Cechy Instrukcja obsługi Caldera Vacanza Series

Caldera Vacanza Series to luksusowa seria kotłów gazowych, które oferują wyjątkową wydajność, wytrzymałość i wszechstronność. Cechy te sprawiają, że są one idealnym wyborem dla osób, które szukają kotła o wysokiej jakości i niezawodności. Instrukcja obsługi Caldera Vacanza Series zawiera szczegółowe informacje na temat wszystkich funkcji i ustawień kotła, a także wskazówki dotyczące jego użytkowania oraz konserwacji. Instrukcja obsługi zawiera również informacje na temat dostępnych opcji i akcesoriów, które mogą ułatwić użytkowanie kotła. Instrukcja jest łatwa w obsłudze i zawiera wszystkie potrzebne informacje, aby użytkownik mógł cieszyć się pełnią możliwości swojego kotła.

Ostatnia aktualizacja: Cechy Instrukcja obsługi Caldera Vacanza Series

Roomba seria 600 - instrukcja obsługi / Roomba seria 600 / Instrukcje / Autoryzowany Serwis - Gwarancyjny i Usługi Serwisowe – INTELIO. EU - przyjemniejsza codzienność

 1. InstrukcjeRoomba seria 600Roomba seria 600 - instrukcja obsługi

Pobierz instrukcję ROOMBA SERIA 600 w pliku PDF (kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz "zapisz jako").

Spis Treści

1. Ważne wskazówki przed pierwszym uruchomieniem
2. Budowa iRobota Roomba
3. Sposób sprzątania
4. Metody sprzątania
5. System sprzątania
6. Obsługa akumulatora
7. Wirtualna Ściana (Virtual Wall®)
8. Pierścień Wirtualnej Ściany
9. Stacja dokująca (Home Base®)
10. Pilot
11. Programowanie iRobota Roomba
12. Czyszczenie i konserwacja
13. Ustawianie języka komunikatów głosowych
14. Wykrywanie i usuwanie usterek
15. Moduły wymienne
16. Zdejmowanie pokrywy górnej
17. Wyjmowanie akumulatora
18. Często zadawane pytania (FAQ)
19. Ważne instrukcje bezpieczeństwa
20. Deklaracja zgodności z normami Unii Europejskiej


Żywotność akumulatora

Budowa iRobota Roomba

Sposób sprzątania

Roomba jest robotem, który sprząta w odmienny sposób niż większość ludzi, odkurzających swoje podłogi. Roomba używa sztucznej inteligencji, aby skutecznie sprzątać całe podłogi, wokół nóg i pod meblami a także wzdłuż ścian. Jego skuteczność zapewniona jest dzięki zaprogramowanym algorytmom i blisko 40 różnego rodzaju czujnikom.

iRobot Roomba oblicza optymalną ścieżkę sprzątania i sam decyduje o wyborze trybu pracy dla najbardziej efektywnego sprzątania.

Metody sprzątania

iRobot Roomba korzysta z trzech modeli sprzątania. Będzie zmieniać je zależnie od Twojej decyzji.

Metoda sprzątania całej powierzchni (wybór przyciskiem CLEAN)
W trakcie sprzątania robot automatycznie oblicza wielkość pokoju i w przybliżeniu dostosowuje czas sprzątania.

Metoda sprzątania miejscowego (wybór przyciskiem SPOT)
Wciśnięcie przycisku SPOT spowoduje, że Roomba będzie wykonywać ruchy spiralne w obszarze o średnicy do 1 metra i takim samym ruchem kołowym powróci do miejsca początkowego, intensywnie sprzątając zlokalizowany obszar.

Metoda sprzątania z programowaniem (model 650 i wyższe)
iRobot Roomba rozpocznie sprzątanie w zaprogramowanym czasie. O pracy robota w trybie zaprogramowanym będą informowały wydawane przez niego od czasu do czasu sygnały świetlne. W wyznaczonym przez użytkownika czasie, Roomba opuszcza swoją Stację dokującą, sprząta i po zakończeniu cyklu powraca do Stacji w celu doładowania akumulatora.

System sprzątania

iRobot Roomba pracuje na podłogach: drewnianych, dywanie, kaflach, wykładzinie, linoleum. Automatycznie dostosowuje się do różnych typów podłóg.

Automatycznie wykrywa schody lub inne uskoki. Może czasami zawisnąć na zaokrąglonych krawędziach lub może ślizgać się na śliskich powierzchniach. W takim przypadku użyj wirtualnych ścian w celu wydzielenia tych stref z obszaru pracy robota. Może się zdarzyć, że Roomba będzie pracować na podłożach, których barwy absorbują sygnały podczerwieni (np. głęboka czerń). W takim przypadku robot może odczytywać taką powierzchnię jako wysokość i nie będzie chciał na nią wjechać.

Zanotowano również rzadkie przypadki kiedy robot nie widzi cokołów niektórych mebli lub nóg krzeseł i stołów, które pokryte są farbą absorbującą podczerwień. Roomba będzie wówczas próbować przejechać przez taką przeszkodę.

Obsługa akumulatora

WSKAZÓWKA: Jeżeli akumulator za bardzo się nagrzeje, Roomba poczeka aż temperatura ustabilizuje się przed rozpoczęciem cyklu ładowania. Nie należy ładować iRobota Roomba w pobliżu źródła światła.

WSKAZÓWKA: W razie planowanej długoterminowej bezczynności iRobota Roomba, producent zaleca w pełni naładować akumulator, wyjąć go z robota i przetrzymywać w suchym miejscu o temperaturze pokojowej. W tym celu należy odwrócić robota odkręcić śruby mocujące pokrywę akumulatora i wyjąć akumulator. Po ponownym zamontowaniu akumulatora przykręcamy elementy w odwrotnej kolejności.

Ładowanie iRobota Roomba:

Wirtualna Ściana (Virtual Wall®)

WSKAZÓWKA: Ustaw Wirtualną Ścianę tak aby strzałka na jej szczycie wskazywała linię, która ma być granicą dla robota.

WSKAZÓWKA: Dla uzyskania najlepszych rezultatów ustaw Wirtualną Ścianę po zewnętrznej stronie przejścia, które chcesz zablokować.

Manualna Wirtualna Ściana
Manualna Wirtualna Ściana, w celu aktywowania bariery, musi zostać włączona ręcznie na początku cyklu sprzątania. Manualna Wirtualna Ściana (oraz jej diody) wyłączy się po 135 minutach. Gdy stan baterii jest niski, dioda zacznie pulsować, by zasygnalizować konieczność wymiany baterii.

Automatyczna Wirtualna Ściana
Gdy Wirtualna Ściana jest w trybie „Auto”, dioda sygnalizująca działanie pulsuje jednostajnie. Gdy bateria jest na wyczerpaniu, Wirtualna Ściana mruga dwukrotnie informując, że należy wymienić baterie. Aby oszczędzać baterie można wyłączyć Wirtualną Ścianę przełączając ją w pozycję „Off”. W trybie „Auto”, baterie powinny wytrzymywać około 6 miesięcy.

Pierścień Wirtualnej Ściany

Pierścień Wirtualnej Ściany jest idealny dla domów w których mieszkają zwierzęta. Pierścień emituje wiązkę promieni ochronnych, delikatnie prowadząc Roombę wokół misek z jedzeniem oraz wodą dla zwierząt. Zapobiega to przesuwaniu misek przez robota.

W celu uruchomienia Pierścienia, wyjmij Wirtualną Ścianę z osłony, włóż baterie do Wirtualnej Ściany według instrukcji na stronie 12. Nastaw Wirtualną Ścianę na tryb „Auto” i umieść ją w osłonie. Upewnij się, że okrągła soczewka na górze Wirtualnej Ściany jest całkowicie widoczna. Ustaw Pierścień Wirtualnej Ściany na podłodze na poziomie iRobota Roomba i w małej odległości od misek, jak przedstawiono na poniższych rysunkach. Jeśli jest tylko jedna miska ustaw ją między Pierścieniem a ścianą. Jeśli są dwie miski, umieść jedną po każdej stronie Pierścienia.

WSKAZÓWKA: Pierścień Wirtualnej Ściany działa na niemetaliczne miski o średnicy do 10 cm i wysokości do 9 cm.

WSKAZÓWKA: Gdy poziom baterii jest już niski strefa chroniona może być słaba, tym samym miski będą nieodpowiednio zabezpieczone. Jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce wymień baterie Pierścienia Wirtualnej Ściany.

Stacja dokująca (Home Base®)

Pilot

Pilot wymaga dwóch baterii AA. Baterie nie są dołączone do zestawu.

WSKAZÓWKA: Pilot powinien być zwrócony w stronę robota, który nie może być zasłonięty.

UWAGA!  Pilot, Wirtualna Ściana i Stacja dokująca działają dzięki wiązce podczerwieni. Jeśli wszystkie są używane w tym samym pomieszczeniu iRobot Roomba może odbierać wszystkie sygnały na raz i może nie współpracować. Pilot nie będzie działał jeśli robot znajduje się blisko Wirtualnej Ściany.

Programowanie iRobota Roomba (model 650 i wyższe)

1. Włącz robota, naciskając przycisk CLEAN.

2. Naciśnij przycisk CLOCK.

3. Korzystając kolejno z przycisków DAY, HOUR oraz MINUTE, ustaw właściwy czas.

4. Zwolnij przycisk CLOCK. Roomba wyda sygnał dźwiękowy, aby potwierdzić ustawienia. Aby anulować polecenie, naciśnij przycisk CLEAN i ponownie rozpocznij ustawianie czasu.

