Instrukcja instalacji i użytkowania Dell Inspiron 1464

Instalacja i użytkowanie Dell Inspiron 1464 jest prosta i intuicyjna. Przed rozpoczęciem instalacji, należy upewnić się, że komputer jest wyposażony w odpowiednie sterowniki i oprogramowanie. Instrukcje instalacji można znaleźć w dołączonej dokumentacji technicznej lub na stronie internetowej firmy Dell. Po zakończeniu instalacji, Dell Inspiron 1464 jest gotowy do użytkowania. Użytkownik może skorzystać z systemu Windows, korzystać z oprogramowania i aplikacji, przeglądać strony internetowe, tworzyć i edytować dokumenty i wiele więcej. Dell Inspiron 1464 dostarcza wyjątkowego doświadczenia użytkownika, dzięki wygodnym funkcjom i funkcjom obsługi.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji i użytkowania Dell Inspiron 1464

Instrukcje obsługi i przewodniki użytkownika Laptopy Dell

YMożesz pobrać za darmo instrukcje PDF dla Laptopy Dell.
Mamy 2, 028 darmowych instrukcji użytkowania PDF dla 1, 212 produktów Dell w kategorii Laptopy.

 • 1
 • 23456789acdefgilmnpstvwxz

Po dodaniu otrzymasz e-mail z informacją

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

armin089 29 Apr 2013 20:28 6432

 • #1Level 8  

  #1

  Witam, półtora roku temu zakupiłem laptopa DELL INSPIRON Q15R z zainstalowanym Windowsem 7. Chciałbym sformatować go i mam takie pytanie, czy w moim laptopie znajduje się instalka tego Windowsa? Bo widzę, że kod instalacyjny jest przyklejony.

 • #2paul165Level 16  #2

  Musi być instalka Win7, Szukaj ukrytej partycji Recovery

 • #3#3

  No ok, ale jak w ogóle do tego wejść aby zainstalować z tej partycji?

  Dodano po 46 [minuty]:

  Wie ktoś może?

 • #4wamalLevel 19  #4

  [quote="armin089"]No ok, ale jak w ogóle do tego wejść aby zainstalować z tej partycji?
  [size=9]Dodano po 46 [minuty]:[/size]
  Wie ktoś może? [/quote]

  Jesli był to fabryczny Win7, to przez kilka tygodni po zakupie uruchamial się program przypominający o wypaleniu płyt instalacyjnych. Po jego uruchomieniu była możliwość zapisania i przywrócenia aktualnego systemu lub stanu fabrycznego. Jeśli ten program nie zdeinstalowany, to powinien się "leżeć" w MenuStart->Dell.
  W kwestii formalnej, nie potrzebujesz danych z partycji recovery. Możesz LEGALNIE użyć dowolnej płyty intalacyjnej TEJ SAMEJ wersji Win 7 (Home, Pro czy Enterprise) i przy aktywacji użyć klucza z naklejki. [/syntax]

 • #5#5

  Wamal jak kupiłem laptopa to nic nie wyskakiwało aby nagrać płytę. Rozumiem, że jak włożę płytę z Windowsem 7 Home tzw. "pirata" i użyje klucza z naklejki to będę miał oryginalna wersje?

 • #6kasiunia7777Level 39  #6

  Ukrytą partycję recovery uruchamia się klawiszem F10(lub F8). W instrukcji od laptopa masz wszystko napisane wystarczyło zajrzeć. Wciskasz przy starcie laptopa gdy masz logo della. Ważne dane skopiuj sobie na inny nośnik(zostaną utracone), bo przywracanie z recovery nie wygląda jak normalna instalacja systemu z płytki zakupionej w sklepie nie ma nawet możliwości dzielenia na partycje.

  armin089 wrote:

  Wamal jak kupiłem laptopa to nic nie wyskakiwało aby nagrać płytę.

  Wyskakiwało. Mam inspiriona w domu z windows 7 home premium x64 tylko q17 a nie q15 z większym ekranem i mogę osobiście potwierdzić. Masz też program do nagrywania kopii partycji recovery na płyty. W razie jakiegoś uszkodzenia partycji czy uszkodzenia dysku warto mieć taką kopie.Masz tu więcej:
  http://www. com/watch? v=PmyC5V3Wdi0

 • #7

Instrukcja instalacji i użytkowania Dell Inspiron 1464

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji i użytkowania Dell Inspiron 1464

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji i użytkowania Dell Inspiron 1464