Instrukcja szybkiego użycia Epson Labelworks Px Lw Px900

Epson Labelworks PX LW PX900 to szybka i łatwa w użyciu drukarka etykiet dostarczana z oprogramowaniem LabelWorks. Drukarka jest zaprojektowana z myślą o wykorzystaniu w biurach, magazynach, szkołach i wielu innych miejscach. Epson Labelworks PX LW PX900 pozwala na tworzenie profesjonalnych etykiet o szerokiej gamie kolorów, w tym czarnym, białym, czerwonym, niebieskim i zielonym. Drukarka obsługuje różnego rodzaju nośniki, takie jak papier, folia, taśma żelowa i nadruk laserowy. Oprogramowanie LabelWorks umożliwia tworzenie oraz edycję etykiet, a także umożliwia tworzenie własnych projektów. Przy użyciu Epson Labelworks PX LW PX900 można wytwarzać etykiety o szerokości do 24 mm i długości do 3 m. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie do tworzenia etykiet na całej gamie różnych powierzchni, w tym rur, kabli, przewodów i wiele innych.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja szybkiego użycia Epson Labelworks Px Lw Px900

Pliki do pobrania

Pliki do pobrania

Oprogramowanie dla twórców

Epson Home & Craft Label

Inne oprogramowanieLabel Editor & Driver (v2. 10)wer. 2. 10

06-Jun-2022

85. 60 MB

. zip

Dodatkowe informacje:

Label Editor & Driver

Pobierz

LabelWorks Exif Label Tool (v1. 00)wer. 1. 00

19-Sep-2016

115. 55 MB

. exe

  • Import and extract Exif data from supported image file
  • Create the Exif data label, also available to input Title and Author
  • Available to import Lens model if Exif data has, or selectable from Lens list
  • Automatic thumbnail creation

SDK Support SiteSDK support provides the SDK and tools for developing label print applications for LabelWorks and information on the process for releasing your applications. If you use the SDK, you will be able to easily build a variety of label print apps with the simple API. Create label print applications that meet your needs.

WyświetlMobile AppsEpson Datacom for Android

Podróż Ruta de la Plata w liczbach Epson LabelWorks LW-PX900PCD to największa drukarka etykiet firmy — i prawdopodobnie tak duża, jak tylko drukarka podręczna. Jest to pierwszy krok w porównaniu z Epson LabelWorks LW-PX700 i najlepiej nadaje się do komercyjnych etykiet o średniej i dużej wytrzymałości.

Zdolność do obsługi szerszej taśmy, do 36 mm, jest główną różnicą między nimi i powodem, dla którego możesz chcieć zwiększyć budżet z 299 USD na LW-PX900 lub sam 379 USD na opisany tutaj zestaw Deluxe LW-PX900PCD (1. 42 cale). Model LW-PX900 jest również nieco szybszy, ma wyższą rozdzielczość, obsługuje wycinane taśmy, co czyni go bardziej wydajną drukarką etykiet niż LW-PX700 i wykracza poza Brady BMP41 w przypadku przemysłowej drukarki etykiet.

Co tu zobaczysz?

Epson LabelWorks LW-PX900PCD: Projektowanie

Podróż Ruta de la Plata w liczbach Epson LabelWorks LW-PX900PCD, podobnie jak jej mniejszy brat, ma uchwyt wyłącznie na jednym końcu, aby ułatwić przenoszenie drukarki o wadze 2. 78 funta. Ma podobną ogólną konstrukcję do LW-PX700 i jest podobny do rozmiaru Brady BMP41 i BMP21-Plus, co oznacza, że ​​jego rozmiar zmienia się w zależności od miejsca pomiaru.

W najdłuższym czasie głębokość (lub długość) Epsona wynosiła około 11. 6 cala. Uchwyt ma około 5. 4 cala średnicy w najszerszym miejscu, w kierunku góry od 3. 2 cala LCD i 3. 75 cala szerokości w najwęższym miejscu. Gdy siedzisz na płaskiej powierzchni, górny panel zsuwa się w dół, co ułatwia zrozumienie ekranu i ułatwia pisanie na klawiaturze QWERTY. Jego wysokość i grubość to około 3. 5 cala na ekranie, a także o cal mniej na końcu uchwytu. Chociaż drukarkę można trzymać obiema rękami podczas pisania kciukiem, poczujesz, że jest zbyt ciężka, aby wygodnie obsługiwać ją przez dłuższy czas.