Można ułożyć plan sprzątania, aby iRobot Roomba mogła sprzątać raz dziennie przez siedem dni w tygodniu. Przed zaprogramowaniem harmonogramu sprzątania należy ustawić zegar.

1. Włącz robota, naciskając przycisk CLEAN.

2. Naciśnij SCHEDULE.

3. Korzystając kolejno z przycisków DAY, HOUR oraz MINUTE, zaprogramuj harmonogram.

4. Zwolnij przycisk SCHEDULE. Roomba wyda sygnał dźwiekowy, aby potwierdzić ustawienia. Aby anulować polecenie, naciśnij przycisk CLEAN i ponownie rozpocznij ustawianie harmonogramu

Aby sprawdzić plan sprzątania:

2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk SCHEDULE.

3. Naciśnij DAY w celu sprawdzenia zaprogramowanych harmonogramów sprzątania. Aby anulować polecenie, naciśnij przycisk CLEAN i ponownie rozpocznij ustawianie harmonogramu.

Aby skasować plan sprzątania:

4. Po pojawieniu się na wyświetlaczu iRobota Roomba zaprogramowanej pory sprzątania, która ma zostać usunięta, naciśnij i przytrzymaj przycisk DAY. Zwolnij przycisk SCHEDULE.

Aby zmienić harmonogram sprzątania:

2. Naciśnij i przytrzymaj SCHEDULE.

4. Po pojawieniu się na wyświetlaczu Roomby zaprogramowanej pory sprzątania, która ma zostać zmieniona, naciśnij kolejno przycisk HOUR i MINUTE i wprowadź zmianę.

5. Zwolnij przycisk SCHEDULE. Aby anulować polecenie, naciśnij przycisk CLEAN i zacznij od nowa ustawianie harmonogramu.

Czyszczenie i konserwacja

WSKAZÓWKA: Jeśli zauważysz, że iRobot Roomba zbiera coraz mniej kurzu i okruchów z podłogi, koniecznie wyczyść pojemnik na brud oraz szczotki.

WSKAZÓWKA: Czyszczenie i opróżnianie pojemnika na brud powinno być dokonywane po każdym sprzątaniu. Należy również sprawdzać nagromadzenie się włosów i brudu na przednim kółku obrotowym.

A. Odchyl osłonę szczotek naciskając jednocześnie na obydwa zatrzaski.

B. Zdejmij osłony szczotki głównej. Użyj nożyczek do przecięcia wkręconych i owiniętych włosów wokół szczotki. pl/var/storage/images/media/images/18-czyszczenie_szczotek_glownych_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_pl_intelio_eu_czesci_akcesoria_opole_lublin_krakow_rzeszow_warszawa_pila_lodz/800-1-pol-PL/18-czyszczenie_szczotek_glownych_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_pl_intelio_eu_czesci_akcesoria_opole_lublin_krakow_rzeszow_war. pl/var/storage/images/media/images/18-czyszczenie_szczotek_glownych_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_pl_intelio_eu_czesci_akcesoria_opole_lublin_krakow_rzeszow_warszawa_pila_lodz/800-1-pol-PL/18-czyszczenie_szczotek_glownych_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_pl_intelio_eu_czesci_akcesoria_opole_lublin_krakow_rzeszow_war_reference. jpg" width="" height="" alt="18-czyszczenie_szczotek_glownych_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_pl_intelio_eu_czesci_akcesoria_opole_lublin_krakow_rzeszow_war... "/>

C. Zdejmij łożyska ze szczotek, usuń każdy brud i nawinięte włosy.

D. Użyj zamieszczonego w zestawie narzędzia do czyszczenia w celu wyczesania włosów ze szczotki. pl/var/storage/images/media/images/19-czyszczenie_szczotki_glownej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_akcesoria_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_wroclaw_lodz_czestochowa_krakow_katowice/803-1-pol-PL/19-czyszczenie_szczotki_glownej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_akcesoria_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_wroclaw_lodz_czestochowa_k. pl/var/storage/images/media/images/19-czyszczenie_szczotki_glownej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_akcesoria_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_wroclaw_lodz_czestochowa_krakow_katowice/803-1-pol-PL/19-czyszczenie_szczotki_glownej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_akcesoria_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_wroclaw_lodz_czestochowa_k_reference. jpg" width="" height="" alt="19-czyszczenie_szczotki_glownej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_akcesoria_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_wroclaw_lodz_czestochowa_k... "/>

UWAGA! Nadmierne nagromadzenie włosów na szczotkach i łożyskach robota może spowodować jego trwałe uszkodzenie. Kontroluj regularnie stan tych podzespołów.

UWAGA!  Nie wolno uruchamiać Roomby bez zamocowanych łożysk na szczotkach. Jeżeli łożyska od szczotek zostaną źle umieszczone to w celu ich wymiany prosimy o skontaktowanie się z serwisem.

Czyszczenie czujników wysokości

Ustawianie języka komunikatów głosowych

Aby zmienić język:

1. Wyłącz iRobota Roomba.
2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk CLEAN, aż usłyszysz sygnał dźwiękowy oraz komunikat w aktualnie ustawionym języku.
3. Zwolnij przycisk CLEAN. Roomba jest teraz w trybie ustawiania komunikatów głosowych.
4. Następnie rozpocznij naciskanie przycisku CLEAN, aż usłyszysz komunikat w wybranym przez Ciebie języku.
5. Naciśnij i przytrzymaj przycisk CLEAN w celu włączenia robota i potwierdzenia wyboru języka komunikatów głosowych. pl/var/storage/images/media/images/22-ustawianie_jezyka_komunikatow_glosowych_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_krakow_warszawa_bialystok_koszalin_gdynia_szczecin/812-1-pol-PL/22-ustawianie_jezyka_komunikatow_glosowych_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_krakow_warszawa_bialystok_koszal. pl/var/storage/images/media/images/22-ustawianie_jezyka_komunikatow_glosowych_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_krakow_warszawa_bialystok_koszalin_gdynia_szczecin/812-1-pol-PL/22-ustawianie_jezyka_komunikatow_glosowych_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_krakow_warszawa_bialystok_koszal_large. jpg" width="" height="" alt="22-ustawianie_jezyka_komunikatow_glosowych_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_krakow_warszawa_bialystok_koszal... "/>

Wykrywanie i usuwanie usterek

Moduły wymienne

Roomba posiada pewną liczbę modułów, które mogą być wymieniane. Są to między innymi: zespoły kół jezdnych, szczotki bocznej, głównej głowicy czyszczącej, podciśnieniowego pojemnika na brud, przedniego koła obrotowego oraz akumulatora.

Aby mieć dostęp do wymienialnych modułów Roomby, należy zdjąć dolną pokrywę, odkręcając 4 śruby od spodu robota oraz wirującą szczotkę boczną.

Zdejmowanie pokrywy górnej

Wyjmowanie akumulatora

Często zadawane pytania (FAQ)

Dlaczego wirująca szczotka boczna od czasu do czasu obraca się w kierunku przeciwnym?

W przypadku, gdy szczotka boczna zaczepi się o przedmioty takie jak frędzle od dywanu albo kable, wtedy zacznie obracać się wolniej lub w przeciwnym kierunku, aby się uwolnić. Takie zachowanie może również występować, gdy robot będzie pracować na grubym dywanie lub o wysokim włosiu. Jeśli takie działanie szczotki bocznej zaobserwowano na twardych powierzchniach, albo gdy frędzle lub kable nie są wkręcone, należy wyczyścić szczotkę boczną.

Używając małego śrubokręta, najpierw odkręć śrubkę ze środka szczotki bocznej. Następnie wyjmij szczotkę boczną i dokładnie oczyścić jakiekolwiek włosy i brud, które są zawinięte wokół trzonka. Umieść szczotkę boczną na swoim miejscu, przyciśnij, żeby dokładnie pasowała a następnie przykręć.

Dlaczego iRobot Roomba od czasu do czasu wydaje odgłos uderzania?

Gdy szczotki główne Roomby napotykają przedmioty takie jak frędzle od dywanów albo kable, wtedy następuje chwilowe odwrócenie kierunku obracania się szczotek, aby robot mógł wydostać się z przeszkody. To działanie powoduje głośniejszy dźwięk, który może być słyszany raz na sekundę, do czasu, gdy szczotki nie odblokują się. Jeśli taki odgłos działania szczotek głównych zaobserwowano, gdy frędzle lub kable nie są wkręcone, należy wyczyścić szczotki główne.

Dlaczego iRobot Roomba nie zwalnia, gdy podjeżdża do niektórych przeszkód?

Roomba używa technologii delikatnego dojeżdżania do przeszkód (Light Touch), aby zwalniać, łagodnie dojeżdżać i dotykać ścian i innych przeszkód przed kontaktem ze zderzakiem. iRobot Roomba może być mniej skuteczny przy wyczuwaniu i zwalnianiu dla niezwykle ciemnych albo czarnych powierzchni lub przedmiotów, które są mniejsze niż 5 cm.

Ważne instrukcje bezpieczeństwa

UWAGA! Nie rozkręcaj części elektronicznych, akumulatora lub ładowarki. W środku nie ma żadnych części mogących podlegać serwisowi użytkownika.

