Dodatek do podręcznika użytkownika 3nh Nr110

Dodatek do podręcznika użytkownika 3nh Nr110 jest jednym z najnowszych dodatków do oprogramowania 3nh, które wprowadza wiele nowych i ulepszonych funkcji. Dodatek obejmuje nowe narzędzia do kalibracji i monitorowania środowiska, narzędzia diagnostyczne i wiele innych. Dodatek do podręcznika użytkownika 3nh Nr110 dostarcza również szereg zmian w interfejsie użytkownika, które poprawiają wygodę użytkowania. Dodatek zawiera również szereg usprawnień wydajności, które zwiększają wydajność oprogramowania. Dodatek zawiera również instrukcje i narzędzia do pomocy w konfiguracji i użytkowaniu oprogramowania 3nh.

Ostatnia aktualizacja: Dodatek do podręcznika użytkownika 3nh Nr110

Podręcznik użytkownika

TytułOpisData wydania
(Wersja)Plik
(Rozmiar)

Podręcznik użytkownika

21/10/2009
(0)
Pobierz
(4. 87MB)

Podręcznik HTML

Widok
(-)

Instrukcja oprogramowania

21/10/2009
(A)
Pobierz
(9. 49MB)

Podręcznik Instalacji

Podręcznik szybkiej obsługi

22/10/2009
(0)
Pobierz
(1. 80MB)

Podręcznik instalacyjny dla systemu Windows 7

03/11/2009
(0)
Pobierz
(0. 57MB)

Dokumenty prawne

Deklaracja zgodności

12/07/2013
(5)

Pobierz i zobacz dokument w formacie PDF. Dokumenty w formacie PDF wymagają instalacji programu Adobe ® Acrobat Reader DC®. Jeśli nie masz programu Adobe ® Acrobat ®, kliknij przycisk "Adobe ® Acrobat Reader DC®", aby pobrać oprogramowanie.

Skrócone instrukcje

Nauczanie kursów instytutu z serii „Kamienie węgielne”

Masz problem z obsługą Gabinetu drWidget? Nie jesteś pewny, czy wykorzystujesz wszystkie możliwości oferowane przez program? Zatem koniecznie zajrzyj do podręcznika użytkownika. Tam znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Aby otworzyć podręcznik, po zalogowaniu się do programu należy kliknąć w przycisk „Pomoc”, zamieszczony w prawym górnym rogu ekranu, a następnie w „Czytaj NOWY podręcznik użytkownika”. Pojawi się lektura, adresowana zarówno do nowych, jak i bardziej doświadczonych użytkowników Gabinetu drWidget.

Podręcznik został podzielony na rozdziały, pozwalające użytkownikowi postawić pierwsze kroki w programie oraz przeprowadzające go przez wszystkie dostępne funkcjonalności. Pierwszy rozdział wyjaśnia, jak przebiega proces rejestracji, która jest niezbędna, by móc korzystać z Gabinetu. Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu należy wykonać kilka podstawowych czynności, takich jak uzupełnienie danych placówki czy stworzenie grafiku. Najważniejsze informacje na ten temat zostały przedstawione w rozdziale drugim („Od czego zacząć? ”).

Kolejne rozdziały dokładnie omawiają poszczególne funkcjonalności Gabinetu. Warto zapoznać się z ich treścią, ponieważ wiedza tam zawarta pozwala dostosować program do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

I tak, rozdział trzeci („Administracja”) wyjaśnia, jak zarządzać placówką medyczną przy pomocy Gabinetu drWidget, dodawać nowych pracowników, oddziały i gabinety, generować raporty, wprowadzać do systemu umowy z NFZ i zarządzać usługami prywatnymi. Widok główny programu został opisany w następnym, czwartym rozdziale. Czytelnik zapozna się tu z położeniem poszczególnych modułów i ich funkcjami.

Aby sprawnie posługiwać się kalendarzem wizyt, należy przejrzeć piąty rozdział podręcznika. Zawiera on wskazówki zarówno dla lekarza prowadzącego indywidualną praktykę i samodzielnie umawiającego wizyty, jak również dla recepcjonisty organizującego pracę w przychodni.

Lekarz szczególnie doceni szósty i ósmy rozdział, przedstawiające kolejno: opis wizyty i kartę pacjenta. Warto je przejrzeć, aby móc w szybki i wygodny sposób przeprowadzić każdą wizytę. Natomiast siódmy rozdział został poświęcony edytorowi formularzy. Tutaj użytkownik nauczy się, jak stworzyć własny formularz, edytować te dostępne w programie oraz zarządzać całymi grupami formularzy.

W przedostatnim rozdziale zostały podane wszystkie istotne informacje na temat edycji profilu użytkownika, zaś w ostatnim – nasze dane kontaktowe. Co ważne, podręcznik jest przez nas na bieżąco aktualizowany. Można w nim znaleźć treści omawiające nowe funkcjonalności programu. Dlatego zachęcamy do przeglądania podręcznika także bardziej doświadczonych użytkowników.

Dodatkowo, dla wygody osób zainteresowanych Gabinetem drWidget, przygotowaliśmy filmiki instruktażowe, prezentujące wybrane zagadnienia z zakresu obsługi programu. Można je obejrzeć na naszym kanale na YouTube (klik). Zapraszamy!

Dodatek do podręcznika użytkownika 3nh Nr110

Bezpośredni link do pobrania Dodatek do podręcznika użytkownika 3nh Nr110

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dodatek do podręcznika użytkownika 3nh Nr110