Epson LabelWorks LW-PX900PCD: Kolory drukarki

Drukarka jest głównie czarna z czerwonymi akcentami, z białymi dla kilku klawiszy funkcyjnych i limonkową zielenią dla klawisza drukowania, a także szczeliny na etykiety. Do funkcji specjalnych należą zmiana ustawień, definiowanie etykiet dla krosownic i etykiet flag (z małym sygnałem wystającym z przewodu) oraz zapisywanie i ładowanie do 100 wpisów etykiet do/z wbudowanej pamięci.

Konfiguracja fizyczna

Oto typowa konfiguracja fizyczna: po prostu włóż kasetę z taśmą, a następnie 6 baterii AA lub nawet baterię litową (dostępną osobno za 79 USD lub jako część zestawu Deluxe) do urządzenia. Wersja Kit, którą wypróbowaliśmy, jest również wyposażona w zasilacz sieciowy do ładowania akumulatora litowo-jonowego, który według firmy Epson wystarczy na około 4 wkłady o długości 30 stóp pełne etykiet na jedno ładowanie. Możesz nosić dodatkową baterię lub baterie AA jako kopię zapasową lub korzystać z zasilania prądem zmiennym. Przewód zasilacza ma nieco ponad 12 stóp długości.

Do drukarki dołączony jest tylko zasilacz sieciowy, ale w przypadku oddzielnego zakupu jedna kaseta z taśmą. Twardy futerał (59. 99 USD osobno) i co najmniej 2 magnesy przemysłowe (21 USD), które podłącza się do dolnej części drukarki, aby można ją było przyczepić do dowolnej poręcznej powierzchni ferromagnetycznej, są zawarte w całym pakiecie w cenie opcjonalnej baterii plus XNUMX dolar.

150 taśm do wyboru

Firma Epson dostarcza obecnie 150 kaset z taśmą do takich Epson LabelWorks LW-PX900PCD, co zwiększa całkowitą liczbę odmian i szerokości oferowanych dla LW-PX700 do około 30. Około połowa z nich to 30-metrowe konwencjonalne taśmy z tworzywa sztucznego (poliester) w różnych kombinacjach kolorów druku i tła o szerokościach od 4 mm do 36 mm (0. 16 cala). – 1. 42 cala). Ceny wkładów o szerokości 12 mm i mniejszych wynoszą 20. 85 USD, 24. 85 USD w przypadku szerokości 18 mm i 24 mm (0. 71 do 0. 94 cala) oraz 34. 50 USD w przypadku szerokości 36 mm. Ponieważ wszystkie są to rolki ciągłe, cena za etykietę może się różnić w zależności od rozmiaru etykiety.

Srebrny mat; taśmy magnetyczne; taśmy z mocnym klejem; winylowe, termokurczliwe taśmy do rurek do kabli; taśmy fluorescencyjne i odblaskowe; samolaminujące taśmy owijające do przewodów z wyraźnym, niedrukowalnym obszarem do przecięcia drukowanego tekstu; i rolki z okrągłymi, owalnymi i prostokątnymi wycinanymi etykietami stanowią drugą połowę opcji etykiet. Długość, cena i ilość opcji dla każdego rodzaju taśmy specjalistycznej są różne.

Epson LabelWorks LW-PX900PCD: Drukowanie z komputera z systemem Windows lub w locie

Drukarka Epson LabelWorks LW-PX900PCD, podobnie jak LW-PX700, umożliwia użytkownikom laptopów i komputerów stacjonarnych z systemem Windows pobieranie i drukowanie za pomocą programu Epson Label Editor (wersja 2. 04), który zawiera również sterownik, który umożliwia drukowanie z innych aplikacji systemu Windows. Edytor etykiet. Z drugiej strony macOS nie obsługuje drukowania.