-W przypadku ich wadliwości zwróć się do wykwalifikowanego personelu serwisowego. Ładuj akumulator używając standardowego napięcia prądu ~230-240V.

Deklaracja zgodności z normami Unii Europejskiej

Ważne wskazówki przed pierwszym uruchomieniem

UWAGA! Zanim użyjesz iRobota Roomba musisz najpierw go uaktywnić. W tym celu odwróć robota i wyjmij wkładkę zabezpieczającą pojemnika akumulatora. Jeśli napotkasz trudność z wyjęciem zabezpieczenia akumulatora poluźnij śruby pokrywy akumulatora. Pociągnij za taśmę zabezpieczającą. Po wyciągnięciu zabezpieczenia, śruby należy dokręcić.


Pierwsze uruchomienie iRobota Roomba

Przy pierwszym użyciu bez względu na początkowy poziom naładowania akumulatora należy go rozładować poprzez uruchomienie robota w cyklu sprzątania, aż do uzyskania czerwonego podświetlenia kontrolki akumulatora i samoistnego zatrzymania się, o którym Roomba poinformuje emitując odpowiedni dźwięk. Następnie należy rozpocząć ładowanie robota podłączonego bezpośrednio do zasilacza (z pominięciem Stacji dokującej) przez całą noc (minimum 12 godzin).

Aby przedłużyć żywotność akumulatora, iRobot zaleca ciągłe utrzymywanie robota podłączonego do zasilania (ładowarki lub Stacji dokującej) w czasie gdy nie sprząta. Spowoduje to, że iRobot Roomba będzie zawsze gotów do pracy i nie dojdzie do uszkodzenia akumulatora przez jego głębokie rozładowanie.

Włączanie i wyłączanie iRobota Roomba

• Roomba nie posiada typowego przycisku „ON-OFF” lub „POWER”.
• Aby uruchomić robota, naciśnij przycisk CLEAN. Usłyszysz dźwięk informujący o gotowości do pracy, a przycisk CLEAN będzie podświetlony.
• Aby rozpocząć cykl sprzątający, naciśnij przycisk CLEAN jeszcze raz. Robot zacznie sprzątać.
• Aby przerwać pracę robota, naciśnij przycisk CLEAN.
• Aby wznowić pracę robota, naciśnij ponownie przycisk CLEAN.
• Aby całkowicie wyłączyć robota, naciśnij przycisk CLEAN i przytrzymaj do czasu aż kontrolki zgasną.

Dla lepszej wydajności

• Robot sprzątający Roomba jest bardzo skuteczny w zbieraniu włosów. Sprawdzaj stopień zabrudzenia szczotek i czyść je po każdym sprzątaniu.
• Opróżniaj pojemnik na brud oraz czyść filtr po każdym sprzątaniu.
• Zastosuj wirtualne ściany, aby utrzymać iRobota Roomba w miejscach, w których chcesz, aby sprzątał.
• iRobot Roomba osiąga najwyższą wydajność, gdy jest często używany.

UWAGA! iRobot Roomba zawiera części elektroniczne. Czyść go wyłącznie suchą tkaniną. Nie polewaj robota wodą ani nie używaj płynów lub rozpylaczy do jego czyszczenia. Chroń iRobota Roomba przed zalaniem.

Przyciski i kontrolki

Widok z dołu

W jaki sposób sprząta iRobot Roomba

• Ruch spiralny: Roomba wykonuje ruch po spirali.
• Ruch wzdłuż ścian: Roomba używa tego trybu do wysprzątania całego obwodu pokoju, do omijania mebli i innych przeszkód.
• Ruch krzyżowy: Roomba przemieszcza się po krzyżujących się liniach prostych pokoju, aby zapewnić całkowite pokrycie sprzątanej powierzchni.

• Czujnik brudu: Kiedy czujnik brudu wykryje większe zanieczyszczenia powierzchniowe (zaświeci się na niebiesko kontrolka DirtDetect), iRobot Roomba będzie intensywniej sprzątać w tym miejscu.
• System „Persistent Pass Behaviour”: Po wykryciu miejsc bardziej zabrudzonych iRobot Roomba zaczyna je gruntowanie sprzątać.

WSKAZÓWKA: Aby przyspieszyć sprzątanie, pozbieraj luźno leżące rzeczy (rozrzucone przedmioty) i użyj wirtualnej ściany, aby ograniczyć pracę robota tylko do jednego pomieszczenia. Jeśli to możliwe, zapewnij swobodę poruszania się iRobotowi Roomba poprzez odsunięcie krzeseł.

WSKAZÓWKA: Roomba automatycznie oblicza wielkość powierzchni pokoju i dostosowuje odpowiednio czas sprzątania, aby zapewnić całkowite pokrycie powierzchni podłogi.

Powierzchnie podłóg

System Anti Tangle

To system zapobiegający wplątywaniu się szczotek we frędzle i przewody. iRobot Roomba nie powinien utykać na sznurkach od zasłon lub firan, frędzlach od dywanu i kablach. Gdy szczotki główne robota napotykają przedmioty takie jak frędzle od dywanów albo kable, wtedy następuje chwilowe odwrócenie kierunku obracania się szczotek, aby robot mógł wydostać się z przeszkody. To działanie powoduje głośniejszy dźwięk, który może być słyszany raz na sekundę, do czasu, gdy szczotki nie odblokują się. Jeśli taki odgłos działania szczotek głównych zaobserwowano, gdy frędzle lub kable nie są wkręcone, należy wyczyścić szczotki główne.

Roomba jest zasilana akumulatorem niklowo-wodorkowym (NiMH) wielokrotnego ładowania. Przechowywany w odpowiednich warunkach i eksploatowany zgodnie z instrukcją akumulator iRobota Roomba wystarczy na setki cykli sprzątających.

Żywotność akumulatora

Żywotność akumulatora zależna jest od sposobu przechowywania i eksploatacji. Aby przedłużyć żywotność akumulatora iRobot zaleca ciągłe utrzymanie iRobota Roomba podłączonego do zasilania (ładowarki lub Stacji samoczynnego ładowania). Spowoduje to, że robot będzie zawsze gotów do pracy i nie dojdzie do uszkodzenia akumulatora przez jego głębokie rozładowanie.

Czas sprzątania

Wskazane jest pełne naładowanie akumulatora przed każdym sprzątaniem. Całkowicie naładowany akumulator wystarczy na jeden pełny cykl sprzątający, w zależności od rodzaju powierzchni, stopnia zabrudzenia i układu mebli w pomieszczeniu.

16-godzinne ładowanie odświeżające akumulatora

Kiedy zauważysz, że po podłączeniu zasilania do Roomby przycisk CLEAN szybko pulsuje kolorem bursztynowym oznacza, że robot uruchomił specjalny 16-godzinny cykl ładowania akumulatora. Cykl ten nie może zostać przerwany aż do zapalenia się zielonego podświetlenia przycisku CLEAN (kontrolka w ten sposób wskaże, że akumulator Roomby jest w pełni naładowany).
Takie ładowanie może się pojawić, kiedy nastąpiło nadmierne i samoistne rozładowanie akumulatora (Roomba pozostała przez długi czas niepodłączona do zasilania). W takim przypadku to rozszerzone ładowanie jest potrzebne aby odświeżyć pamięć akumulatora Roomby i wydłużyć jego żywotność.

WSKAZÓWKA: Za każdym razem, kiedy robot znajduje się na Stacji dokującej upewnij się, że kontrolka umieszczona na górze stacji świeci się światłem ciągłym.

Podświetlenie przycisku CLEAN sygnalizuje ładowanie. W tabeli poniżej wyjaśniono kolory podświetlenia przycisku i jego oznaczenia.

Podświetlenie przycisku CLEAN

Stan akumulatora

Czerwony

Akumulator wyczerpany

Bursztynowy - pulsujący

W trakcie ładowania

Zielony

Naładowany

Bursztynowy - szybko pulsujący

16-godzinne ładowanie odświeżające

(opcjonalne akcesorium do wszystkich modeli)

Wirtualna Ściana pozwala na ograniczenie pracy robota jedynie do przestrzeni wyznaczonej przez użytkownika i blokuje miejsca, do których Roomba ma nie wjeżdżać. Wirtualna Ściana tworzy niewidzialną barierę, której robot nie przekracza. Wirtualna Ściana może zablokować przestrzeń od 0 do 2 metrów. Mała wiązka w kształcie pierścienia wokół Wirtualnej Ściany, zabezpiecza przed uderzaniem robota w urządzenie emitujące, natomiast większy promień, w kształcie stożka, blokuje przestrzenie mieszkania, do których nie chcesz żeby iRobot Roomba wjeżdżał.

iRobot Roomba powinien powrócić do Stacji dokującej po zakończonym cyklu sprzątania lub kiedy akumulator osiągnie niski poziom naładowania. Aby wrócić do Stacji dokującej, robot musi odnaleźć wiązkę podczerwieni, aby ją zlokalizować.

Aby iRobot Roomba miał zawsze możliwość powrócenia do Stacji dokującej, musi ona być odpowiednio ustawiona i podłączona do zasilania. Kiedy iRobot Roomba znajduje się na Stacji dokującej, kontrolka umieszczona na górze Stacji będzie świecić światłem ciągłym. To znaczy, że robot jest w trakcie ładowania.

