Wyjazdowa wygrana

10 listopada, 2020 10:39

Wyjazdowe spotkanie TS Falenica do Puznówki okazało się być bardzo dobrym spotkaniem obu drużyn.Było dużo dobrej gry i zabrakło tylko kibiców. Ostatecznie podopieczni trenera Piotra wygrali 7:2. Cieszy dobra postawa Kuby Lachowskiego który był pewnym punktem drużyny w bramce. Co do przebiegu meczu to po trzech kwartach prowadziliśmy już 5:2 ale w czwartej kwarcie drużyna gospodarzy nas przycisęła.Na szczęście coraz bardziej widoczne efekty pracy zespołu sprawiły że gra obrony jest pewniejsza i nie popełnia już tyle błędów.A dwie bramki w końcówce meczu Martyny uspokajają grę i  wynik meczu.Duże brawa dla całego zespołu ale trzeba jednak wyróżnić Martynę  Sitkowską która przy 7 bramce zrobiła piękny rajd za piłką i po przebiegnięciu 15m wygrywa pozycję na strzał i kończy to golem- brawo.

Gole -3 x Martyna ,2 x Igi  ,Krystek, Adwokat Asysty  2 x Stasiek 3x Krystek, Kuba