Z wyjątkiem możliwości wykorzystania większych kaset i taśm z wycinanymi etykietami, drukowanie bez konieczności podłączania komputera jest identyczne jak drukowanie z LW-PX700. Można zapisać i pobrać do 100 definicji etykiet, a także drukować kody kreskowe i kody QR, drukować w orientacji poziomej i pionowej, drukować etykiety w odbiciu lustrzanym przy użyciu dowolnego z 859 symboli przemysłowych i profesjonalnych. Opcja Drop Halt jest bardzo przyjemnym dotykiem: włącz ją, a gdy drukujesz wiele etykiet za pomocą tak jednego polecenia, drukarka zatrzyma się po odcięciu każdej etykiety i zaczeka, aż wszyscy wyjmiecie ją z gniazda wyjściowego przed wydrukowaniem Następna.

Szybkość urządzenia

Szybkość drukowania urządzenia przy zasilaniu prądem zmiennym wynosi 35 mm i 1. 38 cala na sekundę, według firmy Epson (IPS). To ponad trzy razy szybciej niż w przypadku Brady BMP21-Plus 0. 4 ips i tylko nieznacznie szybciej niż w LW-PX700 (1. 18 ips) i Brady BMP41 (1. 3 ips).

Prędkość jest zmniejszona do 0. 89 ips, gdy skonfigurujesz ją do cięcia na pół między etykietami, dzięki czemu możesz odrywać pojedyncze etykiety z ciągłych pasków materiału podkładowego po wydrukowaniu (włącznie z ostatecznym cięciem na końcu). Podczas testowania z baterią lub prądem zmiennym czasy były takie same.

Zwróć uwagę, że rozdzielczość 360 dpi urządzenia jest dwukrotnie wyższa niż w większości drukarek tej klasy i nieco wyższa niż 41 dpi w BMP300. Zwiększona rozdzielczość nie będzie miała znaczenia na większości etykiet. Ale zapewniał czyste, czytelne pisanie w 5 punktach, gdy drukujesz pięć stron tekstu na taśmie o szerokości mniejszej niż pół cala.

Wnioski

Drukarka LabelWorks LW-PX900 jest objęta dożywotnią gwarancją, która obejmuje przypadkowe uszkodzenie. Test upadku z wysokości MIL-STD-810 z wysokości czterech stóp również przeszedł pozytywnie przez Epson LabelWorks LW-PX900PCD. Chociaż oba Epsony mają prawie identyczne programy do drukowania Windows i wbudowane funkcje. Model LW-PX900 wydaje się być jedyną drukarką w tej grupie, która może drukować na taśmie o szerokości większej niż 1 cal.

LW-PX900 jest tańszy i pozostaje naszą najlepszą opcją. To rzeczywiście drukarka dla Ciebie.

Czytaj więcej:

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Łatwe wprowadzanie tekstu

Jasny ekran LCD i wbudowana klawiatura ułatwiają wprowadzanie tekstu w dowolnych warunkach oświetleniowych. Dostępne są także czcionki w bardzo dużych rozmiarach, ale tekst może być automatycznie dostosowywany do żądanego rozmiaru etykiety{b.

Mniej odpadów}

Dłuższe taśmy do 9 metrów to niższy całkowity koszt posiadania. Marginesy mogą być zmniejszone do szerokości jednego milimetra, co znacznie obniża ilość odpadów.

Szybsze tworzenie etykiet

Dzięki wbudowanej ręcznej gilotynie funkcja Cut & Print (Tnij i drukuj) po wykryciu ucięcia etykiety przez użytkownika drukuje kolejną ze wstępnymi ustawieniami serii, co pozwala zaoszczędzić czas. Model LW-K400 posiada również wbudowaną pamięć, dzięki czemu poprzednie projekty mogą być szybko przywołane.

Większy wybór

LW-K400 oferuje oszałamiającą liczbę 780 różnych symboli, które można dopasować do dowolnej okazji, a także szeroki wybór taśm LK, w tym magnetyczne, odporne na wysoką temperaturę, świecące w ciemności, odblaskowe, do naprasowywania oraz rurki termokurczliwe (HST). Dostępne są również nowe szablony do taśm satynowych oraz udoskonalone wzory etykiet do kabli.