Ustawienie Stacji dokującej

Stacja dokująca musi znajdować się na twardej powierzchni w miejscu, w którym iRobot Roomba będzie miał niezastawioną drogę do Stacji po skończonym cyklu sprzątania. Jeżeli robot nie zadokuje za pierwszym podejściem, będzie próbował do skutku.

WSKAZÓWKA: Nie ustawiaj stacji dokującej w odległości mniejszej niż 1, 2 m od klatki schodowej.


Pilot pozwala Ci w dogodny sposób sterować iRobotem Roomba. Możesz użyć go by włączyć i wyłączyć robota i sterować nim bez potrzeby schylania się. Pilot daje Ci także zdalny dostęp do poniższych komend:

SPOT

Robot będzie wykonywał ruchy spiralne w obszarze o średnicy 1 metra i takim samym ruchem kołowym powróci do miejsca początkowego, intensywnie sprzątając zlokalizowany obszar.

CLEAN

W trakcie sprzątania robot automatycznie oblicza wielkość pokoju i dostosowuje czas sprzątania.

...

Robot rozpoczyna dokowanie, jeśli stacja dokująca jest dostępna.

Ustawianie czasu sprzątania

Dzięki tej funkcji można zaprogramować czas rozpoczęcia sprzątania nawet gdy nie ma nas w domu. Pozwala ona zaprogramować robota do sprzątania raz dziennie, do siedmiu razy na tydzień.

Ustawianie aktualnej daty i godziny

Ustawianie czasu w formacie 12- lub 24-godzinnym

Aby przełączyć pomiędzy tymi dwoma formatami, przycisnąć przycisk CLOCK do pojawienia się 12h lub 24h. Aby zmienić format, nacisnąć przycisk CLOCK i zapisać zmiany za pomocą przycisku OK. Po odłączeniu akumulatora albo jego znacznym wyładowaniu, zegar iRobot Roomby przełączy się z powrotem do formatu 12-godzinnego

Ustawianie harmonogramu sprzątania

Podgląd harmonogramu sprzątania

Kasowanie planu sprzątania

Zmiana harmonogramu sprzątania

Przy używaniu amerykańskiego 12-godzinnego formatu czasu ustawionego w robocie, należy zwrócić uwagę na podział doby na dwie pory:
• przedpołudnie od północy do godziny 11:59 (AM)
• popołudnie - od 12:00, do północy (PM).

WSKAZÓWKA: Zegar iRobota Roomba może wyświetlać czas w dwóch formatach: 12-godzinnym oraz 24-godzinnym. Aby przełączać się pomiędzy formatami godziny naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przyciski DAY oraz MINUTE przez 3 sekundy, do momentu usłyszenia dźwięku oraz zaobserwowania zmiany na wyświetlaczu, oznaczających, że format godziny został ustawiony. Zegar iRobota Roomba przejdzie do formatu 12-godzinnego (AM/PM), jeśli robot będzie rozładowany lub akumulator zostanie usunięty.

Zaleca się regularne wykonywanie następujących czynności po każdym sprzątaniu, aby iRobot Roomba pracował poprawnie.

1. Zdejmij i opróżnij pojemnik na brud po każdym użyciu.

2. Wyczyść filtry powietrza. pl/var/storage/images/media/images/17-czyszczenie_filtra_powietrza_irobot_roomba_serwis_naprawa_instrukcja_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_krakow_warszawa_wroclaw_poznan_bydgoszcz2/797-1-pol-PL/17-czyszczenie_filtra_powietrza_irobot_roomba_serwis_naprawa_instrukcja_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_krakow_warszawa_wroclaw_poznan_bydgoszcz. pl/var/storage/images/media/images/17-czyszczenie_filtra_powietrza_irobot_roomba_serwis_naprawa_instrukcja_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_krakow_warszawa_wroclaw_poznan_bydgoszcz2/797-1-pol-PL/17-czyszczenie_filtra_powietrza_irobot_roomba_serwis_naprawa_instrukcja_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_krakow_warszawa_wroclaw_poznan_bydgoszcz_reference. jpg" width="" height="" alt="17-czyszczenie_filtra_powietrza_irobot_roomba_serwis_naprawa_instrukcja_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_krakow_warszawa_wroclaw_poznan_bydgoszcz"/>

* Wymieniaj filtry co dwa miesiące

3. Czyszczenie szczotek głównych.

WSKAZÓWKA: Podczas czyszczenia i konserwowania iRobota Roomba, zwróć uwagę na żółte elementy. Zostały one zaprojektowane tak, aby bez problemu zdejmować je i czyścić za każdym razem, kiedy opróżniasz pojemnik na brud i komorę filtra powietrza.

Czyszczenie przedniego obrotowego kółka iRobota Roomba

A. Zdecydowanym ruchem wyciągnij kółko a następnie podstawę.
B. Usuń brud z wnętrza otworu w podstawie, w której znajdują się diody.
C. Wyczyść brud oraz włosy nawinięte na oś. Wypchnij oś z kółka, aby dokładnie je oczyścić.
D. Wyczyść i wytrzyj przednie kółko.
E. Ponownie umieść kółko w podstawie i jako cały moduł włóż do robota. pl/var/storage/images/media/images/20i_czyszczenie_przedniego_obrotowego_kolka_irobota_roomba_serwis_autoryzowany_naprawa_gwarancyjna_czesci_akcesoria_opole_szczecin_kalisz_konin_lodz_warszawa_gdynia/806-1-pol-PL/20i_czyszczenie_przedniego_obrotowego_kolka_irobota_roomba_serwis_autoryzowany_naprawa_gwarancyjna_czesci_akcesoria_opole_szczecin_kalisz_konin_lod. pl/var/storage/images/media/images/20i_czyszczenie_przedniego_obrotowego_kolka_irobota_roomba_serwis_autoryzowany_naprawa_gwarancyjna_czesci_akcesoria_opole_szczecin_kalisz_konin_lodz_warszawa_gdynia/806-1-pol-PL/20i_czyszczenie_przedniego_obrotowego_kolka_irobota_roomba_serwis_autoryzowany_naprawa_gwarancyjna_czesci_akcesoria_opole_szczecin_kalisz_konin_lod_large. jpg" width="" height="" alt="20i_czyszczenie_przedniego_obrotowego_kolka_irobota_roomba_serwis_autoryzowany_naprawa_gwarancyjna_czesci_akcesoria_opole_szczecin_kalisz_konin_lod... "/>

UWAGA!  Zablokowane (np. przez nawinięte włosy) przednie kółko może powodować rysy na podłodze

Przetrzyj wszystkie sześć otworów czujnika krawędzi czystą i suchą szmatką.

iRobot Roomba serii 600 może podawać komunikaty głosowe w językach: angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, holenderskim, duńskim, szwedzkim, norweskim, fińskim, polskim, rosyjskim, portugalskim, japońskim, koreańskim oraz chińskim.

Domyślnym językiem iRobota Roomba jest angielski.

Wybór języka komunikatów głosowych

iRobot Roomba posiada system wczesnego wykrywania usterek. iRobot Roomba zasygnalizuje użytkownikowi rodzaj usterki. Migać będzie również lampka ostrzegawcza. W celu powtórzenia komunikatu o usterce, naciśnij CLEAN. Skorzystaj z poniższej tabeli, aby zdiagnozować i rozwiązać problem.

WSKAZÓWKA: Aby zresetować ustawienia oprogramowania iRobota Roomba jednocześnie przyciśnij i przytrzymaj przyciski powyżej i poniżej przycisku CLEAN przez 10 sekund. Zresetowany zostanie harmonogram pracy robota, ustawienia zegara. Resetowanie może także rozwiązać niektóre problemy z oprogramowaniem.

KOMUNIKATY EKSPLOATACYJNE (PODCZAS NORMALNEJ PRACY)

Dioda

Komunikat głosowy

Prawdopodobna przyczyna

Co zrobić?

Jeden błysk co dwie sekundy

Błąd 1. Przenieś Roomba do nowego miejsca i naciśnij przycisk ‚Clean’, aby ponownie go uruchomić.

iRobot Roomba zatrzymał się z powodu zadziałania czujnika opadającego koła.

Postaw iRobota Roomba na płaskiej powierzchni, upewnij się, że koła stabilnie stoją na podłodze. Uruchom robota.

Błąd 2. Otwórz pojemnik ze szczotkami urządzenia Roomba i wyczyść szczotki.

Szczotki główne nie obracają się.

Odwróć iRobota Roomba. Wyjmij i wyczyść szczotki główne

Błąd 5 (lewy, prawy). Obróć boczne kółka Roomba, aby je wyczyścić.

Koło jezdne zostało zablokowane.

Wyczyść koła jezdne z włosów oraz zabrudzeń. Poprzez naciśnięcie i opuszczanie kół sprawdź czy prawidłowo sprężynują i czy prawidłowo się obracają.

Błąd 6. Przenieś Roomba do nowego miejsca i naciśnij przycisk ‚Clean’, aby ponownie go uruchomić.

Czujniki wysokości są brudne lub iRobot Roomba utknął z powodu zawiśnięcia nad wysokością.

Wyczyść dokładnie wszystkie czujniki wysokości suchą tkaniną. Uruchom robota i upewnij się, że stoi stabilnie na powierzchni.

