Instrukcja serwisowa właściciela Bosch Relaxx X Bgs5335

Instrukcja serwisowa właściciela Bosch Relaxx X Bgs5335 to oficjalna instrukcja użytkownika produktu Bosch Relaxx X Bgs5335. Instrukcja zawiera informacje dotyczące bezpieczeństwa, użytkowania i konserwacji urządzenia. Zawiera również informacje na temat czynności konserwacyjnych, takich jak czyszczenie, wymiana filtra, wymiana szczoteczek i wymiana łożysk. Instrukcja zawiera również informacje o usługach serwisowych, takich jak naprawa, wymiana części i wymiana filtra. Instrukcja zawiera również informacje na temat zalecanych produktów czyszczących i akcesoriów, których używać należy do konserwacji urządzenia. Przestrzegając instrukcji, można odpowiednio korzystać z urządzenia i utrzymywać je w dobrym stanie.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja serwisowa właściciela Bosch Relaxx X Bgs5335

Znajdź instrukcje obsługi

Tutaj możesz pobrać i wydrukować instrukcje obsługi elektronarzędzi Bosch znajdujących się w aktualnej ofercie oraz elektronarzędzi, które już nie są dostępne na rynku. Aby znaleźć instrukcję obsługi, wprowadź numer katalogowy swojego narzędzia (umieszczony na tabliczce znamionowej).

Silnik sterowany dźwiękiem: minimalne drgania silnika

Specjalne zawieszenie silnika w odkurzaczu Relaxx’x ProSilence 66 gwarantuje, że wydobywa się z niego znacznie mniej dźwięków produkowanych przez silnik.

więcej

Innowacyjna ssawka SilentClean premium: perfekcyjne rezultaty czyszczenia

Podwójne złącze gwarantuje stały kontakt z podłogą, a także dokładne zbieranie kurzu i imponujące rezultaty na każdej podłodze. Ssawka SilentClean premium - jedna z najcichszych ssawek podłogowych na rynku.

więcej

Cichy przepływ powietrza z tłumikiem: zredukowany hałas powietrza

Aerodynamiczny przepływ powietrza Relaxx'x i wielowarstwowy model pokrywy urządzenia zapewniają trwała redukcję hałasu wytwarzanego przez powietrze, wydobywającego się z odkurzacza.

więcej

Inteligentne samoczyszczenie dzięki SensorControl

Inteligentny układ samoczyszczący jest w pełni zautomatyzowany, co gwarantuje uzyskanie optymalnego poziomu działania Relaxx'x przez wiele lat.

więcej

Brak kosztów eksploatacyjnych.

W bezworkowych odkurzaczach, siły odśrodkowe wydzielają kurz ze strumienia powietrza w separatorze, zanim zostanie przesłany do zbiornika na kurz, który można opróżniać. Korzyść: Denerwujące koszty eksploatacyjne worków z filtrem już nie stanowią problemu, a zbiornik na kurz można opróżniać tak często, jak to jest potrzebne.

więcej

Zaawansowane technicznie materiały filtrujące

Relaxx'x ProSilence 66 zbiera punkty dzięki swoim wydajnie filtrującym materiałom; Mają one trwałość rózną okresowi życia urządzenia i mogą być z łatwością myte woda w razie potrzeby.

więcej

System RobustAir™: niebywale wysoka skuteczność czyszczenia

Sekret dogłębnego czyszczenia w wykonaniu Relaxx’x tkwi w systemie RobustAir™ marki Bosch. Wszystkie komponenty określające poziom skuteczności systemu bezworkowego odkurzacza działają w doskonałej harmonii.

więcej

System QuattroPower

System QuattroPower to wysokowydajny system marki Bosch - pozwalający uzyskać wyjątkowe rezultaty czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Za tym super-wydajnym systemem stoi unikalna kombinacja silnika HiSpin, szalenie skutecznej ssawki, zoptymalizowanych uszczelek i wydajnego systemu separacji kurzu.

więcej

Nasze modele

Odkryj naszą ofertę bezworkowych odkurzaczy z funkcją SmartSensor Control.

Poznaj markę Bosch

Odkryj jakość, doskonałość i niezawodność.

  • Przejdź tutaj

Znajdź sklep

Znajdź najbliższe sklepy lub serwisy fabryczne.

  • Szukaj teraz

Po dodaniu otrzymasz e-mail z informacją

Instrukcja serwisowa właściciela Bosch Relaxx X Bgs5335

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja serwisowa właściciela Bosch Relaxx X Bgs5335

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja serwisowa właściciela Bosch Relaxx X Bgs5335