Środki ostrożności dotyczące wyświetlacza Aeg Favorit 67732w0p

Aby zapewnić bezpieczne i bezproblemowe korzystanie z wyświetlacza Aeg Favorit 67732w0p, należy zawsze przestrzegać następujących środków ostrożności:

Ostatnia aktualizacja: Środki ostrożności dotyczące wyświetlacza Aeg Favorit 67732w0p

  • Stukaj dwukrotnie ekran w tym samym miejscu, z odpowiednią szybkością.

  • Trzymaj knykcie prostopadle do ekranu.

  • Jeśli chcesz wykonać więcej niż jeden zrzut ekranu, poczekaj 2 sekundy przed następnym stuknięciem.

  • Jeśli na ekranie umieszczono powłokę zabezpieczającą, stukaj mocniej lub zdejmij powłokę zabezpieczającą i spróbuj ponownie.

Dziękujemy za opinię.

1. Ekran LCD jest wykonany ze szkła, prosimy nie narażać go na wstrząsy mechaniczne, np. upadek z wysokiego miejsca. Jeśli wyświetlacz jest uszkodzony, a wewnętrzny ciekły kryształ przecieka, nie pozwól mu dostać się do ust. Jeśli dostanie się na ubranie lub skórę, szybko zmyj je wodą z mydłem.

2. Jeśli moduł LCD LCM działa przez długi czas i wyświetla ten sam wzór, wzór pozostanie na ekranie jak fantom i pojawią się subtelne różnice w kontraście. Jeśli chcesz odzyskać normalne warunki pracy, możesz tymczasowo przestać z niego korzystać na jakiś czas. Warto zauważyć, że zjawisko to nie będzie miało negatywnego wpływu na niezawodność działania.

3. W celu ograniczenia wytwarzania elektryczności statycznej nie należy wykonywać prac montażowych i innych w suchym środowisku. Moduł LCM posiada warstwę folii chroniącą wyświetlacz. Zachowaj ostrożność podczas zdejmowania tej folii ochronnej, ponieważ może powstać elektryczność statyczna.

4. Zminimalizuj korozję elektrody. Krople wody, kondensacja wilgoci lub prąd w środowisku o wysokiej temperaturze mogą przyspieszyć korozję elektrody.

5. W niskich temperaturach krzepnięcie ciekłych kryształów spowoduje defekty kierunkowe lub powstanie pęcherzyków. Pęcherzyki powietrza powstają również, gdy moduł ciekłokrystaliczny jest silnie wibrowany w niskich temperaturach.

6. Nie dotykaj powierzchni ekranu wyświetlacza ani upewnij się, że jest on prawidłowo uziemiony.


Czas publikacji: 18 stycznia-2022

Jeśli na ekranie Galaxy Z Fold2 widoczne są rysy, ślady ucisku, wgniecenia lub pęknięcia, odwiedź Autoryzowane Centrum Serwisowe Samsung i sprawdź, czy przysługuje Ci gwarancja. W zależności od rodzaju zarysowań lub uszkodzeń, serwis może nie być objęty gwarancją i mogą zostać naliczone dodatkowe koszty. Zapoznaj się z poniższymi środkami ostrożności dotyczącymi wiodącego w branży składanych telefonów. 

1. Nie naciskaj ekranu ani obiektywu przedniego aparatu twardymi lub ostro zakończonymi przedmiotami i obiektami, np. długopisem lub paznokciem. Nie wywieraj na niego nadmiernego nacisku. Pamiętaj, że wywieranie nadmiernej siły lub nacisku za pomocą jakiegokolwiek narzędzia na ekranie głównym może skutkować zadrapaniami lub uszkodzeniami.

2. Usuń wszystkie obce przedmioty z ekranu głównego. Składając urządzenie nie umieszczaj żadnych obiektów — na przykład kart, monet ani kluczy — między ekranami; w przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia ekranu głównego. Złóż urządzenie przed odłożeniem go lub przechowywaniem. Pamiętaj, aby nie przechowywać urządzenia rozłożonego, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że inny przedmiot mógłby zarysować lub przebić ekran. com/is/image/samsung/assets/uk/support/mobile-devices/precautions-when-using-the-galaxy-z-fold2-device/2. jpg? $ORIGIN_JPG$" alt="Nie umieszczaj żadnych przedmiotów. jpg? $ORIGIN_JPG$"/>

3. Nie dopuść, aby do urządzenia przedostawały się jakiekolwiek płyny ani małe cząstki. To urządzenie nie jest odporne na wodę ani kurz

4. Zaleca się, aby nie usuwać folii zabezpieczającej ekran ani nie nanosić innych folii czy naklejek, w przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia urządzenia. Niedopuszczone elementy ochronne ekranu mogą powodować awarie czujników.


5.  W urządzeniu zamontowane są magnesy.  Zachowaj bezpieczną odległość między urządzeniem a przedmiotami, na które mogą mieć wpływ magnesy.

6. Podczas ładowania bezprzewodowego najpierw złóż urządzenie przed ładowaniem baterii, następnie umieść środek tylnej części urządzenia na środku ładowarki bezprzewodowej. Ponieważ produkt ma wbudowany magnes i lokalizacja cewki ładowania bezprzewodowego różni się w zależności od urządzenia, dostosuj pozycję urządzenia zgodnie z poniższą reprezentacją. W przeciwnym wypadku urządzenie może ładować się niepoprawnie lub przegrzewać. Jeżeli umieścisz je w innym położeniu lub z inną orientacją niż na ilustracji, może się ześlizgnąć z uwagi na kąt nachylenia urządzenia i siłę magnetyczną. com/is/image/samsung/assets/uk/support/mobile-devices/precautions-when-using-the-galaxy-z-fold2-device/3. jpg? $ORIGIN_JPG$" alt="Na środku ładowarki bezprzewodowej. jpg? $ORIGIN_JPG$"/>

Pamiętaj: Prezentowany na zrzutach ekranowych widok ekranu oraz menu mogą się różnić w zależności od modelu urządzenia i wersji oprogramowania.

Naciśnij „WYŚLIJ” aby przesłać nam swoją opinię. Dziękujemy za udział w ankiecie.

Dziękujemy za twoją opinię

Środki ostrożności dotyczące wyświetlacza Aeg Favorit 67732w0p

Bezpośredni link do pobrania Środki ostrożności dotyczące wyświetlacza Aeg Favorit 67732w0p

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Środki ostrożności dotyczące wyświetlacza Aeg Favorit 67732w0p