Błąd 7 (lewy, prawy). Obróć boczne kółka Roomba, aby je wyczyścić.

Wyczyść koła jezdne z włosów oraz brudu. Poprzez naciśnięcie i opuszczanie kół sprawdź czy prawidłowo sprężynują i sprawdź czy się prawidłowo obracają.

Błąd 9. Uderz lekko w zderzak Roomba, aby go wyczyścić.

iRobot Roomba zatrzymał się z powodu zablokowania zderzaka lub czujnik zderzaka jest zabrudzony.

Sprawdź i wyczyść zderzak robota. Szybko lecz delikatnie wciskaj zderzak 10 - 20 razy, by usunąć z czujnika zanieczyszczenia, które mogły tam zalec.

Błąd 10 (lewy, prawy). Obróć boczne kółka Roomby, aby je wyczyścić.

Koło jezdne zostało zablokowane lub zderzak nie rejestruje przeszkód.

Jeżeli iRobot Roomba kręci się w kółko, wyczyść koła jezdne z włosów oraz brudu. Poprzez naciśnięcie i opuszczanie kół sprawdź czy prawidłowo sprężynują i sprawdź czy prawidłowo się obracają. Sytuacja ta może nastąpić również wtedy, gdy Roomba znajduje się w nadzwyczaj dużym pomieszczeniu. Użyj Wirtualnych latarni, aby podzielić obszar na mniejsze powierzchnie. Jeżeli Roomba nie znajduje się w dużym pomieszczeniu, stukaj lekko w zderzak, aby zobaczyć czy pracuje prawidłowo.

Proszę naładować Roomba.

Akumulator robota jest rozładowany

Podłącz iRobota Roomba do ładowarki lub ustaw na Stacji dokującej, w celu naładowania akumulatora.

KOMUNIKATY ŁADOWANIA (PO PODŁĄCZENIU ŁADOWARKI ALBO STACJI DOKUJĄCEJ)

Wyświetlacz

1 błysk

Błąd ładowania 1.

Akumulator nie jest podłączony.

Upewnij się, że zabezpieczenie akumulatora jest wyjęte. Odkręć spodnią pokrywę robota i wyjmij, a następnie włóż akumulator. Dokręć pokrywę.

2 błyski

Err 2

Błąd ładowania 2.

Błąd systemu ładowania akumulatora Roomby.

Odłącz zasilanie, aby akumulator ostygł przynajmniej przez godzinę, później ponownie podłącz do ładowania.

3 błyski

Err 3

Błąd ładowania 3.

Błąd systemu ładownia akumulatora iRobota Roomba.

Zresetuj oprogramowanie Roomby przytrzymując przycisk CLEAN przez około 10 s.

5 błysków

Err 5

Błąd ładowania 5.

6 błysków

Err 6

Błąd ładowania 6.

Akumulator jest za gorący.

7 błysków

Err 7

Błąd ładowania 7.

Akumulator nie może się schłodzić.

Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami by zdjąć pokrywę górną robota.

1. Wyjmij pojemnik na brud. pl/var/storage/images/media/images/24-zdejmowanie_pokrywy_gornej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_akcesoria_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_gdynia_koszakin_slupsk_warszawa_bydgoszcz_katowice/818-1-pol-PL/24-zdejmowanie_pokrywy_gornej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_akcesoria_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_gdynia_koszakin_slupsk_warsz. pl/var/storage/images/media/images/24-zdejmowanie_pokrywy_gornej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_akcesoria_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_gdynia_koszakin_slupsk_warszawa_bydgoszcz_katowice/818-1-pol-PL/24-zdejmowanie_pokrywy_gornej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_akcesoria_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_gdynia_koszakin_slupsk_warsz_reference. jpg" width="" height="" alt="24-zdejmowanie_pokrywy_gornej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_akcesoria_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_gdynia_koszakin_slupsk_warsz... "/>

2. Usuń pokrywę górną przez pociągnięcie jej od strony pojemnika na brud w górę. Pokrywa górna ma zabezpieczenia w kilku miejscach. pl/var/storage/images/media/images/25-zdejmowanie_pokrywy_gornej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_akcesoria_door_to_door_pl_intelia_eu_opole_krakow_katowice_warszawa_bytom_poznan_szczecin/821-1-pol-PL/25-zdejmowanie_pokrywy_gornej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_akcesoria_door_to_door_pl_intelia_eu_opole_krakow_katowice_warszawa_byt. pl/var/storage/images/media/images/25-zdejmowanie_pokrywy_gornej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_akcesoria_door_to_door_pl_intelia_eu_opole_krakow_katowice_warszawa_bytom_poznan_szczecin/821-1-pol-PL/25-zdejmowanie_pokrywy_gornej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_akcesoria_door_to_door_pl_intelia_eu_opole_krakow_katowice_warszawa_byt_reference. jpg" width="" height="" alt="25-zdejmowanie_pokrywy_gornej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_akcesoria_door_to_door_pl_intelia_eu_opole_krakow_katowice_warszawa_byt... "/>

3. Załóż pokrywę górną. Dokładnie dopasuj zewnętrzne krawędzie pokrywy do robota oraz zatrzaski pokrywy do otworów w robocie. pl/var/storage/images/media/images/26-zakladanie_pokrywy_gornej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_door_to_door_pl_intelio_eu_instrukcja_opole_warszawa_gdynia_rzeszow_krakow_wroclaw/824-1-pol-PL/26-zakladanie_pokrywy_gornej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_door_to_door_pl_intelio_eu_instrukcja_opole_warszawa_gdynia_rzeszow_krak. pl/var/storage/images/media/images/26-zakladanie_pokrywy_gornej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_door_to_door_pl_intelio_eu_instrukcja_opole_warszawa_gdynia_rzeszow_krakow_wroclaw/824-1-pol-PL/26-zakladanie_pokrywy_gornej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_door_to_door_pl_intelio_eu_instrukcja_opole_warszawa_gdynia_rzeszow_krak_reference. jpg" width="" height="" alt="26-zakladanie_pokrywy_gornej_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_czesci_door_to_door_pl_intelio_eu_instrukcja_opole_warszawa_gdynia_rzeszow_krak... "/>

4. Włóż pojemnik na brud.

Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami by usunąć akumulator z robota.

1. Odkręć wirującą szczotkę boczną. pl/var/storage/images/media/images/27-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_autoryzowany_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_gdynia_sopot_poznan_bydgoszcz_warszawa_czestochowa_bielsko_biala_katowice/827-1-pol-PL/27-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_autoryzowany_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_gdynia_sopot_poznan_bydgoszcz_warsza. pl/var/storage/images/media/images/27-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_autoryzowany_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_gdynia_sopot_poznan_bydgoszcz_warszawa_czestochowa_bielsko_biala_katowice/827-1-pol-PL/27-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_autoryzowany_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_gdynia_sopot_poznan_bydgoszcz_warsza_reference. jpg" width="" height="" alt="27-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_autoryzowany_door_to_door_pl_intelio_eu_opole_gdynia_sopot_poznan_bydgoszcz_warsza... "/>

2. Usuń wirującą szczotkę boczną. pl/var/storage/images/media/images/28-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_wroclaw_walbrzych_poznan_zielona_gora_ostrow_krakow_warszawa/830-1-pol-PL/28-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_wroclaw_walbrzych_poznan_zielona_gora_ostrow_krakow_warszawa. pl/var/storage/images/media/images/28-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_wroclaw_walbrzych_poznan_zielona_gora_ostrow_krakow_warszawa/830-1-pol-PL/28-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_wroclaw_walbrzych_poznan_zielona_gora_ostrow_krakow_warszawa_reference. jpg" width="" height="" alt="28-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_wroclaw_walbrzych_poznan_zielona_gora_ostrow_krakow_warszawa"/>

3. Odkręć 4 śrubki pokazane na poniższym rysunku. pl/var/storage/images/media/images/29-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_wroclaw_walbrzych_poznan_zielona_gora_ostrow_krakow_warszawa_rzeszow/833-1-pol-PL/29-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_wroclaw_walbrzych_poznan_zielona_gora_ostrow_krakow_warszawa_rzeszow. pl/var/storage/images/media/images/29-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_wroclaw_walbrzych_poznan_zielona_gora_ostrow_krakow_warszawa_rzeszow/833-1-pol-PL/29-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_wroclaw_walbrzych_poznan_zielona_gora_ostrow_krakow_warszawa_rzeszow_reference. jpg" width="" height="" alt="29-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_wroclaw_walbrzych_poznan_zielona_gora_ostrow_krakow_warszawa_rzeszow"/>

4. Usuń akumulator. pl/var/storage/images/media/images/30-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_wroclaw_walbrzych_poznan_zielona_gora_ostrow_krakow_warszawa_lublin/836-1-pol-PL/30-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_wroclaw_walbrzych_poznan_zielona_gora_ostrow_krakow_warszawa_lublin. pl/var/storage/images/media/images/30-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_wroclaw_walbrzych_poznan_zielona_gora_ostrow_krakow_warszawa_lublin/836-1-pol-PL/30-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_wroclaw_walbrzych_poznan_zielona_gora_ostrow_krakow_warszawa_lublin_reference. jpg" width="" height="" alt="30-wyjmowanie_akumulatora_irobot_roomba_seria_600_serwis_naprawa_door_to_door_wroclaw_walbrzych_poznan_zielona_gora_ostrow_krakow_warszawa_lublin"/>

5. Zainstaluj akumulator z powrotem przez włożenie jej logiem do góry.

6. Przykręć śrubki pokrywy dolnej.

7. Przykręć wirującą szczotkę boczną.

Używając robota miej zawsze na uwadze wszystkie zalecenia. Zmniejszy to ryzyko uszkodzenia lub zniszczenia go. Pamiętaj szczególnie o sposobie programowania oraz zasadach czyszczenia i konserwacji.

