowych. W dotychczasowej pracy szkoleniowej współpracował z siedmioma olimpijczykami i ich trenerami. Twórca kilkunastu profesjonalnych filmów szkoleniowych o technice pływania.

Inicjator i założyciel klubów pływackich, założyciel Ośrodka Rozwoju Pływania, współtwórca programu SWIM2024.

Wieloletni nauczyciel wychowania fizycznego i muzyki w szkole podstawowej. Wychowawca – wolontariusz w Domu Dziecka, instruktor na obozach harcerskich, autor muzyki, tekstów piosenek i małych form poetyckich.

Czym jest dla mnie pływanie?

Jako trenera – niesamowitą możliwością interakcji z drugim człowiekiem.

Dzięki niej powstaje wyjątkowe połączenie harmonii ruchu, wysiłku fizycznego i w efekcie prędkości pływania.

Jako pływaka – jedyną w swoim rodzaju formą latania.

Dlaczego powstała ta książka?

Powodem jej powstania jest potrzeba rozwoju sztuki nauki pływania. Wszystko, czego nauczyła mnie moja praca trenerska, współpraca z trenerami pływania, naukowcami i pedagogami jest wartością szkoleniową, która powinna być przekazana dalej. Synteza tej wiedzy dała efekt w postaci konkretnej metody pracy z dziećmi. Metoda ta przez kilka lat ewoluowała,

aż osiągnęła formę która za każdym razem daje zamierzony efekt…

… i to jest bezpośredni powód decyzji o jej opisaniu.

Na czym polega “nowość” tej metody?

Na formie szkoleniowej. W podstawowym pływaniu jest to uaktywnienie naturalnej umiejętności ssaków, w nauce czterech stylów – zabawy precyzyjnie budujące najważniejsze elementy techniki.

Do jakiego gatunku literatury można zaliczyć tę książkę?

Łączy ona trzy gatunki: popularnonaukowy, książka instruktażowa oraz elementy powieści.

Czy można tą metodą pracować indywidualnie?

Można, jednak jej ważnym elementem jest praca z dziećmi w grupie, dzięki czemu proces szkoleniowy jest efektywniejszy.

Które elementy techniki są najważniejsze w metodzie Instinctive Swimming?

Czucie wody na dłoniach i stopach, efektywność pracy nóg oraz hydrodynamika ułożenia ciała

w wodzie.

Jak szybko można nauczyć dziecko pływać tą metodą?

Każdy ma własne tempo uaktywniania w sobie umiejętności pływania. Niektóre z dzieci odnajdują tę umiejętność już po drugich zajęciach, inne po pięciu, sześciu lub więcej. Jedno jest pewne – odnajdą ją.

Na czym polega “nowoczesność ” techniki czterech stylów budowanych tą metodą?

Cały czas kanon techniki pływania ulega drobnej ewolucji. Instinctive Swimming buduje cztery style w oparciu o współczesne osiągnięcia szkoleniowe w tej dziedzinie.

Czy po przeczytaniu tej książki będę potrafił nauczyć kogoś pływać?

Jeżeli tylko będziesz tego chciał, to tak.

Czy ta książka pomoże mi w polepszeniu mojego pływania?

Wszystkie niuanse techniki pływania opisywane w książce podane są w formie przyjaznej dzieciom, ale dotyczą każdego pływaka – a więc zdecydowanie tak.

Do czego służą QR kody pod każdym opisywanym ćwiczeniem?

Skanując QR kod możesz zobaczyć na filmie to, co właśnie było opisane. Tekst w książce służy zrozumieniu istoty zagadnienia, kod QR służy jej obrazowemu przedstawieniu.

Czy po przeczytaniu tej książki zrozumiem o co chodzi w pływaniu?

Zrozumiesz istotę pływania oraz techniki czterech stylów. Jednak zrozumienie wielkiej dziedziny życia jaką jest pływanie w kontekście socjologiczno – społecznym zajmie Ci trochę więcej czasu niż ta książka:).

Nowa droga nauki pływania

Książka o pływaniu, jakiej jeszcze nie było. Napisana niespotykanym w sportowej literaturze językiem.

Prowadzi poprzez rewolucyjną formę uaktywniania umiejętności pływania, naukę stylu grzbietowego, delfina, kraula aż do stylu klasycznego.

Opisywana w książce metoda Instinctive Swimming otwiera nieznane dotąd możliwości rozwoju dzieci poprzez pływanie. Jest źródłem wiedzy o technice pływania, jednocześnie będąc nowoczesnym i skutecznym narzędziem pracy dla trenerów, instruktorów i nauczycieli pływania.

Malarstwo Krajobrazowe – podstawy rysunku, tom 15 - Leonardo Compact Series. 

Seria Leonardo obejmuje poradniki do nauki rysunku. Każdy zeszyt poświęcony jest innemu zagadnieniu.

Tom piętnasty obejmuje tematykę malarstwa krajobrazowego. Przedstawia szczegółowo tworzenie pejzaży przy użyciu farb akwarelowych.
Korzystanie z wiedzy zawartej w poradnikach opiera się na praktycznej nauce malowania. Teoria ograniczona jest do niezbędnego minimum. Leonardo Compact Series będzie pomocna dla początkujących, jak również dla średniozaawansowanych artystów.

Książka instruktażowa Ge Appliances Gfw450ssk

Bezpośredni link do pobrania Książka instruktażowa Ge Appliances Gfw450ssk

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Książka instruktażowa Ge Appliances Gfw450ssk