LW-K400 to standardowy model firmy Epson, wyposażony w zasilacz sieciowy. Dostępny jest również model LW-K400L bez zasilacza oraz LW-K400VP z zasilaczem, twardym futerałem podróżnym oraz miękkim etui. Nie zawiera baterii.

Najważniejsze cechy
  • Cut & Print Automatyczny druk kolejnej etykiety z wstępnymi ustawieniami serii
  • Wąskie marginesy, mniej odpadów Marginesy można zmniejszyć do szerokości 1 mm, co obniża ilość odpadów
  • Dłuższe taśmy Taśmy dostępne są w rozmiarze 9 m, co oszczędza pieniądze
  • Automatyczne dopasowanie tekstu Inteligentne dopasowanie tekstu do żądanego rozmiaru etykiety
  • 780 różnych symboli Większy wybór niż w przypadku produktów konkurencyjnych
Pobierz dodatkowe informacjeParametry techniczneParametry techniczneCechy i dane techniczne produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Zawartość opakowania

Zawartość zestawu

1 x 4m Tape, Zasilacz, Urządzenie podstawowe, Skrócona instrukcja, Instrukcja obsługi, Dokumenty gwarancyjne

Drukowanie

Technologia drukowania

Termotransfer

Szerokość taśmy

6 mm, 9 mm, 12 mm, 18 mm

Rozdzielczość druku

180 DPI

Drukowane punkty obrazu

64 Liczba punktów

Prędkość drukowania

6 mm/s

Liczba drukowanych wierszy

4 Wiersze

maks. długość tekstu

80 Ilość znaków w wierszu

Ustawienia drukowania

Powtórz drukowanie

1 - 9 (Cut mark)

Automatyczny postęp

Ja, 0-9, a-z, A-Z

Rozszerzenie drukowania

Nie

Kody kreskowe

Coda bar (NW-7), Code 128, Code 39, EAN-13, EAN-8, ITF, UPC-A, UPC-E

Ustawienie marginesu

10mm, Fixed

Stała długość

Auto / 30 mm - 400 mm ( 1 " - 15 ")

Zakres ustawień

Cała etykieta

Czcionki i style

Czcionki

BR, Bold Gotic, CB, CL Roman, Gothic, Gyosho, Mincho, Reisho, Roman, Sans serif, Sans serif HG, Sans serif ST, Script PL, US Roman

Styl

Pogrubienie, Pogrubienie & Kursywa, Kursywa, Kursywa & Kontur, Kursywa & Cieniowanie, Normalny, Kontur, Cieniowanie

Pamięć

Plik pamięci (zapisane etykiety)

50

Oprzyrządowanie

Moduł odcinający

Tryb ręczny

Identyfikacja

Pokrywa otwarta, Szerokość taśmy

Wskaźnik eksploatacyjny

nie dot.

Lampka cięcia w połowie

nie dot.

Przycisk podajnika

nie dot.

Wyświetlacz

Rozdzielczość wyświetlacza

128‎ x 32 Punkty

Podświetlenie tła na wyświetlaczu

Tak (ze sterowaniem)

Liczba znaków przypadająca na wiersz

16

Język wyświetlacza

Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuski, Włoski, Niderlandzki, Portugalski

Inne funkcje

Wyłączanie automatyczne

Tak

Resetowanie oprogramowania

Tak

Przełącznik modułu

mm/inch

Informacje ogólne

Zużycie energii

2, 555 W (drukowanie), 0, 556 W Gotowy, 0, 18 W (wyłączyć)

Wskaźnik stanu baterii

Tak

Wymiary produktu

110‎ x 170 x 56 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)

Kolor

Czarny, Zielony, Jasnoszary

Inne

Gwarancja

36 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu

AkcesoriaAkcesoria

Opcje wydłużonej gwarancji CoverPlus

CoverPlus oferuje szybkie i niezawodne usługi dla produktów Epson.

WsparcieWsparcie

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź najnowsze odpowiedzi na często zadawane pytania, sterowniki, podręczniki, oprogramowanie i informacje o gwarancji dla swojego produktu.

Instrukcja szybkiego użycia Epson Labelworks Px Lw Px900

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja szybkiego użycia Epson Labelworks Px Lw Px900

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja szybkiego użycia Epson Labelworks Px Lw Px900