Instrukcja konfiguracji sieci Bosch Evolution She55c06uc

Instrukcja konfiguracji sieci Bosch Evolution She55c06uc może być przydatna, jeśli chcesz skonfigurować swoją sieć domową za pomocą urządzenia Bosch. Instrukcja zawiera wszystkie kroki, które musisz wykonać, aby skonfigurować sieć, od podłączenia routera do podłączania innych urządzeń sieciowych. Instrukcja zawiera również informacje na temat ustawień sieciowych, które można wykorzystać do skonfigurowania usług internetowych. Instrukcja jest szczegółowa i łatwa do zrozumienia, dzięki czemu można bez problemu skonfigurować sieć i skorzystać z usług dostępnych za pośrednictwem routera.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja konfiguracji sieci Bosch Evolution She55c06uc

Inteligentna obsługa z dowolnego miejsca

Zapewnij sobie łatwą obsługę urządzeń Bosch Termotechnika z aplikacją HomeCom Easy. Za pomocą smartfona możesz w dowolnym miejscu i czasie sterować ogrzewaniem, ciepłą wodą czy klimatyzacją Twoim domu.

  • Korzyści z aplikacji
  • Pobierz aplikację
  • Urządzenia współpracujące z aplikacją
  • FAQ

Aplikacja HomeCom Easy jest dostępna dla klimatyzatorów, pomp ciepła, kotłów, elektrycznych podgrzewaczy wody a wkrótce także dla systemów solarnych i wentylacji.

Przejrzysty interfejs umożliwia przegląd temperatury zewnętrznej lub pokojowej, trybu pracy, parametrów technicznych i komunikatów błędu. W przypadku awarii urządzenia automatycznie otrzymasz powiadomienie na swój smartfon.

Z łatwością kontroluj temperaturę w pomieszczeniach

Aplikacja jest intuicyjna i łatwa w użyciu, dzięki czemu zmiana temperatury w pomieszczeniu, wybór trybu pracy lub ustawienie programu czasowego jest niezwykle łatwe.

Klimat w domu dopasowany do Twoich potrzeb

Wybierz harmonogram, który najbardziej pasuje do Twojego stylu życia i dostosuj go do siebie. Z HomeCom Easy jest to łatwe i szybkie.

Zarządzaj zużyciem energii

HomeCom Easy zapewnia raporty zużycia energii za dany okres. Możesz samodzielnie wybrać interesujący Cię okres a tym samym poznasz swój potencjał oszczędzania energii - wykorzystaj go!

Aplikację Bosch HomeCom Easy można pobrać ze strony

Urządzenia współpracujące z aplikacjąGdzie mogę pobrać aplikację?Które mobilne systemy operacyjne są obsługiwane?

Obsługiwany jest zarówno iOS11 lub nowszy, jak i Android 6. 0 lub nowszy.

Czy mogę używać aplikacji na tablecie?

Aplikacja jest zoptymalizowana pod kątem wykorzystania na smartfonach, ale może być również instalowana na tabletach.

Dlaczego muszę się zarejestrować i założyć konto Bosch?

Aby Cię chronić, musimy wiedzieć, że jesteś upoważniony do kontrolowania danego urządzenia. Konta użytkowników gwarantują, że tylko autoryzowani użytkownicy mają dostęp do urządzeń i mogą je kontrolować.

Czy inni członkowie mojej rodziny mogą mieć dostęp do tego samego systemu?

Oczywiście. Każdy, kto chce uzyskać dostęp do systemu, powinien pobrać aplikację, utworzyć konto Bosch i dodać urządzenia do aplikacji.

Jak będą traktowane moje dane osobowe?

Przetwarzamy tylko te informacje, których naprawdę potrzebujemy, aby zapewnić Ci zdalny dostęp do Twoich urządzeń. Więcej informacji znajdziesz w aplikacji w oraz w Internecie Polityka prywatności.

Właśnie się wprowadziłem. Jak usunąć dostęp byłych użytkowników do mojej bramy sieciowej?

Możliwe jest tylko przywrócenie ustawień fabrycznych. Reset spowoduje usunięcie wszystkich informacji zapisanych w bramie sieciowej i usunięcie wszystkich użytkowników sparowanych z bramą sieciową. Można to zrobić wybierając „Urządzenia“ -> „Wybierz urządzenie“ -> i „Przywróć ustawienia fabryczne“ i postępować zgodnie ze wskazówkami w aplikacji.

Przedstawiamy instrukcję obsługi Płyta indukcyjna Bosch PIE631FB1E

Płyta indukcyjna Bosch PIE631FB1E instrukcja obsługi – Pobierz

Sprawdź parametry i cenę produktu
w sklepie morele. net

Rozważasz zakup “Płyta indukcyjna Bosch PIE631FB1E lub masz pytania dotyczące jego działania? Poznaj jego funkcje, zasady obsługi oraz dane techniczne. Sprawdź instrukcję obsługi (pdf) Płyta indukcyjna Bosch PIE631FB1E!

Szybka i prosta konfiguracja

Dowiedz się, jak szybko i łatwo zainstalować kosiarkę Indego wraz ze stacją dokującą i jak ułożyć przewód ograniczający.

Instrukcja instalacji nowszych modeli kosiarek Indego

W naszej instrukcji objaśniamy wszystkie czynności potrzebne do zainstalowania Twojej kosiarki Indego XS, S/S+, M/M+ oraz 350/400, 350/400 Connect. Obejrzyj film lub pobierz naszą instrukcję instalacji jako plik PDF.

Instrukcja instalacji starszych modeli kosiarek Indego

W naszym filmie instruktażowym pokażemy Ci, jak szybko i łatwo zainstalować kosiarkę Indego, Indego 800, 1000 Connect lub 1200 Connect wraz ze stacją dokującą oraz ułożyć przewód ograniczający. Możesz także pobrać instrukcję instalacji w pliku PDF.


Indego – instruktaże wideo

Obejrzyj całą procedurę instalacji nowszych modeli kosiarek Indego tutaj:

Indego – Wideotutoriale

Dowiedz się więcej o funkcjach i konserwacji kosiarek Indego dzięki tym filmom.

Firmware

W przypadku modeli Connect możesz pobrać najnowsze oprogramowanie firmowe bezpośrednio na swoją kosiarkę, korzystając z aplikacji Bosch Smart Gardening.

Instrukcja: Indego XS 300 models

Instrukcja: Indego S/S+ 500 & M/M+ 700


Dealerzy w pobliżu

Wprowadź kod pocztowy, ulicę lub miasto, aby szybko znaleźć najbliższego dealera Bosch.

Infolinia techniczna

Zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeśli będziesz mieć pytania na temat stosowania kosiarki Indego.

Instrukcja konfiguracji sieci Bosch Evolution She55c06uc

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja konfiguracji sieci Bosch Evolution She55c06uc

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja konfiguracji sieci Bosch Evolution She55c06uc