GŁÓWNE INSTRUKCJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA UŻYTKOWANIA

• Przeczytaj wszystkie instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i obsługi przed uruchomieniem iRobota Roomba.
• Zachowaj niniejszą instrukcje obsługi dla możliwości odnoszenia się do niej, kiedy wystąpi taka potrzeba w przyszłości.
• Miej na uwadze wszystkie ostrzeżenia oznaczone na robocie oraz te zawarte w instrukcji obsługi.
• Używając robota postępuj według instrukcji.

AKUMULATOR iROBOTA ROOMBA I ŁADOWANIE

• Ładuj używając wyłącznie standardowego napięcia ~230-240V. Produkt nie może być używany z żadnym innym przetwornikiem prądu. Użycie iRobota Roomba z każdym innym źródłem zasilania spowoduje natychmiastową utratę gwarancji.
• Aby ładować urządzenie używaj wyłącznie ładowarki dołączonej przez producenta.
• Nie używaj ładowarki, jeżeli jest uszkodzony kabel albo wtyczka.
• Ładuj akumulator wewnątrz budynku.
• Aby zabezpieczyć się przed występującymi czasami w sieciach elektrycznych nagłymi skokami napięć, zasilacz robota może być zabezpieczony listwą antyprzepięciową.
• Nie dotykaj ładowarki mokrymi rękoma.
• Zawsze odłącz robota od zasilania przed czyszczeniem jego elementów.


65" Q80A QLED 4K Smart TV (2021)

QE65Q80AAT

 • Inne- telewizoryJak wyświetlić treści przez AirPlay 2 na telewizorze Samsung QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „AirPlay2 na Twoim telewizorze Samsung”, korzystając ze Wsparcia Samsung.

 • Instrukcja użytkowaniaCo zrobić, gdy aplikacja nie działa na telewizorze?

  Wykonaj te działania, jeżeli aplikacje na telewizorze przestają działać lub nie działają w ogóle.

  Dane techniczneCo zrobić, jeśli telewizor wolno działa?

  Wykonaj te działania, jeśli telewizor wolno działa. com/pl/support/tv-audio-video/czy-musze-usuwac-folie-zabezpieczajaca-z-telewizora/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Czy muszę usuwać folię zabezpieczającą z telewizora?

  Z tego krótkiego materiału wideo dowiesz się, jak usuwać folię zabezpieczającą z ekranu telewizora i czy musisz to robić. com/pl/support/tv-audio-video/gdy-z-telewizora-nie-wydobywa-sie-zaden-dzwiek-badz-jest-on-przerywany-telewizory-samsung/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Gdy z telewizora nie wydobywa się żaden dźwięk, bądź jest on przerywany - Telewizory Samsung

  Poradniki Wideo dotyczące telewizorów Samsung. Dowiedz się więcej o „Gdy z telewizora nie wydobywa się żaden dźwięk, bądź jest on przerywany - Telewizory Samsung”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-instalowac-aplikacje-w-telewizorze-samsung-qled/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak instalować aplikacje w telewizorze Samsung QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak instalować aplikacje w telewizorze Samsung QLED? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-obslugiwac-jeden-pilot/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:installation / connection">Instalacja / PodłączanieJak obsługiwać jeden pilot?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak obsługiwać jeden pilot? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-podlaczyc-sprzet-zewnetrzny-do-telewizora-samsung-qled/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak podłączyć urządzenie zewnętrzne do telewizora Samsung QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak podłączyć sprzęt zewnętrzny do telewizora Samsung QLED? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-podlaczyc-urzadzenia-bluetooth-w-telewizorze-samsung-qled/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak podłączyć urządzenia Bluetooth w telewizorze Samsung QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak podłączyć urządzenia Bluetooth w telewizorze Samsung QLED? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-przesylac-obraz-z-komputera-na-telewizor-bezprzewodowo/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak przesyłać obraz z komputera na telewizor bezprzewodowo?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak przesyłać obraz z komputera na telewizor bezprzewodowo? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-skonfigurowac-ustawienia-obrazu-w-telewizorze-samsung-qled/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak skonfigurować ustawienia obrazu w telewizorze Samsung QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak skonfigurować ustawienia obrazu w telewizorze Samsung QLED? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-uruchomic-funkcje-automatycznego-wylaczania-w-telewizorze-samsung-qled/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak uruchomić funkcję Automatycznego Wyłączania w telewizorze Samsung QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak uruchomić funkcję Automatycznego Wyłączania w telewizorze Samsung QLED? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-wyswietlic-tresci-ze-smartfonu-na-telewizorze-samsung-qled/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak wyświetlić treści ze smartfonu na telewizorze Samsung QLED?

  Poradniki Video dotyczące telefonów Samsung. Dowiedz się więcej o „Jak wyświetlić treści ze smartfonu na telewizorze Samsung QLED? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-zaktualizowac-oprogramowanie-telewizora-samsung-qled-przez-internet/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak aktualizować oprogramowanie telewizora Samsung QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak zaktualizować oprogramowanie telewizora Samsung QLED przez Internet? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/pierwsza-konfiguracja-telewizora-telewizory-samsung-serii-q/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:samsung apps">Aplikacje SamsungPierwsza konfiguracja telewizora - Telewizory Samsung Serii Q

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Pierwsza konfiguracja telewizora - Telewizory Samsung Serii Q”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/poznaj-wszystkie-mozliwosci-telewizora-samsung-qled/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak wykonać pierwszą konfigurację telewizora Samsung QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak wykonać pierwszą konfigurację telewizora Samsung QLED? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/tworzenie-konta-samsung-telewizory-samsung/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:samsung apps">Tworzenie konta Samsung - Telewizory Samsung

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia telewizory. Dowiedz się więcej o „tworzenie konta samsung - telewizory samsung”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/uzywaj-telefonu-jako-pilota-do-telewizora/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Używaj telefonu jako pilota do telewizora

  Zmień swój telefon w pilota do telewizora za pomocą SmartThings, wykonując kroki z tego filmu. com/pl/support/tv-audio-video/how-to-troubleshoot-apps-that-are-not-working-on-the-samsung-smart-tv/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak rozwiązać problem z niedziałającymi aplikacjami na telewizorze smart Samsung

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące telewizorów Samsung, dowiedz się, jak rozwiązać problem z niedziałającymi aplikacjami na telewizorze smart Samsung, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-rozwiazywac-problemy-lacznosci-z-internetem-na-telewizorach-samsung/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:network">SiećTelewizor Samsung nie nawiązuje połączenia lub nie odnajduje sieci Wi-Fi ani Internetu

  Nie działa internet w tv? Dowiedz się krok po kroku jak rozwiązywać problemy łączności z Internetem w telewizorach Samsung!

  Jak zarządzać aplikacją i kanałami Samsung TV Plus?

  Obejrzyj wideo i dowiedz się, jak zarządzać aplikacją i kanałami Samsung TV Plus

  DVB-T2 a telewizory Samsung – pytania i odpowiedzi

  Masz telewizor Samsung i zastanawiasz jak się przygotować do zmiany standardu nadawania DVB-T2? Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

  Gdy obraz na ekranie telewizora jest niewyraźny, bądź z urządzenia soundbar nie wydobywa się żaden dźwięk

  Poradniki Wideo dotyczące telewizorów Samsung. Dowiedz się więcej o „Gdy obraz na ekranie telewizora jest niewyraźny, bądź z urządzenia soundbar nie wydobywa się żaden dźwięk ”, korzystając ze Wsparcia

  Jak zarejestrować telewizor Samsung

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące telewizorów Samsung, dowiedz się więcej na temat rejestrowania telewizora Samsung korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/how-to-troubleshoot-the-samsung-tv-that-keeps-turning-off-by-itself/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak rozwiązać problem z telewizorem Samsung, który samoczynnie się wyłącza

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące telewizorów Samsung, dowiedz się, jak rozwiązać problem z telewizorem Samsung, który samoczynnie się wyłącza, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/how-to-troubleshoot-the-samsung-tv-that-keeps-turning-on-by-itself/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak rozwiązać problem z telewizorem Samsung, który samoczynnie się włącza

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące telewizorów Samsung, dowiedz się, jak rozwiązać problem z telewizorem Samsung, który samoczynnie się włącza, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/how-to-use-ambient-mode-on-samsung-qled-tv/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak korzystać z trybu Ambient w telewizorach Samsung QLED

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące telewizorów Samsung, dowiedz się więcej na temat korzystania z trybu Ambient w telewizorach Samsung QLED korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/how-to-use-hdmi-arc-on-samsung-smart-tv/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Funkcja HDMI ARC w telewizorach SMART

  Co to jest HDMI ARC? Dowiedz się krok po kroku jak korzystać z tej funkcji w telewizorach Smart od Samsung!

