Aktualizacja oprogramowania Brother 4000cn

Oprogramowanie Brother 4000cn jest regularnie aktualizowane, aby zapewnić użytkownikom lepszą funkcjonalność i wydajność. Aktualizacja oprogramowania pomaga w zapewnieniu, że drukarka jest zgodna z nowymi systemami operacyjnymi, a także zawiera poprawki błędów i inne zmiany, które zapewnią lepszą wydajność i bezpieczeństwo. Aktualizacja oprogramowania Brother 4000cn może być wykonana za pomocą aplikacji Brother Update, która jest dostępna do pobrania na stronie internetowej firmy Brother. Aplikacja automatycznie sprawdzi dostępne aktualizacje i pozwoli użytkownikom pobrać i zainstalować wszystkie aktualizacje.

Ostatnia aktualizacja: Aktualizacja oprogramowania Brother 4000cn

Pomoc techniczna i pobieranie

Wyszukaj według produktów

Wyszukaj według kategorii

Przestępcy coraz częściej biorą na cel różne urządzenia podłączone do sieci. Ofiarami hakerów stają się nie tylko urządzenia drukujące, ale również inne sprzęty podpięte do sieci w tym m. in. skanery czy automaty sprzedające napoje i przekąski.

Badania przeprowadzone przez firmę Quocirca[1] pokazują, że przynajmniej jeden na dziesięć incydentów naruszenia bezpieczeństwa w firmie dotyczył drukarki. Należy zauważyć, że aż 59% tych ataków skutkuje utratą danych. Jednak według naszych badań tylko jedna czwarta specjalistów IT inwestuje w zabezpieczenia druku, znaczna większość z nich (75%) nigdy nie zainwestowała w szyfrowanie dokumentów, a 56% nie stosuje uwierzytelniania użytkowników.

Brak skłonności do działania w obszarze bezpieczeństwa druku może być częściowo spowodowany postrzeganiem tego zagrożenia jako domeny tylko i wyłącznie dużych firm. Nie jest to jednak zgodne z prawdą. Hakerzy koncentrują się na łańcuchu dostaw i mniejszych firmach, które są najczęściej łatwiejszym celem. Ryzyko wycieku danych wzrasta z powodu pracy zdalnej i korzystania z urządzeń, które nie podlegają tak rygorystycznym protokołom bezpieczeństwa, jak w biurze.

Aktualizuj, aby być bezpiecznym

Jednym z najprostszych rozwiązań, które mogą uchronić Twoją firmę przed atakiem cyberprzestępców, jest używanie najnowszej wersji oprogramowania operacyjnego dla wszystkich systemów.

Hakerzy nieustannie poszukują błędów i słabych punktów w oprogramowaniu, a gdy zostaną one zgłoszone lub wykryte podczas regularnych kontroli, programiści opracowują „łatkę”, która jest wysyłana jako aktualizacja oprogramowania sprzętowego.

Należy zauważyć, że to stała i niekończąca się walka. Mimo, że programiści „łatają” luki w zabezpieczeniach urządzeń, to hakerzy jeszcze szybciej znajdują nowe sposoby, żeby dostać się do systemu. Producenci ciężko pracują, aby być o krok przed cyberprzestępcami i chronić swoich klientów przed ich działaniami.

Dlatego właśnie aktualizacje są publikowane regularnie. Ważne jest, aby ich nie ignorować, a tym samym nie narażać swojej sieci na niepotrzebne ryzyko – niezależnie od tego, czy chodzi o serwer, komputer czy drukarkę.

Nie przeocz drukarek

Jeśli Twoje urządzenia drukujące mają bezpośrednie połączenie z Internetem, mogą stanowić „furtkę” wejścia do systemów Twojej organizacji, a hakerzy ją wykorzystają, aby uzyskać dostęp do poufnych informacji. Nawet jeśli posiadasz odpowiednie zapory sieciowe, ryzyko nadal istnieje.

