Instrukcja montażu, uruchomienia, obsługi i konserwacji Ge Gdwt368vss

Instrukcja montażu, uruchomienia, obsługi i konserwacji Ge Gdwt368vss jest prosta i szybka. Przed przystąpieniem do montażu, należy dokładnie przeczytać instrukcję montażu i zapoznać się z zaleceniami i ostrzeżeniami. Podczas instalacji należy przestrzegać wszystkich wymagań dotyczących wymagań przepisów i zasad bezpieczeństwa. Po zakończeniu instalacji urządzenia, należy dokładnie sprawdzić, czy wszystkie komponenty są poprawnie zainstalowane. Następnie należy uruchomić i sprawdzić, czy wszystkie wyświetlacze i przyciski działają prawidłowo. Konserwacja urządzenia powinna być wykonywana regularnie, aby zapewnić jego bezawaryjne działanie. Należy również przestrzegać wszystkich zaleceń dotyczących obsługi i konserwacji zawartych w instrukcji.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu, uruchomienia, obsługi i konserwacji Ge Gdwt368vss

 • #1

  berrrcik21

  Level 10  

  #1

  Witam,
  wyposażam kuchnie, wybrałem płytę indukcyjną Bosch PIE631FB1E. Przeglądam instrukcję montażu/podłączenia i trochę mnie zastanawia podłączenie. Miałem trochę do czynienia z silnikami i falownikami 3-fazowymi (fakt - z elementami grzejnymi czy indukcyjnymi nie), ale takiego sposobu podłączenia 3-faz to nie widziałem...


  Jak mam 5 żył, czyli L1, L2, L3, N, PE to L1 i L2 mam zewrzeć i podłączyć do jednego złącza??? Nie powinno być, że L1 do 1, L2 do 2, L3 do 3, N do N i PE do PE?Z góry dziękuję za pomoc

 • #2guciqLevel 18  #2

  Łącz tak jak podaje producent. Indukcja działa na 1 fazę lub 2. Na 3 chyba nigdy, a przynajmniej ja niespotkałem.

 • #3kkas12Level 43  #3

  Jak widać trzecia faza niepotrzebna.
  Więc nie kombinuj tylko stosuj się do tego co producent napisał.
  U siebie zastosowałbym sposób przedstawiony na trzecim rysunku.

 • #4#4

  guciq wrote:

  Łącz tak jak podaje producent.

  Ok, to chyba tak trzeba będzie zrobić, choć nadal wydaje mi się to dziwne... Jedna faza będzie bardziej obciążona od drugiej... Troche tak nie zabardzo...
  Poniżej przykładowych schemat pierwszej z brzegu płyty whirpool gdzie podłączone są wszystkie fazy

  kkas12 wrote:

  Jak widać trzecia faza niepotrzebna. Więc nie kombinuj tylko stosuj się do tego co producent napisał. U siebie zastosowałbym sposób przedstawiony na trzecim rysunku.

  Tylko sposób nr 3 wymaga dwoch niezależnych przewodów neutralnych, posiadam w instalacji tylko jeden... A więc pozostaje chyba tylko sposób 1.

 • #5#5

  Nieprawda.
  Te dwie połączone żyły N To są żyły w przewodzie łączącym kuchenkę z instalacją.
  Nie obraź się, ale widać że będzie lepiej dla Ciebie i dla płyty jeśli uruchomienie kuchenki powierzysz kompetentnej osobie.
  Ona również parafuje przyłączenie. Ta parafka jest warunkiem uznaniem gwarancji w razie późniejszego uszkodzenia płyty.
  I nie przedstawiaj instrukcji od pierwszej z brzegu płyty tylko czytaj tę którą producent dołączył.

 • #6qadam12Level 27  #6

  Na tabliczce zaciskowej z postu 4, zacisk L3 jest atrapą. Aby się przewód od L3 nie,, błąkał,, po płycie.

 • #7#7

  Rysunek z postu nr 4 nie dotyczy tytułowej płyty, więc nie ma żadnego sensu nim się zajmować.

 • #8Topolski Mirosław

  Moderator of Electrical engineering  #8

  Jeśli chodzi o podłączenie płyty winien dokonać tego elektryk z ważnym świadectwem kwalifikacji lub autoryzowany serwis ( zobacz jak masz w instrukcji, gwarancji - ponadto oni będą wiedzieli jak podłączyć) bo inaczej tracisz gwarancję.

 • #9#9

  Chyba będę musiał tak zrobić, koszt podłączenia będzie niewielki, a będzie na to papier w razie czego jak z płyta coś się stanie. Dziękuje wszystkim za pomoc

 • Portal dla Partnerów
 • Formularz kontaktowy Infolinia dla Profesjonalistów 739 183 333

Platforma internetowa ARCHISPACE umożliwia dostęp on-line do rysunków CAD urządzeń marki Junkers i marki Bosch oraz schematów CAD instalacji.

Dzięki niej możliwe jest niemal natychmiastowe pobranie bezpłatnych rysunków, wykorzystywanych w procesie projektowania i opracowywania dokumentacji technicznej inwestycji budowlanych.

Bezpośredni dostęp do platformy z materiałami Bosch Termotechnika

Kotły stojące - Automatyka Cx

Kotły stojące - Automatyka FxKotły wiszące - Automatyka CxKotły wiszące - Automatyka FxPowietrzne pompy ciepła - Automatyka CxGruntowe pompy ciepłaTechnika słoneczna - Automatyka CxTechnika słoneczna - Automatyka FxPrzepływowe podgrzewacze wodyKotły grzewczeZasobnikiPompy ciepłaTechnika słoneczna

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

Instrukcja montażu, uruchomienia, obsługi i konserwacji Ge Gdwt368vss

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu, uruchomienia, obsługi i konserwacji Ge Gdwt368vss

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu, uruchomienia, obsługi i konserwacji Ge Gdwt368vss