  Jak rozpakować i zamontować telewizor Samsung QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak bezpiecznie i wygodnie rozpakować telewizor Samsung QLED? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-jednoczesnie-korzystac-z-glosnikow-telewizora-samsung-i-sluchawek-bluetooth/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:audio">DźwiękJak jednocześnie korzystać z głośników telewizora Samsung i słuchawek Bluetooth

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o „Jak jednocześnie korzystać z głośników telewizora Samsung i słuchawek Bluetooth”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-korzystac-z-dolby-atmos-na-soundbarze-samsung/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:audio">Jak korzystać z Dolby Atmos w soundbarze

  Co to jest Dolby Atmos? Dowiedz się krok po kroku jak włączyć i jak korzystać z Dolby Atmos w soundbarach Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-korzystac-z-funkcji-dotknij-i-wyswietl-w-telewizorze-samsung-qled/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak korzystać z funkcji Dotknij i Wyświetl w telewizorze Samsung QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak korzystać z funkcji Dotknij i Wyświetl w telewizorze Samsung QLED? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-korzystc-z-funkcji-multi-view-w-telewizorze-samsung-qled/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak korzystć z funkcji Multi View w telewizorze Samsung QLED?

  Poradniki Video dotyczące telefonów Samsung. Dowiedz się więcej o „Jak korzystć z funkcji Multi View w telewizorze Samsung QLED? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-odnalezc-kod-pin/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak odnaleźć kod PIN?

  Często zadawane pytania (FAQ) o telewizory Samsung. Więcej informacji na temat „Jak odnaleźć kod PIN? ” w Centrum wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-podlaczyc-konsole-do-telewizora-samsung-qled/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak podłączyć i skonfigurować konsolę z telewizorem Samsung QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak podłączyć konsolę do telewizora Samsung QLED? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-podlaczyc-sluchawki-bluetooth-do-telewizora-samsung/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:audio">Jak podłączyć słuchawki Bluetooth do telewizora Samsung

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o „Jak podłączyć słuchawki Bluetooth do telewizora Samsung”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-podlaczyc-zewnetrzne-urzadzenie-audio-przy-uzyciu-kabla-optycznego/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:audio">Jak podłączyć zewnętrzne urządzenie audio, przy użyciu kabla optycznego

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o Jak podłączyć zewnętrzne urządzenie audio, przy użyciu kabla optycznego korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-polaczyc-soundbar-z-telewizorem-przy-wykorzystaniu-sieci-wi-fi/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:installation / connection">Jak połączyć Soundbar z telewizorem przy wykorzystaniu sieci Wi-Fi

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o Jak połączyć Soundbar z telewizorem przy wykorzystaniu sieci Wi-Fi korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-skonfigurowac-dolby-atmos/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak skonfigurować Dolby Atmos?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak skonfigurować Dolby Atmos? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-skonfigurowac-funkcje-aktywnego-wzmacniacza-glosu-w-telewizorze-samsung-qled/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak skonfigurować funkcję Aktywnego Wzmacniacza Głosu w telewizorze Samsung QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak skonfigurować funkcję Aktywnego Wzmacniacza Głosu w telewizorze Samsung QLED? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung

  Jak skonfigurować funkcje dla graczy w telewizorze Samsung QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak skonfigurować funkcje dla graczy w telewizorze Samsung QLED? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-skonfigurowac-funkcje-eco/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak skonfigurować fukcje Eco w telewizorze Samsung QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak skonfigurować funkcje Eco? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-skonfigurowac-funkcje-q-symphony/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak skonfigurować funkcję Q-Symphony?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak skonfigurować funkcję Q-Symphony? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-skonfigurowac-i-korzystac-z-funkcji-trybu-ambient-w-telewizorze-samsung-qled/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak skonfigurować I korzystać z funkcji Trybu Ambient w telewizorze Samsung QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak skonfigurować I korzystać z funkcji Trybu Ambient w telewizorze Samsung QLED? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung

  Jak skonfigurować Tryb Inteligentny w telewizorze Samsung QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak skonfigurować Tryb Inteligentny w telewizorze Samsung QLED? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-skonfigurowac-usluge-zdalny-pc-w-telewizorze-samsung-qled/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak skonfigurować usługę Zdalny PC w telewizorze Samsung QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak skonfigurować usługę Zdalny PC w telewizorze Samsung QLED? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-skonfigurowac-uslugi-automatyzacji-za-pomoca-aplikacji-smartthings/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak skonfigurować usługi automatyzacji za pomocą aplikacji SmartThings?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak skonfigurować usługi automatyzacji za pomocą aplikacji SmartThings? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-sterowac-telewizorem-samsung-qled-za-pomoca-aplikacji-smartthings/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak sterować telewizorem Samsung QLED za pomocą aplikacji SmartThings?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak sterować telewizorem Samsung QLED za pomocą aplikacji SmartThings? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-sterowac-urzadzeniami-z-aplikacja-panel-smarthings/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak sterować urządzeniami z aplikacją Panel SmarThings?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak sterować urządzeniami z aplikacją Panel SmarThings? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-ustawic-format-dzwieku/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:audio">Jak ustawić Format dźwięku

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o Jak ustawić Format dźwięku korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-zalozyc-konto-samsung-account-na-telewizorze-qled/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:samsung apps">Jak założyć konto Samsung Account na telewizorze QLED

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o Jak założyć konto Samsung Account na telewizorze QLED korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-zamontowac-telewizor-samsung-qled-na-scianie/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak zamontować na ścianie telewizor Samsung QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Jak zamontować telewizor Samsung QLED na ścianie? ”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-zarzadzac-aplikacjami-w-telewizorze-samsung-qled/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak zarządzać aplikacjami w telewizorze Samsung QLED?

  Jak zarządzać aplikacjami w telewizorze Samsung QLED?

  Telewizory Samsung Serii QLED 2017 - Korzystanie z Konta Samsung

  Poradnik wideo na temat Samsung Telewizory. Dowiedz się więcej o 'Telewizory Samsung Serii QLED 2017 - Korzystanie z Konta Samsung', korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/telewizory-samsung-serii-qled-2017-nawiazywanie-polaczenia-z-siecia-wifi/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:network">Telewizory Samsung Serii QLED 2017 - Nawiązywanie połączenia z siecią Wi-Fi

  Poradnik wideo na temat Samsung Telewizory. Dowiedz się więcej o 'Telewizory Samsung Serii QLED 2017 - Nawiązywanie połączenia z siecią Wi-Fi. ', korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/telewizory-samsung-serii-qled-2017-niewidoczne-polaczenia-wskazowki-i-uwagi/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Telewizory Samsung Serii QLED 2017 - Niewidoczne połączenia: Wskazówki i Uwagi

  Poradnik wideo na temat Samsung Telewizory. Dowiedz się więcej o 'Telewizory Samsung Serii QLED 2017 - Niewidoczne połączenia: Wskazówki i Uwagi', korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/telewizory-samsung-serii-qled-2017-rozpakowywanie-telewizora/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Telewizory Samsung Serii QLED 2017 - Rozpakowywanie telewizora

  Poradnik wideo na temat Samsung Telewizory. Dowiedz się więcej o 'Telewizory Samsung Serii QLED 2017 - Rozpakowywanie telewizora', korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/telewizory-samsung-serii-qled-2017-smart-hub-instalacja-aplikacji/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:firmware / software">Oprogramowanie Sprzętowe / OprogramowanieTelewizory Samsung Serii QLED 2017 - Smart Hub: Instalacja aplikacji

  Poradnik wideo na temat Samsung Telewizory. Dowiedz się więcej o 'Telewizory Samsung Serii QLED 2017 - Smart Hub: Instalacja aplikacji', korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/telewizory-samsung-serii-qled-2017-smart-hub-przenoszenie-aplikacji/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:samsung apps">Telewizory Samsung Serii QLED 2017 - Smart Hub: Przenoszenie aplikacji

  Poradnik wideo na temat Samsung Telewizory. Dowiedz się więcej o 'Telewizory Samsung Serii QLED 2017 - Smart Hub: Przenoszenie aplikacji', korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/tryb-ambient-telewizory-samsung/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Tryb Ambient - Telewizory Samsung

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Tryb Ambient - Telewizory Samsung”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/what-is-earc-and-how-to-set-on-samsung-smart-tv/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Czym jest eARC i jak korzystać z tej funkcji w telewizorach Smart Samsung

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące telewizorów Samsung, dowiedz się więcej na temat funkcji eARC i korzystania z niej w telewizorach Smart Samsung korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/what-is-screen-mirroring-and-how-do-i-use-it-with-my-samsung-tv/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Czym jest Udostępnianie ekranu i jak korzystać z tej funkcji w telewizorze Samsung

  Funkcja udostępniania ekranu (lub rzutowania ekranu) umożliwia oglądania treści z urządzenia mobilnego na ekranie telewizora. Dowiedz się, jak korzystać z funkcji mirroringu ekranu i które urządzenia ją

  Wskazówki dotyczące czyszczenia ekranu telewizora

  Kiedy wyczyścić ekran telewizora, obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się jak to zrobić. com/pl/support/tv-audio-video/wszystko-o-dvb-t2-w-telewizorach-samsung/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:power">ZasilanieWszystko o DVB-T2/HEVC w telewizorach Samsung

  Poznaj najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące odbioru nowego standardu telewizji naziemnej DVB-T2/HEVC w telewizorach Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/zadbaj-o-pamiec-masowa-urzadzenia-samsung/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak prawidłowo konserwować telewizor Samsung QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Urządzenia Telewizory. Dowiedz się więcej o „Zadbaj o pamięć masową urządzenia Samsung”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-podlaczyc-modul-slim-one-connect/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak podłączyć moduł Slim One Connect?