Nie pozwól, aby Twoje drukarki i skanery stały się słabym ogniwem – instaluj aktualizacje, gdy tylko się pojawią, a unikniesz sytuacji, w której Twoje systemy staną się łatwym celem dla hakerów.

Upewnij się, że jesteś na bieżąco, korzystając z naszego narzędzia do aktualizacji oprogramowania sprzętowego firmy Brother. Dowiedz się więcej, jak z niego skorzystać: https://www. pl/support/drivers

[1] Quocirca: https://quocirca. pdf

Aktualizacja oprogramowania sprzętowego urządzenia za pomocą aplikacji Brother iPrint&Scan (Android/iOS)

Oprogramowanie sprzętowe urządzenia można zaktualizować za pomocą aplikacji Brother iPrint&Scan zainstalowanej na urządzeniu przenośnym z systemem Android lub iOS. Ta funkcja jest dostępna dla systemu Android™ w wersji 2. 2. 0 lub nowszej oraz iOS w wersji 4. 4. 0 lub nowszej.

INFORMACJA: UWAGA: Ekran może wyglądać inaczej na różnych urządzeniach firmy Brother i zależnie od posiadanego systemu.

 1. Uruchom program Brother iPrint&Scan i wybierz swoje urządzenie Brother.
 2. Jeśli oprogramowanie sprzętowe urządzenia wymaga aktualizacji, zostanie wyświetlony poniższy ekran.
  Dotknij Aktualizuj.

  Jeśli wybierzesz opcję nie teraz, oprogramowanie sprzętowe można zaktualizować później, wybierając kolejno stan urządzenia > Wersja oprogramowania sprzętowego.

  Zostanie uruchomiona przeglądarka internetowa.
  Jeśli zostanie wyświetlony monit o podanie hasła dla urządzenia, należy je wprowadzić, a następnie kliknąć .
  > kliknij tutaj, aby zobaczyć, jakie jest domyślne hasło.

  Dotknij opcji Sprawdź dostępność nowego oprogramowania sprzętowego.
  Dotknij Aktualizuj.
  Rozpocznie się aktualizacja oprogramowania sprzętowego. Podczas aktualizacji nie wyłączaj urządzenia Brother.
  Po wyświetleniu komunikatu o udanym zakończeniu aktualizacji oprogramowania sprzętowego zostanie zakończona. W zależności od modelu mogą być potrzebne dalsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego. Jeśli zostaną wyświetlone dodatkowe ekrany aktualizacji oprogramowania sprzętowego, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Powiązane modele

ADS-2400N, ADS-2800W, ADS-3000N, ADS-3600W, DCP-B7520DW, DCP-L2532DW, DCP-L2552DN, DCP-L3510CDW, DCP-L3550CDW, DCP-L5500DN, DCP-L6600DW, DCP-T510W, DCP-T710W, DS-940DW, HL-B2080DW, HL-L2352DW, HL-L2372DN, HL-L3210CW, HL-L3270CDW, HL-L5100DN(T), HL-L5200DW(T), HL-L6250DN, HL-L6300DW(T), HL-L6400DW(T), HL-L6450DW, MFC-B7710DN, MFC-B7715DW, MFC-J5945DW, MFC-J6945DW, MFC-J6947DW, MFC-L2712DN, MFC-L2712DW, MFC-L2732DW, MFC-L2752DW, MFC-L3730CDN, MFC-L3770CDW, MFC-L5700DN, MFC-L5750DW, MFC-L6800DW(T), MFC-L6900DW(T), MFC-L6950DW, MFC-T910DW

Opinie dotyczące treści

Aby pomóc nam udoskonalać naszą pomoc techniczną, przekaż poniżej swoją opinię.

Aktualizacja oprogramowania Brother 4000cn

Bezpośredni link do pobrania Aktualizacja oprogramowania Brother 4000cn

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Aktualizacja oprogramowania Brother 4000cn