  Obejrzyj wideo i dowiedz się, jak podłączyć moduł Slim One Connect, model z 2022 r. com/pl/support/tv-audio-video/dlaczego-streaming-wideo-ma-niska-jakosc/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:network">Dlaczego streaming wideo ma niską jakość?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o Dlaczego streaming wideo ma niską jakość? korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/how-to-use-the-intelligent-mode-of-samsung-qled-tvs/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak używać trybu inteligentnego telewizorów Samsung QLED

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące telewizorów Samsung, dowiedz się więcej na temat korzystania z trybu inteligentnego w telewizorach Samsung QLED korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/how-to-use-the-portrait-mode-of-the-sero/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak używać telewizora Sero w trybie pionowym

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące telewizorów Samsung, dowiedz się więcej na temat używania telewizora Sero w trybie pionowym, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-aktywowac-lub-dezaktywowac-smart-hub/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:samsung apps">Jak aktywować lub dezaktywować Smart Hub?

  Często zadawane pytania (FAQ) o telewizory Samsung. Więcej informacji na temat „Jak aktywować lub dezaktywować Smart Hub? ” w Centrum wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-dodac-telewizor-do-aplikacji-smartthings/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak dodać telewizor do aplikacji SmartThings?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o "Jak dodać telewizor do aplikacji SmartThings? " korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-korzystac-z-funkcji-multi-view/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak korzystać z funkcji Multi View

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o "Jak korzystać z funkcji Multi View" korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-korzystac-z-google-duo-na-telewizorze-samsung/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak korzystać z Google Duo na telewizorze Samsung

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o "Jak korzystać z Google Duo na telewizorze Samsung" korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-korzystac-z-zarzadzania-zdalnego-samsung/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak korzystać z Zarządzania zdalnego Samsung

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o Jak korzystać z Zarządzania zdalnego Samsung korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-podlaczyc-konsole-playstation-4-i-5-do-telewizora-smart/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak podłączyć konsolę PlayStation 4 i 5 do telewizora smart?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o "Jak podłączyć konsolę PlayStation 4 i 5 do telewizora smart? " korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-podlaczyc-konsole-xbox-one-x-i-series-x-do-telewizora/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:installation / connection">Jak podłączyć konsolę Xbox One X i Series X do telewizora?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o "Jak podłączyć konsolę Xbox One X i Series X do telewizora? " korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-podlaczyc-telewizor-qled-do-internetu/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:installation / connection">Jak podłączyć telewizor QLED do internetu

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o Jak podłączyć telewizor QLED do internetu korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-polaczyc-soundbar-do-telewizora-przy-uzyciu-bluetooth/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak połączyć Soundbar do telewizora przy użyciu Bluetooth

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o Jak połączyć Soundbar do telewizora przy użyciu Bluetooth korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-przeprowadzic-pelne-wylaczenie-telewizora/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak przeprowadzić pełne wyłączenie telewizora?

  Dowiedz się więcej o tym, jak przeprowadzić pełne wyłączenie telewizora. com/pl/support/tv-audio-video/jak-rozjasnic-obraz-wyswietlany-przez-projektor-the-freestyle/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak rozjaśnić obraz wyświetlany przez projektor The Freestyle?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o "Jak rozjaśnić obraz wyświetlany przez projektor The Freestyle? " korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-rozwiazac-problem-z-automatycznym-zwiekszaniem-i-zmniejszaniem-poziomu-glosnosci-w-telewizorze-qled/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:audio">Jak rozwiązać problem z automatycznym zwiększaniem i zmniejszaniem poziomu głośności w telewizorze QLED?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o "Jak rozwiązać problem z automatycznym zwiększaniem i zmniejszaniem poziomu głośności w telewizorze QLED? " korzystając ze Wsparcia

  Jak rozwiązać problem z ekranem telewizora ciemniejącym po podłączeniu do komputera?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o "Jak rozwiązać problem z ekranem telewizora ciemniejącym po podłączeniu do komputera? " korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-rozwiazywac-problemy-podczas-uzywania-projektora-the-freestyle/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Jak rozwiązywać problemy podczas używania projektora The Freestyle?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o "Jak rozwiązywać problemy podczas używania projektora The Freestyle? " korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-skonfigurowac-smart-tv-aby-automatycznie-instalowac-oprogramowanie-i-aktualizacje-aplikacji/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak skonfigurować Smart TV, aby automatycznie instalować oprogramowanie i aktualizacje aplikacji?

  Dowiedz się więcej o tym, jak skonfigurować Smart TV, aby automatycznie instalował oprogramowanie i aktualizacje aplikacji. com/pl/support/tv-audio-video/jak-skonfigurowac-telewizor-qled/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak skonfigurować telewizor QLED

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o Jak skonfigurować telewizor QLED korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-sterowac-telewizorem-z-aplikacji-mobilnej-smartthings/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak sterować telewizorem z aplikacji mobilnej SmartThings

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o "Jak sterować telewizorem z aplikacji mobilnej SmartThings" korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-uruchomic-nowe-funkcje-aplikacji-game-bar/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak uruchomić nowe funkcje aplikacji Game Bar

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o "Jak uruchomić nowe funkcje aplikacji Game Bar" korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jak-wymienic-baterie-pilota-zdalnego-sterowania-telewizora/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jak wymienić baterie pilota zdalnego sterowania telewizora?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o "Jak wymienić baterie pilota zdalnego sterowania telewizora? " korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/jakie-sa-roznice-miedzy-seriami-telewizorow-z-2021-roku/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Jakie są różnice między seriami telewizorów z 2021 roku

  Często zadawane pytania na temat urządzeń AGD Samsung. Dowiedz się więcej o, korzystając ze Wsparcia Samsung

  Jakiego kabla powinienem użyć do HDMI 2. 1?

  Dowiedz się więcej o standardzie HDMI 2. 1 i o tym, jakiego kabla należy używać do urządzeń korzystających z tego standardu. com/pl/support/tv-audio-video/rozwiazywanie-problemow-z-dts/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:audio">Rozwiązywanie problemów z DTS

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung TV & AV. Dowiedz się więcej o Rozwiązywanie problemów z DTS korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/tv-audio-video/troubleshoot-usb-error-messages-when-updating-kant-su2-and-kant-s2-tv-models/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:how to use">Rozwiązywanie problemów z USB podczas aktualizacji modeli telewizorów Kant-SU2 i Kant-S2

  Najczęściej zadawane pytania na temat telewizorów Samsung, Dowiedz się więcej na temat rozwiązywania problemów z USB podczas aktualizacji modeli telewizora Kant-SU2 i Kant-S2 korzystając ze Wsparcia Samsung

  Korzystaj z Asystenta Google na telewizorze Samsung rocznik 2020

  Pomoc i Porady na temat TV & AV | Wsparcie Samsung Polska

  Natychmiastowe wsparcie dla Twojego telewizora- zrób to sam!

  Najczęstsze pytania dotyczące telewizorów Samsung. Dowiedz się więcej o "Natychmiastowe wsparcie dla Twojego telewizora- zrób to sam! " korzystając ze Wsparcia Samsung.

 • {{file. description}}

  • Wersja {{file. fileVersion}}
  • {{file. fileSize}} MB
  • {{file. fileModifiedDate}}
  • {{file. osNames}}
  • Przydatne linki

   Inne narzędzia i usługi programowe

   Samsung GUARD Serwis

   Rozszerz standardową gwarancję dzięki Samsung GUARD Serwis. com/pl/promocje/guard/serwis/" title="Otwórz w nowym oknie" target="_blank" an-tr="sud09_software and service link-support product detail-text-link" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="useful links::read more">Czytaj Dalej

   WIĘCEJ INFORMACJI

   Informacje o Gwarancji

   Zarejestruj swój produkt i sprawdź, co obejmuje gwarancja

   Znajdź Centrum Serwisowe

   Skorzystaj z pomocy naszych autoryzowanych serwisów

   Nowości i Powiadomienia

   Ważne ogłoszenia na temat produktów i usług

   A80J | BRAVIA XR | OLED | 4K Ultra HD | High Dynamic Range (HDR) | Smart TV (Google TV) / Dostarczane elementy zależą od kraju lub regionu, w którym dokonano zakupu: RMF-TX520B, RMF-TX520E, RMF-TX700C, RMF-TX520U, RMF-TX520P

   • Dane techniczne
   • Najważniejsze cechy produktu
   • Społeczność Sony

    Odwiedź portal naszej Społeczności i dziel się swoimi doświadczeniami i rozwiązaniami z innymi klientami Sony

 • Cechy Instrukcja obsługi Caldera Vacanza Series

  Bezpośredni link do pobrania Cechy Instrukcja obsługi Caldera Vacanza Series

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Cechy Instrukcja obsługi Caldera Vacanza Series